ľavý banner

Obliečky na vankúše

Príjemný interiér plný pohody a dobrej energie dotvoria detaily. Nemusia to byť nutne veľké zmeny, ktoré si vyžadujú veľa úsilia a finančných prostriedkov. Stačia drobné zmeny, ktoré sú však veľakrát o to významnejšie. Napríklad aj správne zvolená obliečka na vankúš má veľkú moc a dokáže tak behom momentu zmeniť vzhľad a celkový dojem z izby. Dokáže premeniť izbu na vašu oddychovú zónu, na relaxačný kút plný vašich obľúbených vecí, na romantickú izbu, ktorú nebudete chcieť ráno opustiť, alebo dokáže vyčarovať tú najkrajšiu detskú izbu pre váš poklad. A keď je takýto malý detail navyše zhotovený z kvalitného materiálu, je to bezpochyby to pravé potešenie. Nie len pre vaše oči, ale aj pre vašu pokožku. 

Filtrovať podľa

Cena
Rozmer vankúša
Povrchový materiál vankúša
Farba
viac... menej
Pranie
Účel vankúša
Druh vankúša
Zapínanie
Zloženie
Filter
  Nepremokava_obliecka_na_vankus_EMI
  Skladom
  16,55 €

  Nepremokavá obliečka na vankúš rôznych veľkostí. Zapínanie je praktické, na zips. Froté nepremokavá obliečka nielenže chráni vankúš pred znečistením, ale zabraňuje aj rozmnožovaniu roztočov.

  obliecka_na_multifunkcny_vankus_emi
  Skladom
  12,60 €

  Obliečka na multifunkčný vankúš je vyrobená z kvalitnej bavlny delux, ktorá je vhodná aj pre alergikov, astmatikov a ľudí s citlivou pokožkou.

  Obliečka na vankúš Horses...
  Skladom
  3,45 €

  Obliečka na dekoratívny vankúš je skvelým tipom, ak hľadáte lacnú, praktickú a štýlovú dekoráciu. Obojstranné obliečky 40x40 cm s motívom Horses sú vyrobené zo 100% bavlny. Motív je ideálny do detskej izby. Navyše ho môžete použiť aj ako vankúš na spanie. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  Obliecka_na_vankus_40x40_cm_Andy_EMI
  Skladom
  14,90 €

  Vďaka farebnej obliečke na vankúš Andy s rozmermi 40x40 cm si zútulnite domov behom chvíľky. Obliečka je vyrobená z kvalitnej 100% bavlny, môže sa prať a má praktické zapínanie na zips. 

  obliecka_na_vankus_blair_emi
  Skladom
  14,90 €

  Dekoratívna obliečka Blair na vankúš s rozmermi 40x40 cm do obývačky, spálni aj detskej izby. Jedinečný 3D kvetinový motív dodá šmrnc a zútulni priestor. Vyrobené sú zo 100% bavlny. Zapínanie obliečky je na zips a môže sa prať. 

  obliecka_na_vankus_coral_emi
  Skladom
  14,90 €

  Vďaka dekoratívnej obliečke na vankúš Coral s rozmermi 40x40 cm zmeníte vzhľad vášho interiéru za pár sekúnd. Majú moderný 3D motív a praktické zapínanie na zips. 

  obliecka_na_vankus_darwin_emi
  Skladom
  14,90 €

  Obliečka na vankúš Darwin s rozmermi 40x40 cm je kombináciou štýlu, kvality a trvácnosti. Vyrobená je zo 100% bavlny a upúta moderným 3D vzorom. Zapínanie je riešené pomocou zipsu, ktorý je elegantne schovaný. 

  obliecka_na_vankus_40x40_elliot_emi
  Skladom
  14,90 €

  Dekoratívna obliečka na vankúš Elliot s rozmermi 40x40 cm je vyrobená zo 100% bavlny. Tieto obliečky sa hodia do každého interiéru a dodajú mu moderný vzhľad. Obliečka sa jednoducho navlieka na vankúš a zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  obliecka_na_vankus_40x40_fadwa_emi
  Skladom
  14,90 €

  Obliečka na vankúš Fadwa s rozmermi 40x40 cm s moderným 3D motívom oživí každý priestor. Obľúbite si aj jej kvalitný materiál, ktorým je 100% bavlna. Zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  obliecka_na_vankus_felix_emi
  Skladom
  14,90 €

  Obliečka na vankúš Felix s rozmermi 40x40 cm skvelo oživí interiér vášho domova. Má jedinečný 3D motív a je vyrobená zo 100% bavlny. Obliečka sa môže prať a kedykoľvek ju jednoducho navlečiete vďaka zapínaniu na zips. 

  obliecka_na_vankus_flora_emi
  Skladom
  14,90 €

  Vďaka obliečke na dekoratívny vankúš Flora s rozmermi 40x40 cm veľmi rýchlo oživíte váš starý vankúš. Poteší vás aj trvácny materiál 100% bavlna a tiež decentný zipsový uzáver. 

