ľavý banner

Sedacie vaky

Sedacie vaky – jednoduchý doplnok do domácnosti, ktorý je pohodlný pre každého. Prispôsobí sa každej postave a dopraje maximálny možný komfort. Vo svojom využití sa neobmedzuje len na použitie v obývačke, či detskej izbe. Za vhodných podmienok sa hodí aj do exteriéru. Pohodlie dosiahne s týmito sedacími vakmi najvyššiu úroveň. Sú vhodné nie len pre malých, ale aj veľkých. A vďaka širokej škále veľkostí, typov a farieb bude spokojný každý. Pri výbere vám určite pomôže náš článokSprievodca sedacími vakmi EMI.

Filtrovať podľa

Kategórie
Cena
Tvar sedacieho vaku
Materiál sedacieho vaku
Farba
Filter
  • Zľava -35%
  sedaci_vak_hruska_semisova_modra_emi
  Skladom
  65 €
  100 €

  Sedací vak hruška semišová modrá je pohodlný sedací vak do každej obývačky, spálne, detskej izby či kancelárie. Ušitý je z jemného semišu, príjemného na dotyk. Naplnený je polystyrénovými guličkami, ktoré sa prispôsobia postave a a poskytnú jej pohodlné a zdravé sedenie. Objem vaku je 335 l. 

  • Zľava -35%
  sedaci_vak_semisovy_emi
  Skladom
  65 €
  100 €

  Sedací vak hruška semišová škoricová je pohodlný vak vyrobený zo semišu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Náplň tvoria polystyrénové guličky, ktoré sa prispôsobia postave a doprajú jej pohodlie a oporu. Vak sa hodí do obývačkydetskej izby aj spálne. Jeho objem je 335 l.

  Darcekovy_poukaz_EMI
  Skladom
  20 €

  Darčekový poukaz na nákup produktov v e-shope EMI je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí milujú kvalitné slovenské výrobky do každej domácnosti, alebo pre každého, kto v EMI rád nakupuje. Darčekový poukaz ich určite poteší. Vyberú si sami, čo potrebujú. Pre okamžité obdržanie darčekovej poukážky mailom zvoľte platbu kartou alebo bankovým prevodom.

  • Zľava -15%
  sedaci_vak_hruska_emi
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška žltá je moderným a zdravým doplnkom do každej domácnosti. Je elegantný a pohodlný. Ekokoža, z ktorej je vak ušitý sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Objem vaku je 335 l. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška biela
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška biela je ideálny doplnok do každej obývačky či detskej izby. Je vyrobený z praktickej ekokože, ktorá je navyše šetrná k životnému prostrediu. Polystyrénová náplň zabezpečuje pohodlie a zdravé sedenie. Objem vaku je 335 litrov. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška svetlohnedá je moderným a zdravým doplnkom do každej domácnosti. Je elegantný a pohodlný. Ekokoža, z ktorej je vak ušitý sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Objem vaku je 335 l. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška oranžová
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška oranžová je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko udržiava. Vak má objem 335 l a vďaka svojej polystyrénovej náplni sa prispôsobí postave a dopraje jej zaslúžený komfort a zdravú oporu. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška bežová
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška béžová je univerzálny a elegantný doplnok do každej domácnsoti. Hodí sa do obývačky, detskej izby aj spálne. Vak má objem 335 l a je vyrobený z ekokože, ktorá je praktická na údržbu. Polystyrénová náplň poskytuje pohodllné a zdravé sedenie.

  • Zľava -15%
  Sedací vak basketbalová lopta EMI
  Skladom
  59,50 €
  70 €

  Sedací vak basketbalová lopta je ideálny vak pre každého športového nadšenca, malého aj veľkého. Vďaka prispôsobivej polystyrénovej náplni poskytne pohodlné a zdravé sedenie. Je vyrobený z ekokože, ktorá sa jednoducho udržiava. Objem vaku je 335 litrov.

  • Zľava -30%
  Sedaci_vak_hruska_semisova_hneda_EMI
  Skladom
  70 €
  100 €

  Sedací vak hruška hnedá zo semišu je príjemný na dotyk a ponúka pohodlné a zdravé sedenie pre malých aj veľkých. Vyrobený je na Slovensku a jeho objem je 335 l.

  • Zľava -30%
  sedací vak hruška
  Skladom
  70 €
  100 €

  Sedací vak hruška semišová oranžová je pohodlný sedací vak, ktorý je ušitý z jemného semišu príjemného na dotyk. Vak je ideálny do obývačky, detskej izby aj spálne. Jeho náplň tvorí polystyrénový granulát, ktorý sa prispôsobí postave a dopraje jej tak pohodlné a zdravé sedenie. Objem vaku je 335 l.

