ľavý banner

Detské obliečky

Detské obliečky vyrobené na Slovensku zo 100% husto tkanej bavlny, ktorá je šetrná k jemnej detskej pokožke a zaistí tak zdravý spánok každého dieťaťa. Posteľné obliečky pre deti by mali byť farebné a hravé, a preto v našej ponuke nájdete obliečky s obľúbenými rozprávkovými postavičkami, ako Shrek, Hello Kitty alebo Barbie, alebo aj obliečky s klasickými detskými vzormi, ako žirafa a autíčka. Pre viac informácii o detských obliečkach, čítajte článok Detské obliečky, ktoré oživia každú detskú izbu.

Filtrovať podľa

Cena
Rozmer obliečok
Rozmer
Filter
  Skladom
  11,90 €

  Detské obliečky Pandy sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny delux. Sú príjemné na dotyk, majú veselý vzor a sýte farby si zachovajú veľmi dlho. Zapínajú sa pomocou gombíkov. 

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke, ušijeme vám ho na mieru.

  Skladom
  11,90 €

  Detské obliečky v bielej farbe so slniečkami sú maximálne šetrné a zdravotne nezávadné pre citlivú detskú pokožku. Vyrobené sú zo 100% bavlny, vďaka ktorej sa deti pod nimi nespotia. 

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke, ušijeme vám ho na mieru. 

  Skladom
  11,90 €

  Detské obliečky Safari EMI sa vyznačujú vlastnosťami ako pevnosť, trvácnosť a kvalita. Sú odolné a jemné zároveň. Detský motív poteší vaše deti a vás poteší materiál, ktorý sa postará o ich zdravie a citlivú pokožku. 

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke, ušijeme vám ho na mieru.

  Skladom
  11,90 €

  Detské obliečky Sky biele sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny deluxe. Táto bavlna je jemná, zdravotne nezávadná a zachová si svoje vlastnosti naozaj dlho. Obliečky sa zapínajú jednoducho pomocou gombíkov.

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke ušijeme vám ich na mieru.

  Skladom
  11,90 €

  Detské obliečky Happy EMI sú vyrobené z jemnej a odolnej bavlny delux. Neobsahujú žiadny polyester, a tak sú obliečky Happy maximálne šetrné a zdravotne nezávadné pre citlivú detskú pokožku. Jednoduchý motív rozžiari každú detskú postieľku aj izbičku. 

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke ušijeme vám ich na mieru.

  Skladom
  11,90 €

  Detské obliečky žltej farby s motívom veveričiek doprajú vášmu dieťatku pohodlie, jemnosť a zaručenú kvalitu. Obliečky sú vyrobené na Slovensku. Zapínanie majú vyriešené pomocou gombíkov z PVC.

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke, ušijeme vám ho na mieru.

  Skladom
  11,90 €

  Obliečky Heaven sú vyrobené z príjemnej 100% bavlny delux. Sú pevné, trvácne a kvalitné. Vďaka použitému materiálu sú ideálne pre citlivú detskú pokožku. Zapínanie pomocou gombíkov. 

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke, ušijeme vám ho na mieru.

  Skladom
  11,90 €

  Obliečky do detskej postieľky v jemnej ružovej farbe s motívom mesiačikov a obláčikov sú vyrobené zo 100% bavlny delux. Sú príjemné na dotyk, majú dobrú pevnosť a sú ušité na Slovensku.

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke, ušijeme vám ho na mieru.

  Skladom
  11,90 €

  Obliečky detské Shaun sú vyrobené na Slovensku zo 100% bavlny deluxe. Obliečky majú zapínanie vyriešené pomocou gombíkov z PVC. Sú veľmi kvalitné a príjemné na dotyk. 

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke, ušijeme vám ho na mieru.

  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky Angry Birds sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje odolnosťou, farebnou stálosťou a príjemnou hebkosťou. Obliečky s motívom populárnej hry dokonale spestria každú detskú izbu a radosť z týchto krásnych obliečok je rovnako trvácna ako ich kvalita. Zapínanie je riešené formou zipsu.