  obliecka_na_vankus_hattie_emi
  Skladom
  14,90 €

  Dekoratívna obliečka na vankúš Hattie v rozmere 40x40 sú vyrobené zo 100% bavlny. Ideálna voľba pre skrášlenie a dotvorenie príjemnej atmosféry priestoru. Zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  obliecky_na_vankuse_irina_emi
  Skladom
  14,90 €

  Obliečka na dekoratívny vankúš Irina skrášli váš domov behom chvíľky. Vyrobená je v rozmere 40x40 cm, zo 100% bavlny. Zaujme moderným 3D motívom a hodí sa do každého priestoru. Zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  obliecky_na_vankuse_nicole_emi
  Skladom
  14,90 €

  Dekoratívna obliečka na vankúš Nicole s rozmermi 40x40 cm vám pomôžu vytvoriť útulný domov a dodajú šmrnc každej miestnosti. Vyrobené sú z kvalitnej 100% bavlny. Obliečky využijete ako krásnu dekoráciu gauča, postele či terasového nábytku. Ich navliekanie na vankúš je jednouché vďaka praktickému zapínaniu na zips. 

  obliecka_na_vankus_rita_emi
  Skladom
  14,90 €

  Obliečky na vankúše Rita v rozmere 40x40cm pre skrášlenie a dotvorenie príjemnej atmosféry každého kútika. Vyrobené sú z kvalitnej 100% bavlny a môžu sa prať. Zapínanie je na zips. 

  obliecka_na_vankus_40x40_selena_emi
  Skladom
  14,90 €

  Dekoratívna obliečka Selena na vankúše s rozmermi 40x40 cm s farebným 3D vzorom. Vyrobená je zo 100% bavlny, ktorá je mimoriadne odolná. Obliečka sa môže prať a má praktické zapínanie na zips. 

  obliecka_na_vankus_starfish_emi
  Skladom
  14,90 €

  Obliečka na vankúš Starfish s rozmermi 40x40 premení vaše staré vankúše na úplne nové. Obliečka je vyrobená zo 100% bavlny a dlhodobo si udržiava svoju kvalitu. Zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  obliecka_na_vankus_vilma
  Skladom
  14,90 €

  Dekoratívna obliečka Vilma so zaujímavým 3D motívom je praktickým doplnkom do každej domácnosti. Poslúži na zútulnenie domova a je vhodná aj na spanie. Rozmery sú 40x40 cm. Vyrobená zo 100% bavlny a má praktické zapínanie na zips. 

  obliecka_na_vankus_ziva_emi
  Skladom
  14,90 €

  Vďaka dekoratívnej obliečke na vankúš Ziva so zaujímavým 3D motívom zmeníte vzhľad vášho bývania behom chvíľky. Skrášľujú spálňu, obývačku či detskú izbu a sú vyrobené zo 100% bavlny. Majú praktické zapínanie na zips. 

  obliecky_na_vankuse_darwin_emi
  Skladom
  26,90 €

  Obliečky na vankúše Darwin s rozmermi 40x40 cm sa skvelo hodia do moderného interiéru. Majú zaujímavý 3D motív, vďaka ktorému krásne doplnia akýkoľvek gauč, posteľ alebo záhradný nábytok. Vyrobené sú zo 100% bavlny a majú praktické zapínanie na zips. 

  obliecka_vankus_srdcia_emi
  Skladom
  7,90 €

  Dekoratívna obliečka 50x70 cm s romantickým motívom je vhodná na spanie aj ako dekorácia v interiéri. Vďaka obliečke na vankúš zmeníte štýl interiéru za pár sekúnd. Obliečka je vyrobená zo 100% bavlny a má hotelový uzáver. 

  bavlnena_obliecka_na_vankus_bob_stavitel
  Skladom
  3,50 €

  Obliečka na dekoratívny vankúš je skvelým tipom, ak hľadáte lacnú, praktickú a štýlovú dekoráciu. Obojstranná obliečka 40x40 cm s motívom Bob Staviteľ je vyrobená zo 100% bavlny. Motív je ideálny do detskej izby. Navyše ho môžete použiť aj ako vankúš na spanie

  obliecka_na_dekorativny_vankus_hasici
  Skladom
  4,50 €

  Obliečka na dekoratívny vankúš s motívom hasičského auta je skvelou voľbou na skrášlenie detskej izby. Vyrobená je zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje vlastnosťami ako je jemnosť, pevnosť a dlhá životnosť. Obliečka je z každej strany rozdielna a zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  obliecka_na_vankus_illenia_emi
  Skladom
  14,90 €

  Dekoratívna obliečka na vankúš Illenia s rozmermi 40x40 cm okamžite dodá šmrc každému priestoru. Vyrobená je z jemnej a trvácnej 100% bavlny. Má praktické zapínanie na zips a môže sa prať.