Utierky

Utierky

ľavý banner

Utierky

Utierky do kuchyne patria medzi neodmysliteľnú súčasť každej kuchyne. Kuchynské utierky, žinky a hubky uľahčujú gazdinkám starostlivosť o čistú kuchyňu a lesklú domácnosť. V tejto kategórii nájdete klasické bavlnené utierky, husto tkané vaflové utierky do kuchyne s dlhou životnosťou a froté hubky a žinky pre umývanie riadu, okien a rôznych nečistôt.

Filtrovať podľa

Cena
Farba
viac... menej
Balenie obsahuje
Filter
  • Zľava -39%
  Kuchynské utierky Cloth set...
  Skladom
  11,50 €
  19 €

  Kuchynské utierky vyrobené z jemnej, trvácnej a husto tkanej 100% bavlny. Vďaka materiálu skvele absorbujú vodu a svoj tvar si zachovajú aj po viacerých praniach. Rozmer utierok je 40x60 cm.

  • Zľava -39%
  Kuchynské utierky Color Mix...
  Skladom
  11,50 €
  19 €

  Kuchynské utierky sú vyrobené z jemnej, trvácnej a husto tkanej 100% bavlny. Vďaka svojmu materiálu skvele absorbujú vodu a svoj tvar si zachovajú aj po mnohých praniach. Rozmer utierok je 40x60 cm.

  Utierky na riad Olive Oil set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Kuchynské utierky na riad z jemnej a dobre savej 100% froté bavlny. Rýchlo schnú a farby si zachovávajú aj po viacnásobnom praní.

  Detský uterák bavlnený 30x50 svetlo hnedý EMI
  Skladom
  12 €

  Utierky na riad s rozmerom 40x60 cm sú vyrobené zo 100% froté bavlny, ktorá je jemná, dobre savá, rýchlo schne a nepúšťa farbu.

  kuchynske_utierky_emi
  Skladom
  5 €

  Utieranie riadu bude odteraz hračkou. Kuchynské utierky zo 100% bavlny výborne sajú vodu, sú príjemné na dotyk a môžu sa prať v práčke. 

  Vzor podľa aktuálnej ponuky. Nie je možné si vzor vybrať.

  Črn set 3 kuhinjskih krp EMI
  Skladom
  5 €

  Utierky na riad zo 100% bavlny výborne absorbujú vodu, sú príjemné na dotyk a môžu sa prať v práčke. Balenie obsahuje tri kusy čiernych utierok 40 x 60 cm. Tieto praktické kuchynské utierky vám budú zaručene spríjemňovať prácu v kuchyni.

  utierky_na_riad_tmavozelene_set_3_ks_emi
  Skladom
  5 €

  Utierky na riad zo 100% bavlny výborne sajú vodu, sú príjemné na dotyk a môžu sa prať v práčke. Tieto praktické kuchynské utierky vám budú zaručene spríjemňovať prácu v kuchyni.

  • Zľava -30%
  Komplet 3 kuhinjskih krp bordo EMI
  Skladom
  3,50 €
  5 €

  Bavlnené kuchynské utierky s motívom kára výborne absorbujú vodu, sú príjemné na dotyk a môžu sa prať v práčke. Balenie obsahuje 3 kusy utierok, rozmer každej utierky je 50 x 70 cm.

  • Zľava -30%
  Set 3 roza kuhinjskih krpic EMI
  Skladom
  3,50 €
  5 €

  Bavlnené kuchynské utierky s motívom ružovo-bielych kociek výborne absorbujú vodu, sú príjemné na dotyk a môžu sa prať v práčke. Balenie obsahuje 3 kusy utierok, rozmer každej utierky je 40 x 60 cm.

  utierky_na_riad_hnede_emi
  Skladom
  5 €

  Tieto praktické kuchynské utierky vám budú zaručene spríjemňovať prácu v kuchyni. Sú vyrobené zo 100% bavlny, výborne sajú vodu, sú príjemné na dotyk a môžu sa prať v práčke. 

  Vzor podľa aktuálnej ponuky. Nie je možné si vzor vybrať.

