ľavý banner

Sprcha

Sprcha sa stará o vašu čistotu, relax a oddych. V tejto kategórii nájdete masážne sprchové hlavice, s ktorými zažijete pri sprchovaní ešte väčší pôžitok, či úsporné sprchy, ktoré potešia aj vašu peňaženku. Prezrite si klasické modely, modely s množstvo funkcií alebo moderným dizajnom. Okrem toho tu nájdete aj náhradné príslušenstvo, ako držiaky alebo sprchové hadice.

Filtrovať podľa

Kategórie
Cena
Filter
  Sprchová hadica chrómovaná čierna AWD
  Skladom
  15,90 €

  Čierna chrómová sprchová hadica sa skvele hodí do každej moderne zariadenej kúpeľne. Vďaka štandardným závitom je kompatibilná so všetkými ručnými sprchami. Vyrobená je z PVC a má dĺžku 152 cm.

  • 0%
  Sprchový záves Polka 180x180 cm AWD
  Vypredaný

  Vysokokvalitný sprchový záves s trendovým a atraktívnym dizajnom. Vodotesný, ekologický a s možnosťou prania. So spevneným švom a otvormi na krúžky.

  cierna_sprchovacia_hlavica
  Skladom
  24,40 €

  Ručná sprcha je súčasťou každého sprchovacieho kúta či vane. Vyrobená je z kvalitného a odolného ABS materiálu v čiernej farbe. Má až 3 funkcie, ktoré poskytujú dokonalý masážny efekt a zážitok zo sprchovania. 

  Sprchový držiak nastaviteľný AWD
  Skladom
  5,20 €

  PVC hadica do sprchy. Najžiadanejšia sprchová hadica s rozmerom 150 cm.

  • 0%
  Ručná sprcha AWD
  Vypredaný

  Ručná sprcha s pochormovaným ABS plastom. Sprcha s jednou funkciou striekania.Najpredávanejší model.

  sprchovy_posuvny_drziak
  Skladom
  26,50 €

  Držiak na ručnú sprchu je praktická pomôcka pri sprchovaní. Umožňuje nastaviť požadovú výšku a smer sprchovacej hlavice. Umožňuje pohodlné sprchovanie bez potreby neustáleho držania sprchovacej hlavice. Posuvná úchytka je z nerezového materiálu rovanko ako celý držiak a nepodlieha korózii. 

  Sprchový záves Pecos 180x180 cm AWD
  Skladom
  10,90 €

  Priesvitný sprchový záves Pecos s motívom veľkých kruhov je vyrobený z materiálu, ktorý je šetrný k životnému prostrediu. Je štýlový, nadčasový, neprepúšťa vodu a je možné ho prať v práčke. Set obsahuje aj krúžky na montáž.

  • 0%
  Tyč na sprchový záves 110-200 cm AWD
  Vypredaný

  Teleskopická tyč na kúpeľňový záves s nastaviteľnou dĺžkou je vyrobená z hliníka, vďaka čomu je stabilná, odolná a ľahko udržiavateľná. Montáž je veľmi jednoduchá, nie je nutné vŕtanie.

  Шторка_для_душу_Stripes_180x180cm_AWD
  Skladom
  10,90 €

  Sprchový záves Stripes s pásikmi je vyrobený z PEVA materiálu a plní dve funkcie. Vnútorná strana zachytí vodu a vonkajšia pôsobí dekoratívne. Rozmer závesu je 180 x 180 centimetrov.

  protismykova_podlozka_biela
  Skladom
  14,90 €

  Protišmyková podložka do sprchy je na spodnej strane vybavená prísavkami, vďaka ktorým drží pevne na mieste. Vyrobená je z kvalitného TPE materiálu. Je mäkká, odolná a rýchloschnúca. Svojimi rozmermi je vhodná do každej bežnej sprchy. 

  Sprchová hadica z nehrdzavej ocele AWD
  Skladom
  12 €

  Hadica na sprchovanie z chrómovanej nehrdzavej ocele.

  tyc_na_sprchovy_zaves_biela
  Skladom
  18,90 €

  Tyč na uchytenie sprchového závesu je univerzálna, vyrobená z hliníka, je v bielej farbe a má oválny tvar. Je vhodná pre všetky sprchové vane a je možné ju podľa potreby skrátiť.

