EMI: Slovenský bytový textil

Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

3D Obliečky

3D obliečky sú novinkou, a zároveň veľkým hitom v bytovom textile. Ponúkajú trojrozmerný obraz krásnych vzorov a motívov s dokonalou farebnosťou, ktorá oživí a zvýrazní každú spálňu a posteli dodá trendový nádych. Tento typ posteľných obliečok splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov, pretože sú príjemné na dotyk a vyznačujú sa vlastnosťami, ako jemnosť, pevnosť a farebná stálosť aj po viacnásobnom praní. Ich vzory tvoria harmonický celok. Ak sa chcete o 3D obliečkach dozvedieť viac, pozrite si článok 3D posteľné obliečky oživia každú spálňu.

 • Skladom
  80%

  3D posteľné obliečky, ktoré potešia v spálni aj detskej izbe. Vyrobené sú z bavlny Deluxe, ktorá sa pýši vlastnosťami ako trvácnosť, farebná stálosť, jemnosť a kvalita. Zapínajú sa na zips.

  24 € 30 €
  Znížená cena!
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  3D obliečky sa vďaka svojej inakosti tešia veľkej obľube. Sú príjemnou dominantou každej spálne a zamilujete si aj ich vlastnosti ako jemnosť, kvalita, farebná stálosť a trvácnosť. Vyrobené sú z bavlny Deluxe a zapínajú sa na zips.

  30 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom
  100%

  3D obliečky s motívom ruží budú príjemným spestrením každej spálne. Svojou inakosťou a priestorovým vzorom ihneď zaujmú. Okrem toho sú príjemné na dotyk, farebne stále a trvácne. Zapínanie obliečok je na zips.

  30 €
 • 100%

  Bavlnené posteľné obliečky s 3D vzorom vyrobené zo 100% trvácnej a husto tkanej bavlny delux. Zamilujete si ich jemnosť, farebnú stálosť a kvalitu.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Skladom

  Bavlnené 3D posteľné obliečky s krásnym motívom okamžite rozžiaria každú izbu. Vyrobené sú z jemnej a vysoko kvalitnej bavlny Deluxe, ktorá vás poteší svojou jemnosťou, kvalitou aj farebnou stálosťou. Zapínanie obliečok je na zips.

  24 € 30 €
  Znížená cena!
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Vďaka 3D posteľným obliečkam Bella s romantickým motívom budete mať ako na ružiach ustlané. Jemná 100% bavlna Deluxe sa postará o dokonalý komfort a pohodlie. Sú farebne stále a zapínajú sa na zips.

  30 €
 • 86%

  Obliečky Brazília EMI sú bavlnené obliečky vyrobené z exkluzívnej 100% bavlny deluxe. Majú krásny kvetinový vzor, ktorý kombinuje klasický štýl a moderný dizajn a sú vyrobené na Slovensku.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 96%

  Moderné posteľné obliečky s nápaditým vzorom sú ideálne do detských izieb aj spálni. Obliečky na posteľ Alžír sú vyrobené zo 100% kvalitnej bavlny delux. Vyrobené na Slovensku.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 96%

  Bavlnené obliečky Folk s moderným vzorom sú vyrobené zo 100% bavlny delux. Potešia vás svojou jemnosťou, trvácnosťou a hustotou tkania.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 90%

  Patríte medzi milovníkov leta? Tak si ho pripomeňte aj v zime s 3d obliečkami Holiday. Letné zážitky a spomienky umocní jemná 100% bavlna deluxe bez obsahu polyesteru. Zapínanie obliečok je na zips.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 100%

  3D bavlnené obliečky vyrobené na Slovensku z ušľachtilej bavlny delux. Jemné, príjemné na dotyk, trvácne a navrhnuté iba pre spoločnosť EMI.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • S nádychom romantiky v každej spálni. 3D bavlnené obliečky Romantic sú skvelou voľbou pre všetkých milovníkov kvality, jemnosti a trvácnosti. Zapínajú sa pomocou zipsu a vyrobené sú zo 100% bavlny Deluxe.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 100%

  Fialovo- biele 3D posteľné obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny don. Obliečky sú trvácne a pevnejšie ako obyčajné bavlnené ekvivalenty. Vyrobené na Slovensku.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • S 3D obliečkami vaša spálňa naberie nový smer a vy získate komfortný spánok v objatí 100% bavlny deluxe. Tešiť vás bude aj farebná stálosť, trvácnosť, praktické zapínanie na zips a jemný materiál.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 3D obliečky Basketbal potešia všetkých veľkých aj malých milovníkov tohto športu. Vďaka svojím vlastnostiam budú fanúšikovia basketbalu zaspávať v jemnej 100% bavlny bez obsahu polyesteru vďaka čomu sa nespotia. Obliečky sú farebne stále.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Doprava zadarmo
  100%

  3D posteľné obliečky dodajú spálni jedinečnosť. Vyrobené sú zo 100% bavlny Deluxe, ktorá je príjemná na dotyk, farebne stála a trvácna. Zapínanie obliečok je na zips.

  Vypredaný
 • 90%

  3D obliečky s patchworkovým motívom okamžite ozdobia každú spálňu. Komfortný spánok prináša 100% bavlna Deluxe bez obsahuj polyesteru. Sú jemné, príjemné na dotyk, farebne stále a trvácne.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Pripomeňte si leto s bavlneným 3D obliečkami Slnečnice. Okamžite vnesú príliv pozitívnej energie aj v sychravom počasí. Sú vyrobené z na dotyk príjemnej 100% bavlny deluxe vďaka čomu sa pod nimi nespotíte. Farebne stále.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 100%

  3D posteľné obliečky vytvoria žiadúci dojem a krásne ozdobia každú spálňu. Vyrobené sú z kvalitnej 100% bavlny delux. Dizajn je navrhnutý špeciálne pre EMI.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 100%

  Každá spálňa rozkvitne s 3D obliečkami Lúka. Sú vyrobené z na dotyk príjemnej a kvalitnej 100% bavlny Deluxe, vďaka ktorej sú jemné, trvácne aj farebne stále. Zapínanie obliečok je na zips.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 96%

  3D obliečky vyrobené na Slovensku zo 100% ušľachtilej bavlny delux. Jemné a príjemné na dotyk. Trvácne a navrhnuté exkluzívne iba pre spoločnosť EMI.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 3D posteľná bielizeň vyrobená zo 100% bavlny Deluxe sa v súčasnej dobe tešia veľkej obľube. Krásne motívy, dokonalá farebnosť, jemnosť a kvalita si vás okamžite získajú. Zapínanie obliečok je na zips.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 3D obliečky Futbal sú ideálnou voľbou pre veľkých aj malých milovníkov tohto športu. Vďaka svojím vlastnostiam budú futbalový fanúšikovia zaspávať v objatí jemnej 100% bavlny bez obsahu polyesteru. Obliečky sú farebne stále.

  Vypredaný
  Znížená cena!