Obliečky na tehotenské vankúše

Tehotenské vankúše sú navrhnuté tak, aby sa dokonale prispôsobili telu tehotnej ženy, čo umožňuje pohodlnú pozíciu tela počas odpočinku, relaxácie a spánku. Okamžite sa uvoľňuje tlak na telo. Tehotenské vankúše sú viacúčelové produkty, ktoré poskytujú komfortné pohodlie nielen pre tehotné mamičky, ale aj pre ich bábätká. Všetky naše tehotenské vankúše sú vyrábané a šité na Slovensku.  Tehotenský vankúš si viete zakúpiť spoločne s obliečkou. Ak by ste však mali záujem o ďalšiu obliečku navyše, ponúkame Vám ju aj samostatne.

  • Zľava -20%
  obliecka_na_tehotensky_vankus_snug_l_emi
  Skladom
  12,79 €
  15,99 €

  Obliečka na tehotenský vankúš Snug L EMI je vyrobená z príjemnej 100% bavlny delux. Je vhodná pre alergikov, aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Zapínanie obliečky je vyriešené pomocou zipsu. 

  • Zľava -30%
  obliecka_na_tehotensky_vankus_marsolux_s_emi
  Skladom
  3,15 €
  4,50 €

  Obliečka na tehotenský vankúš Marsolux S EMI je vyrobená z príjemnej 100% bavlny delux. Je vhodná pre alergikov, aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Zapínanie obliečky je vyriešené pomocou zipsu.  

  • Zľava -10%
  obliecka_na_tehotensky_vankus_komfort_EMI
  Skladom
  17,87 €
  19,85 €

  Obliečka na tehotenský vankúš Komfort EMI je vyrobená z príjemnej 100% bavlny delux. Je vhodná pre alergikov, aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Zapínanie obliečky je riešené prakticky pomocou zipsu. 

  • Zľava -50%
  obliecka_na_tehotensky_vankus_komfort_x_emi
  Skladom
  4,75 €
  9,50 €

  Obliečka na tehotenský vankúš Komfort X EMI je vyrobená z príjemnej 100% bavlny delux. Je vhodná pre alergikov, aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Zapínanie obliečky je vyriešené pomocou zipsu. 

  • Zľava -36%
  obliecka_na_tehotensky_vankus_komfortlux_emi
  Skladom
  10,98 €
  17,15 €

  Obliečka na tehotenský vankúš Komfortlux EMI je vyrobená z príjemnej 100% bavlny delux. Je vhodná pre alergikov, aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Zapínanie obliečky je vyriešené pomocou zipsu.

  • Zľava -25%
  obliecka_na_tehotensky_vankus_masolux_emi
  Skladom
  5,25 €
  7 €

  Obliečka na tehotenský vankúš Marsolux EMI je vyrobená z príjemnej 100% bavlny delux. Je vhodná pre alergikov, aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Zapínanie obliečky je vyriešené pomocou zipsu. 

  • Zľava -13%
  obliecka_na_tehotensky_vankus_marsolux_l_emi
  Skladom
  13,62 €
  15,66 €

  Obliečka na tehotenský vankúš Marsolux L EMI je vyrobená z príjemnej 100% bavlny delux. Je vhodná pre alergikov, aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Zapínanie obliečky je vyriešené pomocou zipsu. 

  • Zľava -10%
  obliecka_na_tehotensky_vankus_biely_emi
  Skladom
  13,96 €
  15,51 €

  Obliečka na tehotenský vankúš biely EMI je vyrobená z príjemnej 100% bavlny delux. Je vhodná pre alergikov, aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Zapínanie obliečky je vyriešené pomocou zipsu. 

  • Zľava -55%
  obliecka_na_tehotensky_vankus_bumerang_emi
  Skladom
  9,63 €
  21,40 €

  Obliečka na tehotenský vankúš Bumerang EMI je vyrobená z príjemnej 100% bavlny delux. Je vhodná pre alergikov, aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Zapínanie obliečky je vyriešené pomocou zipsu

  • Zľava -45%
  obliecka_na_tehotensky_vankus_simolux_emi
  Skladom
  6,52 €
  11,85 €

  Obliečka na tehotenský vankúš Simolux EMI je vyrobená z príjemnej 100% bavlny delux. Je vhodná pre alergikov, aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Zapínanie obliečky je vyriešené pomocou zipsu. 

  obliecka_na_tehotensky_vankus_cuddle_me_emi
  Skladom
  20,45 €

  Obliečka na tehotenský vankúš Cudlle me EMI je vyrobená z príjemnej 100% bavlny delux. Je vhodná pre alergikov, aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Zapínanie obliečky je vyriešené pomocou zipsu. 

  • Zľava -26%
  Obliečka na dojčiaci vankúš...
  Skladom
  14,80 €
  20 €

  Obliečka na dojčiaci vankúš Dvojičky EMI je vyrobená z príjemnej 100% bavlny delux. Je vhodná pre alergikov, aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Zapínanie obliečky je vyriešené pomocou zipsu.