  Protismyková podlozka do vane hneda 40x90 cm AWD
  Skladom
  14,90 €

  Hnedá protišmyková podložka je ideálna do každej vane ako ochrana pred nechceným pošmyknutím. Vyrobená je z kvalitného PVC materiálu. Je mäkká, odolná a je možné ju prať v práčke. Rozmer podložky je 40x90 centimetrov.

  • 0%
  Protismykova podlozka do sprchy siva 90x40 cm AWD
  Vypredaný

  Protišmyková podložka zabraňuje pošmyknutiu v kúpeľni, a tak predchádza nepríjemným úrazom. Podložka je ľahká, mäkká, odolná a je vhodná na pranie v práčke. Má rozmer 90x40 centimetrov a sivú farbu.

  • 0%
  Protismykova podlozka zelena 43x75 cm AWD
  Vypredaný

  Podložka do vane chrániaca pred pošmyknutím je vyrobená z kvalitného PVC bez obsahu škodlivých látok. Zaručí vám bezpečnosť a komfort pri kúpaní. Na spodnej strane má prísavky a je možné ju prať v práčke. 

  Protismykova podlozka do vane zelena 53x53 cm AWD
  Skladom
  10,90 €

  Podložka do vane chrániaca pred pošmyknutím je vyrobená z kvalitného PVC bez obsahu škodlivých látok. Zaručí vám bezpečnosť a komfort pri kúpaní. Na spodnej strane má prísavky a je možné ju prať v práčke. 

  Sprchový záves Kama 180x180 cm AWD
  Skladom
  14,90 €

  Sprchový záves s motívom listov monstera je vyrobený z príjemného a kvalitného materiálu s dlhou životnosťou. Je vodeodolný, dá sa prať v práčke a má zosilnený pás s otvormi na krúžky, ktoré sú súčasťou balenia.

  • 0%
  protismykova_podlozka_do_kupelne
  Vypredaný

  Hnedá PVC podložka zabraňuje pošmyknutiu v sprche. Je ľahká, mäkká, rýchloschnúca a jednoducho sa inštaluje. Svojimi rozmermi 54x54 centimetrov sa hodí do každej bežnej sprchy.

  Sprchový záves Azul 180x180 cm AWD
  Skladom
  4,90 €

  Sprchový záves Azul s príjemným motívom je veľmi praktickým doplnkom vašej kúpeľne. Záves je vyrobený z polyesteru, ktorý je odolný voči vode a ľahko umývateľný. Rozmer závesu je 180 × 180 cm. 

  Sprchova_hadica_z_nerezovej_ocele_AWD
  Skladom
  5,50 €

  Hadica na sprchovanie je nevyhnutnou súčasťou každej kúpeľne. Vyrobená je z nerezovej ocele a PVC materiálu. Dĺžka sprchovacej hadice je 150-200 cm. 

  Sprchový držiak AWD
  Skladom
  3,70 €

  Držiak na ručnú sprchu s moderným dizajnom. firma AWD s najrozsiahlejším sortimentom do kúpeľne.

  Sprchový záves Leaf 180x180 cm AWD
  Skladom
  10,90 €

  Sprchový záves Leaf s motívom listov má nadčasový dizajn a je šetrný k životnému prostrediu. Záves je obojstranný, neprepúšťa vodu a dá sa prať v práčke. Rozmer je 180x180 cm.

  • 0%
  Tyč na sprchový záves 140-260 cm AWD
  Vypredaný

  Teleskopická tyč na uchytenie sprchového závesu do akejkoľvek kúpeľne. Tyč má nastaviteľnú dĺžku, je odolná, stabilná a ľahko udržiavateľná. Namontujete ju aj bez vŕtania.

  • 0%
  Sprchový záves Digo 180x180 cm AWD
  Vypredaný

  Kvalitný sprchový záves Digo AWD s veselými bodkami. Je štýlový, nadčasový, šetrný k životnému prostrediu a vyrobený z polyesteru.