Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Detské obliečky

Detské obliečky vyrobené na Slovensku zo 100% husto tkanej bavlny, ktorá je šetrná k jemnej detskej pokožke a zaistí tak zdravý spánok každého dieťaťa. Posteľné obliečky pre deti by mali byť farebné a hravé, a preto v našej ponuke nájdete obliečky s obľúbenými rozprávkovými postavičkami, ako Shrek, Hello Kitty alebo Barbie, alebo aj obliečky s klasickými detskými vzormi, ako žirafa a autíčka. Pre viac informácii o detských obliečkach, čítajte článok Detské obliečky, ktoré oživia každú detskú izbu.

 • Detské posteľné obliečky Gatto doprajú každému dieťaťu kvalitný a nerušený spánok vďaka vlastnostiam 100% bavlny. Táto bavlna je jemná a citlivá k detskej pokožke. Veselý vzor premení detskú izbu na kráľovstvo vášho dieťaťa. Rozmer detských obliečok Gatto je 100x135+40x60cm.

  8,00 € 16,00 €
  Znížená cena!
 • Detské bavlnené obliečky vyrobené zo 100% jemnej bavlny obklopia vaše bábätko hebkosťou. Zaručia tak pokojný a nerušený spánok bábätka. Vyznačujú sa aj pevnosťou, trvácnosťou a nedráždia citlivú detskú pokožku. Rozmery detských obliečok je 100x135+40x60cm.

  8,00 € 16,00 €
  Znížená cena!
 • Detské obliečky Larina vďaka jemnej 100% bavlne zabezpečia každému dieťatku pokojný spánok. Priedušný, pevný a trvácny materiál citlivý aj k jemnej detskej pokožke je zárukou spokojnosti. Obojstranný vzor si môžete zvoliť podľa nálady. Rozmer posteľných obliečok je 135x100+40x60cm.

  8,00 € 16,00 €
  Znížená cena!
 • Detské bavlnené obliečky potešia každú malú princeznú. Vyrobené sú z kvalitnej bavlny ranforce, ktorá je citlivá aj k jemnej detskej pokožke. Rozmer detských obliečok je 100x135+40x60cm.

  8,00 € 16,00 €
  Znížená cena!
 • Detské bavlnené obliečky potešia každú malého piráta. Vyrobené sú z kvalitnej bavlny nazývanej ranforce, ktorá je citlivá k jemnej detskej pokožke. Rozmer detských obliečok je 100x135+40x60cm.

  8,00 € 16,00 €
  Znížená cena!
 • Detské obliečky Playfull zabezpečia vďaka 100% jemnej bavlne nerušený spánok vašich detí. Okrem skvelých vlastnosti ako jemnosť, trvácnosť a pevnosť sa pýšia aj citlivosťou k hebkej detskej pokožke. Dizajn obliečok vďaka obojstrannému vzoru môžete zvoliť podľa svojej nálady. Rozmer detských bavlnených obliečok je 135x100+40x60cm.

  8,00 € 16,00 €
  Znížená cena!
 • Detské posteľné obliečky Escape ponúkajú vašim ratolestiam zdravý a nerušený spánok. Vlastnosti 100% bavlny ako pevnosť, trvácnosť a hebkosť si získajú aj vás. Nielen priedušný ale aj jemný materiál citlivý k detskej pokožke je zárukou spokojnosti. Rozmery detských obliečok Escape sú 100x135+40x60cm.

  8,00 € 16,00 €
  Znížená cena!
 • Obliečky detské autá modré sú vyrobené zo 100 % bavlny don. Obliečky sú šité na Slovensku. Zapínanie majú vyriešené pomocou gombíkov. 

  11,90 €
 • Detské obliečky traktor zelené sú posteľné obliečky zo 100% bavlny, vhodnej pre citlivú detskú pokožku. Zapínanie pomocou gombíkov. Vyrobené na Slovensku.

  11,90 €
 • Detské obliečky včielky ružové sú vyrobené z kvalitnej husto tkanej 100% bavlny. Je trvácna, pevná, odolná a farebne stála aj po častom praní.

  11,90 €
 • Detské obliečky včielky červené sú vyrobené z kvalitnej husto tkanej 100% bavlny. Je trvácna, pevná, odolná a farebne stála aj po častom praní.

