ľavý banner

Príslušenstvo

Príslušenstvo do kúpeľne plní hneď niekoľko funkcií. Kúpeľňové príslušenstvo poskytuje pohodlie a dotvára atmosféru kúpeľne. Nájdete tu mydelničky, dózy na mydlo, rôzne poháre na zubné kefky, ale aj vešiaky na uteráky a osušky, držiaky na stenu a kozmetické zrkadlá. Vyberte si doplnky do kúpeľne, ktoré vo vašej kúpeľni chýbajú a premeňte ju na priestor so širokým využitím.

Filtrovať podľa

Filter
  • Zľava -20%
  Súprava doplnkov do kúpeľne Levi biela EMI
  Skladom
  36 €
  45 €

  Biela 6-dielna kúpeľňová súprava je vyrobená z kvalitného materiálu. Obsahuje odpadkový kôš, pohár, stojan na zubné kefky, mydelničku, dávkovač tekutého mydla a WC kefu so stojanom.

  • Zľava -20%
  Súprava doplnkov do kúpeľne Levi čierna EMI
  Skladom
  36 €
  45 €

  Kúpeľňové doplnky Levi sa vďaka čiernej farbe hodia do každej moderne zariadenej kúpeľne. Sada obsahuje odpadkový kôš, pohár, stojan na zubné kefky, mydelničku, dávkovač tekutého mydla a WC kefu so stojanom.

  • Zľava -20%
  Set WC doplnkov do kúpeľne Nero EMI
  Skladom
  36 €
  45 €

  Moderné kúpeľňové doplnky, ktoré ozvláštnia každú kúpeľňu. Set Nero je vyrobený z nerezu. Obsahuje jeden držiak na toaletný papier, odpadkový kôš a WC kefu so stojanom.

  • Zľava -20%
  Bezpečnostné madlo Safety AWD
  Skladom
  23,20 €
  29 €

  Univerzálne ručné bezpečnostné madlo do kúpeľne. Jednoducho a rýchlo sa dá pripevniť na hladký, nerezový a pevný povrch pomocou prísaviek, na miesto kam si určíte.

  Nástenné madlo s podperou AWD
  Skladom
  79,20 €

  Nástenné madlo uľahčí presun seniorov, či ľudí so zníženou pohyblivosťou. Pre lepšiu stabilitu je súčasťou madla aj podpera. Madlo do kúpeľne je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a tvrdeného plastu. Madlo je ošetrené aj protišmykovou vrstvou.

  Madlo sklopné AWD
  Skladom
  95,90 €

  Bezpečnostné sklopné madlo je určené pre bezpečný presun, vstávanie a sadanie imobilných osôb a seniorov. Pre bezpečný úchyt je na povrchu madla do kúpeľne použitý protišmykový materiál. Madlo sa dá jednoducho a rýchlo pripevniť.

  madlo_do_kupelne
  Skladom
  28,50 €

  Nástenné kúpeľňové madlo je určené pre ľudí, ktorým sa ťažšie pohybuje v kúpeľni. Praktická pomôcka aj pre seniorov. Dĺžka madla je 53,5 cm.  Madlo je vyrobené z ocele. Povrch je bielej farby a hodí sa do každej kúpeľne.  

  Set dóza Modern čierna AWD
  Skladom
  26,40 €

  Set dóza Modern v čiernej farbe vyrobený z keramiky je vhodný na každodenné použitie v kúpeľni. Je vhodný na uskladnenie zubných kefiek, zubnej pasty, ale aj iných hygienických potrieb.

  Bezpečnostné madlo Standart...
  Skladom
  23,50 €

  Jednoduché a pevné bezpečnostné madlo do kúpeľne z nerezovej ocele dlhé 34 cm. Jednoducho a rýchlo sa dá pripevniť na hladký, nerezový a pevný povrch pomocou prísaviek, na miesto kam si určíte.

  Kozmetický organizér so zrkadlom AWD
  Skladom
  14,95 €

  Kozmetický organizér poslúži na uskladnenie dekoratívnej kozmetiky alebo šperkov.

  Pohár sivý Gom
  Skladom
  2,55 €

  Pohár sivý Gom vám poslúži v kúpeľni na uskladnenie hygienických pomôcok a zároveň si ním doplníte kúpeľňovú súpravu Gom, z ktorej si môžete vybrať aj dávkovač tekutého mydla, mydelničku alebo WC kefu. 