  • Zľava -15%
  sedací vak futbalová lopta
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedacie vaky lopty sú veľmi originálnym doplnkom a skvelým darčekom nielen pre deti. Vaky majú objem 335 litrov. Materiál ekokoža, z ktorej sú vyrobené, sa ľahko ošetruje a navyše je šetrná k životnému prostrediu.

  • Zľava -50%
  sedaci_vak_lenosnik_emi
  Skladom
  29,50 €
  59 €

  Sedací vak leňošník zelený je skvelým doplnkom do detskej izby, kancelárie alebo klubu, záleží len od výberu farby. Vak je ušitý zo semišu. Náplň leňošníka tvoria polystyrénové guličky.

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška sivá
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška sivá je skvelým doplnkom do obývačky aj detskej izby. Vak má objem 335 litrov. Je ušitý z ekokože, čo zaručuje jednoduchú údržbu a šetrnosť k životnému prostrediu. Polystyrénová náplň sa prispôsobí každej postave a poskytne jej maximálny komfort.

  • Zľava -50%
  Sedací vak leňošník fialový EMI
  Skladom
  29,50 €
  59 €

  Sedací vak leňošník fialový je veľmi príjemný na dotyk. Je vyrobený z jemného semišu. Sedací vak má objem 80 l a je vyplnený polystyrénovými guličkami. Doprajte sebe alebo svojim najbližším zážitok neodolateľného pohodia

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta...
  Skladom
  47,60 €
  56 €

  Sedací vak futbalová lopta malá bielosivá poteší malého aj veľkého futbalistu. Je vyrobená z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 95 l a náplň tvoria polystyrénové guličky, ktoré prispievajú k zdravému sedeniu

  • Zľava -50%
  Sedací vak leňošník červený EMI
  Skladom
  29,50 €
  59 €

  Sedací vak leňošník červený je skvelým doplnkom k veľkým sedacím vakom a drevenému nábytku. Vak je vyrobený zo semišu a je určený do interiéru. Leňošník je naplnený polystyrénovým granulátom. 

  • Zľava -30%
  sedaci_vak_zo_semisu_EMI
  Skladom
  70 €
  100 €

  Sedací vak z jemného semišu zabezpečí každému pohodlné a zdravé sedenie kdekoľvek. Sedací vak je vyrobený na Slovensku. Ideálny ako doplnok každej izby. Polystyrénová náplň sa prispôsobí tvaru každej postavy a poskytne jej tak dokonalé pohodlie. Objem vaku je 335 l. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta malá limetkovo-biela EMI
  Skladom
  47,60 €
  56 €

  Sedací vak futbalová lopta je ako stvorený pre tých najmenších športovcov. Je ľahký a praktický na údržbu. Ekokoža, z ktorej je vyrobený, je navyše šetrná k životnému prostrediu. Výplň tvoria polystyrénové guľôčky, ktoré prispievajú k maximálne pohodlnému a zdravému sedeniu. 

  • Zľava -15%
  sedací vak guľa oranžová EMI
  Skladom
  106,25 €
  125 €

  Sedací vak guľa oranžová je ideálny pre každú chvíľu pohody s rodinou a priateľmi. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Náplň tvoria polystyrénové guľôčky, ktoré sa prispôsobia každej postave. Doprajte si pohodlie a zdravé sedenie. Objem vaku je 570 l. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak malá guľa modrá EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak malá guľa modrá je ideálny doplnok pre každého milovníka pohodlia. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je šetrná k životnému prostrediu. Vak má objem 335 l a je naplnený polystyrénovými guličkami, ktoré sa prispôsobia postave a doprajú jej maximálne pohodlie a komfort. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak malá guľa červená EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak malá guľa červená je štýlovým doplnkom, ktorý sa hodí nie len do detskej izby ale aj do obývačky či kancelárie. Svojou polystyrénovou náplňou zaručuje maximálne pohodlie a zdravé sedenie pre každý typ postavy. Objem vaku je 335 l a je vyrobený z kvalitnej ekokože

  • Zľava -15%
  Sedací vak
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak malá guľa hnedá je moderným doplnkom do obývačky, detskej izby aj kancelárie. Vak je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Jeho objem je 335 l a ponúka maximálne pohodlie a zdravé sedenie

  • Zľava -15%
  Sedací vak malá guľa olivová EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak malá guľa fialová je moderným doplnkom do detskej izby aj obývačky. Ekokoža, z ktorej je ušitý je šetrná k životnému prostrediu a jednoduchá na údržbu. Objem vaku je 335 l. Sedací vak ponúka pohodlné a zdravé sedenie pre každého člena rodiny