Hniezdo do postieľky Sleep EMI

1 hodnotenie

Cena: 35,00 € s DPH

Hniezdo do postieľky Sleep Emi zaručuje vášmu dieťaťu pohodlný a kvalitný spánok. Materiál z ktorého je vyrobené je veľmi jemný a príjemný na dotyk, určený aj pre citlivú pokožku bábätka.

+ -

 • Viac informácii
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Viac informácii

Hniezdo do postieľky Sleep ponúka pohodlie, ochranu a jemnosť pre vaše bábätko

Hniezdo do postieľky Sleep  je všestranný pomocník, ktorý zabezpečí ochranu a pohodlný spánok vášho dieťatka. Spánok bábätka je omnoho dôležitejší ako spánok dospelého. Dieťa počas prvého roku svojho života prechádza najväčšími zmenami v svojom živote, a práve počas tohto obdobia sa najviac naučí, vníma všetky pocity a podnety okolo seba, a potrebuje veľa energie. Preto je povinnosťou dospelých postarať sa o jeho kvalitný a ničím nerušený spánok a tak pozitívne ovplyvniť jeho zdravý vývin. Svojou stavbou a tvarom písmena U vytvára útulný obmedzený priestor, ktorý dieťatku pripomína náruč svojej mamičky. Vďaka materiálom z ktorých je hniezdo zhotovené sa bude cítiť bábätko veľmi príjemne. Určené je pre najmenšie detičky od 0-6 mesiacov. Dieťa sa v hniezde pre bábätka Sleep rýchlo upokojí. Bočné časti zabezpečia pred pádom. V hniezde do postieľky Sleep, môžte svoje ratolesti uložiť v polohe na brušku, alebo chrbte počas dňa aj noci.

Praktický pomocník doma aj na cesty

Hniezdo do postieľky si svoje uplatnenie nájde v rôznych situáciách. Dokáže poskytnúť pohodlie počas spania, prezliekania alebo spoločného hrania. Keďže je ľahké a nezaberie veľa miesta,jeho univerzálnosť môžete využiť dokonca aj na cestách a poskytnúť bábätku komfort na ktorý je zvyknuté.

hniezdo do postieľky sleep

Hniezdo pre bábätká vyrobené z veľmi jemných materiálov vhodných pre citlivú detskú pokožku

Celé hniezdo do postieľky Sleep EMI je zhotovené z materiálov vhodných pre každé malé dieťa. Vo vnútri hniezda sa nachádza výplň silikonizované duté vlákno, ktoré si zachováva svoj tvar a objemovú stálosť. Povrchová obliečka, s ktorou prichádza do kontaktu dieťatko najviac, je vyrobená zo zdraviu neškodnej 100% termo bavlny. Táto bavlna je priedušná a má termoregulačné schopnosti, čím reguluje telesnú teplotu a tak sa môže používať počas všetkých ročných období. Poslednú časť hniezda tvorí 100% bavlna delux, ktorá je obľúbená vďaka svojím vlastnostiam ako pevnosť, trvácnosť, jemnosť. Každý materiál použitý pri výrobe tohto hniezda do postieľky má antialergické vlastnosti. Hniezdo do postieľky Sleep má navyše všitú aj šnúrku, ktorou si viete veľkosť hniezda prispôsobiť presne pre vaše bábätko. Jednoducho šnúrku uvoľnite, alebo stiahnite.

Hniezdo do postieľky Sleep a jeho vlastnosti:

 • rozmery: 70 x 55 x 25 centimetrov
 • výplň: 100% silikonizované duté vlákno
 • materiál obliečky: 100% bavlna deluxe a 100% termo bavlna

Starostlivosť o hniezdo do postieľky Sleep

Hniezdo pre bábätká Sleep je možné prať v práčke pri teplote od 30°C do 40°C podľa stupňa znečistenia. Je potrebné však zvoliť minimálnu rýchlosť otáčok. Po vypratí hniezdo pretrepte. Hniezdo sa nesmie sušiť v sušičke. Ak je potrebné žehliť, tak s programom parné žehlenie pri nízkych teplotách. 

Výhody hniezda pre bábätká EMI:

 • univerzálna pomôcka pre mladé rodinky s bábätkom
 • termoregulačný vnútorný poťah
 • materiál vhodný pre citlivú pokožku dieťaťa
 • ľahké a ideálne aj na cesty
 • umožní bezpečný a pohodlný spánok bábätku
 • možnosť prispôsobiť si veľkosť hniezda
Hodnotenie 
15.11.2017

Andrea

kvalitne vyrobky

  Napíšte vaše hodnotenie!

  Napíšte hodnotenie

  Hniezdo do postieľky Sleep EMI

  Hniezdo do postieľky Sleep EMI

  Hniezdo do postieľky Sleep Emi zaručuje vášmu dieťaťu pohodlný a kvalitný spánok. Materiál z ktorého je vyrobené je veľmi jemný a príjemný na dotyk, určený aj pre citlivú pokožku bábätka.