  11,90 €
 • Detské obliečky včielky zelené sú vyrobené z kvalitnej husto tkanej 100% bavlny, ktorá si rozumie s citlivou detskou pokožkou. Sú vyrobené na Slovensku.

  11,90 €
 • Detské obliečky včielky oranžové sú vyrobené z kvalitnej husto tkanej 100% bavlny, ktorá pôsobí na detskú pokožku veľmi príjemne. Vás zas poteší pevnosť materiálu, odolnosť a trvácnosť farieb. Obliečky s krásnym rozprávkovým motívom sú vyrobené na Slovensku. 

  11,90 €
 • Detské posteľné obliečky Včielky v modrej farbe sú vyrobené z kvalitnej husto tkanej 100% bavlny deluxe, ktorá je trvácna, odolná, príjemná pri dotyku s detskou pokožkou a nestráca svoje vlastnosti ani pri častom praní. Krásny detský motív rozžiari oči vášho dieťatka.

  11,90 €
 • Detské posteľné obliečky Victoria sú vyrobené z kvalitnej 100 % bavlny. Majú praktické zapínanie pomocou umelohmotných gombíkov.

  11,90 €
 • Detské obliečky Zvieratká červené sú vyrobené z kvalitnej husto tkanej 100% bavlny deluxe, ktorá si rozumie s citlivou detskou pokožkou, je odolná a trvácna. Tento krásny detský motív je navrhnutý špeciálne pre EMI a jedná sa o poctivý slovenský produkt. Obliečky majú praktické zapínanie pomocou umelohmotných gombíkov.

  11,90 €
 • Detské obliečky Zvieratká vo fialovej farbe sú vyrobené z kvalitnej 100% husto tkanej bavlny deluxe. Sú domácim slovenským produktom značky EMI. Tieto obliečky z odolnej a trvácnej bavlny neoživia len izbu, ale aj fantáziu vášho dieťatka.

  11,90 €
 • Detské obliečky Zvieratká modré sú vyrobené z kvalitnej husto tkanej 100% bavlny deluxe, ktorá je odolná, trvácna, farebne stála aj po častom praní a ideálna pre citlivú detskú pokožku. Sú slovenským produktom značky EMI. Zapínanie je riešené pomocou gombíkov.

  11,90 €
 • Detské  posteľné obliečky Anna a Elsa - Ľadové kráľovstvo sú jemné a kvalitné obliečky vyrobené zo 100% bavlny. Ich krásne farby a motív postáv obľúbenej rozprávky potešia každé dievčatko. Zapínajú sa pomocou zipsu.

  19,90 €
 • Detské obliečky Frozen z krásnej Disney rozprávky Ľadové kráľovstvo sú trvácne a príjemne hebké. Detské oči rozžiari ich obľúbený motív, vaše zas ich materiál, ktorým je kvalitná 100% bavlna. Zapínanie majú riešené pomocou zipsu.

  19,90 €
 • Detské obliečky Mickey modrý sú bavlnené obliečky zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje odolnosťou, farebnou stálosťou a príjemnou hebkosťou. Mickey Mouse obliečky dokonale spestria každú detskú izbu a radosť z týchto krásnych obliečok je rovnako trvácna ako ich kvalita. Zapínanie je riešené formou zipsu.

  18,22 €
 • Detské obliečky Minnie so srdiečkami sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny a vyčaria úsmev na každej dievčenskej tváričke. Sú odolné, trvácne a pri kontakte s detskou pokožkou príjemne hodvábne. Svoju krásnu farebnosť si uchovajú aj po viacnásobnom praní. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  18,00 €
 • Detské bavlnené obliečky Trolls z Disney rozprávky s tancujúcimi trolllmi sú hitom roka. Nadchnú azda každé dievčatko, avšak vás poteší ich 100% hodvábna bavlna, príjemne hebký, hrejivý a odolný materiál. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  17,50 €
  Len online
 • Detské rozprávkové obliečky Cars vďačia za svoju príjemnú jemnosť, hebkosť, dlhú životnosť a vysokú odolnosť, práve 100% bavlne, z ktorej sú vyrobené. Krásny motív dokonale dopĺňa kvalitný materiál, ktorý výborne odvádza pot. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  18,80 €