ľavý banner

Protišmykové podložky

Protišmykové podložky zabraňujú pošmyknutiu v kúpeľni a tak nepríjemným úrazom. Sú ideálnym doplnkom každej kúpelne. Zabezpečujú bezproblémový pohyb na mokrej a klzkej dlážke.

Filtrovať podľa

Cena
Materiál
Farba
Rozmer
Pranie
Protišmykové
Filter
  protismykova_podlozka_bezova_awd
  Skladom
  13,90 €

  Podložka do vane chrániaca pred pošmyknutím je vyrobená z kvalitného TPE materiálu bez obsahu škodlivých látok. Zaručí vám bezpečnosť a komfort pri kúpaní. Na spodnej strane má prísavky a je možné ju prať v práčke. 

  Protismykova podlozka do vane zelena 53x53 cm AWD
  Skladom
  10,90 €

  Podložka do vane chrániaca pred pošmyknutím je vyrobená z kvalitného PVC bez obsahu škodlivých látok. Zaručí vám bezpečnosť a komfort pri kúpaní. Na spodnej strane má prísavky a je možné ju prať v práčke. 

  protismykova_podlozka_do_kupelne
  Skladom
  14,90 €

  Hnedá PVC podložka zabraňuje pošmyknutiu v sprche. Je ľahká, mäkká, rýchloschnúca a jednoducho sa inštaluje. Svojimi rozmermi 54x54 centimetrov sa hodí do každej bežnej sprchy.

  • 0%
  protismykova_podlozka_hneda
  Vypredaný

  Protišmyková podložka do sprchy je na spodnej strane vybavená prísavkami, vďaka ktorým drží pevne na mieste. Vyrobená je z kvalitného TPE materiálu. Je mäkká, odolná a rýchloschnúca. Svojimi rozmermi je vhodná do každej bežnej sprchy. 

  • 0%
  Protismykova podlozka do sprchy siva 90x40 cm AWD
  Vypredaný

  Protišmyková podložka zabraňuje pošmyknutiu v kúpeľni, a tak predchádza nepríjemným úrazom. Podložka je ľahká, mäkká, odolná a je vhodná na pranie v práčke. Má rozmer 90x40 centimetrov a sivú farbu.

  • 0%
  Protismyková podlozka do vane hneda 40x90 cm AWD
  Vypredaný

  Hnedá protišmyková podložka je ideálna do každej vane ako ochrana pred nechceným pošmyknutím. Vyrobená je z kvalitného PVC materiálu. Je mäkká, odolná a je možné ju prať v práčke. Rozmer podložky je 40x90 centimetrov.

  • 0%
  protismykova_podlozka_do_kupelne
  Vypredaný

  Protišmyková podložka do sprchy je na spodnej strane vybavená prísavkami, vďaka ktorým drží pevne na mieste. Vyrobená je z kvalitného PVC materiálu. Je mäkká, odolná a rýchloschnúca. Svojimi rozmermi je vhodná do každej bežnej sprchy. 

  • 0%
  protismykova_bezova_podlozka_awd
  Vypredaný

  Podložka do vane, ktorá zabraňuje pošmyknutiu je vyrobená z kvalitného TPE materiálu bez obsahu škodlivých látok. S touto podložkou bude vaše kúpanie bezpečné a pohodlné. Je vybavená prísavkami na spodnej strane a možete ju prať aj v práčke.

  • 0%
  Rohova_protismykova_podlozka
  Vypredaný

  Rohová protišmyková podložka do sprchy v modrej farbe sa hodí do každej kúpeľne a poskytne vám bezpečnosť pri kúpaní. Na spodnej strane je vybavená prísavkami, vďaka ktorým drží pevne na mieste. Vyrobená je z kvalitného PVC materiálu. Je mäkká, odolná a rýchloschnúca

  • 0%
  protismykova_podlozka_priesvitna_awd
  Vypredaný

  Protišmyková podložka je priehľadná praktická pomôcka do kúpeľne. Poskytuje bezpečnosť a pohodlie počas kúpania. Vyrobená je z kvalitného PVC materiálu a môže sa prať. Na spodnej strane sú prísavky, vďaka ktorým podložka ostane na svojom mieste. 

  • 0%
  protismykova_podlozka_awd
  Vypredaný

  Priehľadná protišmyková podložka je štýlová a praktická pomôcka do kúpeľne. Poslúži ako bezpečnostný prvok proti pošmyknutiu počas kúpania. Vyrobená je z kvalitného PVC materiálu a môže sa prať.