Záclony

Záclony

ľavý banner

Záclony

Záclony sú stále in. Skrášľujú bývanie, plnia dekoračnú funkciu a vytvárajú pocit súkromia. V tejto kategórii nájdete záclony v žakárovom alebo voálovom prevedení. Všetky záclony majú zakončené boky a nie je potrebné ich už upravovať. Sú ihneď pripravené na zavesenie na okno. Záclony sú vyrobené zo 100% polyesteru, preto je starostlivosť o ne nenáročná. V ponuke máme viacero rozmerov, vzorov, veľkostí a typov uchytení.

Filtrovať podľa

Filter
  Skladom
  15,95 €

  Záclona Nevada v rozmere 140 x 245 cm skrášli bývanie a vytvorí pocit súkromia. Záclona má zakončené boky a nie je potrebné ju už upravovať. Je teda ihneď pripravená na zavesenie na okno. Vyrobená je zo 100% polyesteru, preto je starostlivosť o ňu nenáročná.

  Skladom
  19,95 €
  Záclona Prizma je vyrobená z látky s prírodnou väzbou. Ozdobená je geometrickým vypuklým vzorom, ktorý vytvára efektnú dekoráciu okna. Tkanina s jemnou textúrou dokonale ladí s ostatnými materiálmi.
  Skladom
  15,95 €

  Biela záclona so vzorom sieťky je vyrobená zo 100% polyesteru, vďaka čomu je nenáročná na údržbu. Rozmer záclony je 140 x 250 cm, čo znamená, že je ihneď pripravená na zavesenie.

  Skladom
  15,95 €

  Dlhá biela záclona Verso s rozmermi 140 x 245 cm je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá sa vyznačuje leskom, jemnosťou a ľahkosťou. Záclona má zakončené boky a nie je potrebné ju už upravovať.

  Skladom
  15,95 €

  Biela voálová záclona Diana perfektne zapadne do každej obývačky. Je jemná, vzdušná a neutrálnaTkanina s jemnou textúrou bude dokonale harmonizovať s ostatnými materiálmi. Funguje skvele ako dekorácia jedného okna, ako aj základ pre bohatšiu kompozíciu. 

  Skladom
  15,95 €

  Dlhá biela záclona Migot s decentným vzorom kamienkov rozžiari každú miestnosť, do ktorej ju umiestníte. Záclona je pripravená na okamžité použitie. Na tyč ju uchytíte pomocou kovových očiek.

  Skladom
  15,95 €

  Biela krátka voálová záclona Diana je jemná, vzdušná a neutrálna. Tkanina s jemnou textúrou bude dokonale harmonizovať s ostatnými materiálmi. Skvele sa hodí ako dekorácia jedného okna, ale aj ako základ pre bohatšiu kompozíciu. 

  • 0%
  Vypredaný

  Žakárová záclona s jemným vzorom listov spestrí každú miestnosť v byte či dome. Rozmer záclony je 140 x 250 cm, uchytenie je pomocou kovových očiek.

  • 0%
  Vypredaný

  Biela žakárová záclona Monia je jednoduchým a lacným spôsobom, ako ozvláštniť miestnosť v akejkoľvek domácnosti. Rozmer záclony je 300 x 150 cm. Uchytenie pomocou štipcov.

  Skladom
  15,95 €

  Biela záclona Manet je v spodnej časti ozdobená potlačou jarných kvetov. Odlíši a rozžiari akúkoľvek miestnosť v interiéri. Vyrobená je z voálu a má rozmer 140 x 245 cm. 

  Skladom
  19,95 €

  Snehobiela záclona Winter je vyrobená z voálu. Voál je veľmi ľahká látka, mimoriadne jemná na dotyk. Rozmer záclony je 300 x 160 cm.

  • 0%
  Vypredaný

  Biela záclona Amare s jemným vzorom srdiečok dodá každej miestnosti romantický nádych. Záclona je vyrobená z kvalitnej látky, má zakončené boky a nie je potrebné ju upravovať.

  • 0%
  Vypredaný

  Biela záclona so vzorom tulipánom je vyrobená zo žakáru a má rozmer 300 x 150 cm. Táto záclona je kvôli polkruhovému výrezu ideálna na okno do kuchyne.