  • Zľava -41%
  Utierky na riad Jablko...
  Skladom
  3,50 €
  6 €

  Set troch bavlnených utierok na riad sa vyznačuje najmä výbornou savosťou. Utierky sú príjemné na dotyk a pokojne ich môžete prať v práčke, farby si zachovajú svoju sýtosť.

  • Zľava -30%
  Kuhinjske krpe zelene set 3ks EMI
  Skladom
  3,50 €
  5 €

  Utierky na riad zo 100% bavlny výborne absorbujú vodu, sú príjemné na dotyk a môžu sa prať v práčke. Tieto praktické kuchynské utierky vám budú zaručene spríjemňovať prácu v kuchyni.

  Utierky na riad Neftis set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Kuchynské utierky z jemnej a trvácnej 100% bavlny vďaka ktorej výborne sajú vodu, sú príjemné na dotyk, rýchlo schnú a nestrácajú farby ani po viacnásobnom praní. 

  • Zľava -3%
  Krpice_vafelj_za_posodo_Coffe set 3kose EMI
  Skladom
  7,70 €
  8 €

  Bavlnené vyšívané utierky s motívom kávy balené v darčekovej krabičke. Rozmer jednej utierky je 43x57 cm.

  Utierky na riad Cali set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Bavlnené utierky do kuchyne set 3 kusov vyrobené zo 100% bavlny. Sú príjemné na dotyk, výborne absorbujú vodu a svoje farby si zachovávajú aj po viacnásobnom praní. 

  Utierky na riad Food žlté set 3 ks EMI
  Skladom
  6 €

  Bavlnené utierky na riad výborne absorbujú vodu, ľahko sa žehlia a nepúšťajú farbu. Po obvode je umiestnený motív ananásu. Rozmer každej utierky je 40x60 centimetrov.

  • Zľava -41%
  Utierky na riad Banán žltý...
  Skladom
  3,50 €
  6 €

  Bavlnené utierky na riad vyrobené z na dotyk príjemnej a husto tkanej 100% bavlny. Sú trvácne, farebne stále, nevytvárajú žmolky, výborne absorbujú vodu a ľahko sa žehlia. Rozmer utierok je 40x60 cm.

  Utierky na riad Galate set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Utierky do kuchyne Galate set 3 kusov z trvácnej 100% bavlny ktoré výborne sajú vodu a sú príjemné na dotyk. Rýchlo schnú a nestrácajú farby. Skvelé pre všetkých zaľúbených, ktorí sú milovníkmi dobrého jedla a sladkých pokušení. 

  Utierky na riad Leda set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Kuchynské utierky vyrobená z jemnej, trvácnej a husto tkanej 100% bavlny. Vďaka materiálu výborne absorbujú vodu a svoje farby si zachovávajú aj po viacerých praniach. 

  Utierky na riad Diona set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Bavlnené utierky z mäkkej 100% bavlny. Sú vysoko savé, farebne stále a rýchlo schnú. Trendy vzor je ideálny do každej modernej kuchyne. 

  emi_cathe_pamut_agynemuhuzat
  Skladom
  12 €

  Utierky z trvácnej 100% bavlny ktoré výborne sajú vodu, sú príjemné na dotyk, rýchlo schnú a nestrácajú farby. Moderný vzor pre každú trendy kuchyňu. 

  • Zľava -30%
  Utierky na riad Fresh zelené set 3 ks EMI
  Skladom
  4,20 €
  6 €

  Set troch károvaných utierok na riad je vyrobený zo 100% bavlny. Utierky majú po obvode motív ananásu. Sú stálofarebné, savé a ľahko sa žehlia.

  Utierky na riad Love set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Sada kuchynských utierok z mäkkého a savého materiálu s motívom Valentines Day. Utierky budú ideálnym darčekom pre všetkých zaľúbených, ktorí sú milovníkmi dobrého jedla a sladkých pokušení. 

  • Zľava -3%
  Utierky vaflové na riad levanduľa set 3 ks EMI
  Skladom
  7,70 €
  8 €

  Bavlnené vyšívané utierky s motívom levandule sú balené v darčekovej krabičke. Rozmer jednej utierky je 43x57 cm.