  Mydelnička Rings
  Skladom
  4,29 €

  Jednoduchá mydelnička v krémovej farbe zo série Rings. Svojim prevedením je univerzálna a hodí sa do každej kúpeľne.

  kozmeticke_zrkadlo_na_podstavci
  Skladom
  12,50 €

  Praktické zrkadielko s bambusovým podstavcom a pochrómovaným rámom umožňuje 3-násobne zväčšenie. Rozmer zrkadla 18 x 21 cm. Každá jedna miestnosť môže vďaka tomuto dizajnérskemu kúsku získať krásu.

  Polička rohová drôtená čierna Corner AWD
  Skladom
  19 €

  Rohová drôtená polička je praktická pomôcka do každého rohu kúpeľne alebo kuchyne. Pripevníte je jednoducho bez zbytočného vŕtania. Poslúži ako pohodlný úložný priestor.

  Vešiak na stenu samolepiaci Min AWD
  Skladom
  8 €

  Praktický samolepiaci vešiak do domácnosti. Vešiak má čierne prevedenie a je vyrobený z kvalitného materiálu.

  Vešiak na stenu Prima AWD
  Skladom
  3 €

  Malý nástenný vešiak do chodby alebo do kúpeľne s jedným párom háčikov,  poskytuje dve miesta na zavesenie oblečenia. Vešiak je vo svetlom lesklom prevedení.

  Dávkovač tekutého mydla Origami
  Skladom
  5,95 €

  Dávkovač tekutého mydla Origami je vyrobený z keramiky v krémovom prevedení s nepravidelnými tvarmi. Je to vhodný doplnok do modernej kúpeľne. 

  • 0%
  Dávkovač tekutého mydla čierny Ksanti
  Vypredaný

  Dávkovač tekutého mydla v čiernej farbe s elegantným dizajnom je ideálnym doplnkom do každej kúpeľne. Vyrobený je z ABS materiálu, ktorý je protišmykový v kombinácii s bambusom. 

  Pohár Punch
  Skladom
  4,45 €

  Pohár Punch v krémovej farbe vyrobený z keramiky je vhodný na každodenné použitie v kúpeľni. Je ideálny na uskladnenie zubných kefiek, zubnej pasty, ale aj iných hygienických potrieb. K poháru z kúpeľnovej súpravy Punch si môžete doladiť aj dávkovač tekutého mydla, mydelničku a WC kefu.

  • 0%
  Dávkovač tekutého mydla Punch AWD
  Vypredaný

  Keramický dávkovač tekutého mydla Punch bude praktickou pomôckou vo vašej kúpeľni. Je príjemný na dotyk a vďaka jeho elegantnému prevedeniu sa budete cítiť ako v luxusnej hotelovej kúpeľni.

  Set dóza Modern biela AWD
  Skladom
  26,40 €

  Moderné a praktické kúpeľňové doplnky pre každú kúpeľňu. Set Modern je vyrobený z kvalitnej keramiky. Obsahuje jednu dózu na tekuté mydlo, jeden pohár a jednu misku na tuhé mydlo.

  Stojanovy vesiak na uteraky cierno-hnedy AWD
  Skladom
  32,90 €

  Moderný samostatne stojaci vešiak do kúpeľne je navrhnutý v jednoduchom geometrickom tvare. Vyrobený je z lakovanej ocele s čiernym matným povrchom. Na vrchnú časť ramien bolo použité bambusové drevo. Stabilita stojanu je zabezpečená plastovými nožičkami. Stojan na uteráky si vyžaduje svojpomocnú montáž. 

  Bezpečnostné madlo do WC AWD
  Skladom
  51,90 €

  Držiak na WC zabezpečí bezpečné sadanie aj vstávanie pacientom so zníženou pohyblivosťou aj seniorom. Madlo do WC je výškovo nastaviteľné a tak si ho jednoducho prispôsobíte svojím potrebám.

  • Zľava -20%
  • 0%
  Mydelnička Brawa AWD
  Vypredaný

  Mydelnička Brawa s bielo- modrým sfarbením v podobe kruhu, bude ideálnou voľbou na oživenie vašej kúpeľne.