  • 0%
  Vypredaný

  Detské obliečky s jorkšírskym teriérom potešia každého kto obľubuje psíkov. Obliečky majú z každej strany iný motív a hodia sa do detskej izby. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  Skladom
  24,90 €

  Detské obliečky s motívom rozprávky Kúzelná lienka a Čierny kocúr vďačia za svoju jemnosť, hebkosť, dlhú životnosť a vysokú odolnosť práve 100% bavlne, z ktorej sú vyrobené. Farebný motív dokonale dopĺňa kvalitný materiál, ktorý výborne odvádza pot. Zapínanie je riešené pomocou zipsu. Obliečky sú uložené v praktickom vrecúšku na šnúrky.

  Skladom
  22,90 €

  Bavlnené obliečky s motívom draka sú z trvácnej a na dotyk príjemnej bavlny. Sú zdravotne nezávadné pre citlivú detskú pokožku a svoju jemnosť si zachovajú aj po dlhodobom používaní. Obliečky sú obojstranné a majú zapínanie na zips. 

  Skladom
  24,40 €

  Detské posteľné obliečky s motívom postavičiek z animovanej rozprávky Bing oživia každú detskú izbu. Obliečky sú vyrobené zo 100% kvalitnej bavlny a zapínanie je riešené pomocou zipsu. Obliečky sú uložené v praktickom vrecúšku na šnúrky, ktoré vaše dieťa využije aj na iné účely.  

  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky Biely kôň sú vyrobené zo 100% bavlny, sú odolné a trvácne. Ocenené sú medzinárodným certifikátom kvality. Na potlači obliečok sú vyobrazené cválajúce biele kome. Zapínajú sa na zips a prať ich môžete pri teplote 40°C.

  Skladom
  19,90 €

  Detské obliečky so šteniatkom potešia každého kto obľubuje psíkov. Obliečky majú z každej strany iný motív a hodia sa do detskej izby. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  Skladom
  26,90 €

  Detské obliečky Harry Potter vďačia za svoju príjemnú jemnosť, hebkosť, dlhú životnosť a vysokú odolnosť práve 100% bavlne, z ktorej sú vyrobené. Obliečky sú obojstranné. Na jednej strane sú vyobrazení hlavní hrdinovia, z druhej strany sú na čiernom podklade zaklínadlá. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  Skladom
  22,90 €

  Detské posteľné obliečky s motívom filmu Jurský svet sú jemné a kvalitné obliečky vyrobené zo 100% bavlny. Ich krásne farby a motív pravekých jašterov potešia každého chlapca. Zapínajú sa pomocou zipsu.

  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky s originálnym motívom psíka Husky krásne oživia každú detskú izbu. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  Skladom
  21,90 €

  Detské obliečky Kôň sú vyrobené zo 100% bavlny, sú odolné a trvácne. Ocenené sú medzinárodným certifikátom kvality. Na potlači obliečok je vyobrazený hnedý kôň. Zapínajú sa na zips a prať ich môžete pri teplote 40°C.

  Skladom
  24,90 €

  Obliečky s motívom Mimoni sú ideálne pre každého fanúšika obľúbenej rozprávky.Obliečky z kvalitnej 100% bavlny sa vyznačujú vysokou odolnosťou aj po viacnásobnom praní, priedušnosťou a dokonalou hebkosťou. Zapínanie pomocou zipsu.

  Skladom
  22,50 €

  Obliečky nie len pre deti s motívom filmu Rýchlo a zbesilo sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá je farebne stála, odolná a príjemne hebká. Obliečky svojimi intenzívnymi farbami a trvácnosťou dokonale spestria každú izbu veľkého, alebo malého závodníka. Zvládnu aj časté pranie, ktoré je pri obliečkach potrebné. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  • 0%
  Vypredaný

  Detské obliečky Minnie Mouse sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje odolnosťou, farebnou stálosťou a príjemnou hebkosťou. Minnie Mouse obliečky dokonale spestria každú detskú izbu a radosť z týchto krásnych obliečok je rovnako trvácna ako ich kvalita. Zapínanie je riešené formou zipsu.

  • 0%
  Vypredaný

  Detské obliečky Jednorožce majú jedinečný dizajn, ktorý krásne oživí dievčenskú izbu. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.