Hniezdo pre bábätká 70x55x25 cm EMI

Cena: 45,00 € s DPH

Stará cena: 75,00 € s DPH
Ušetríte: 30,00 € (40%)

Hniezdo pre bábätko 70x55x25 cm EMI je univerzálny pomocník, ktorý bezpečne fixuje a chráni telo bábätka. Pozostáva z bezpečných materiálov, vhodných pre detskú pokožku, ako je 100% bavlna. Obsahuje nepremokavý poťah a snímateľnú obliečku.

+ -

 • Viac informácii
 • Recenzie

Viac informácii

Hniezdo pre bábätká EMI: Univerzálna pomôcka pre pohodlné a bezpečné uloženie dieťaťa

Hniezdo pre bábätká je univerzálny pomocník, vďaka ktorému si o ochranu vášho dieťatka nemusíte robiť starosti. Hniezdo poslúži na dočasné postráženie bábätka a zatiaľ čo vy sa môžete venovať neodkladným povinnostiam, popruhy sa postarajú o jeho bezpečné uloženie. Výplň hniezda tvoria polystyrénové guličky, ktoré poskytujú bábätku pohodlné sedenie a spanie v zdravej polohe. Hniezdo pre bábätká značky EMI s rozmermi 70x55x25 cm si veľmi rýchlo obľúbite vy aj vaše malé dieťa.

Pomocník do domácnosti aj na cesty

Hniezdo pre bábätká si svoje uplatnenie nájde v rôznych situáciách. Vášmu dieťatku dokáže poskytnúť pohodlie počas kŕmenia, spania, prezliekania alebo spoločného hrania. Jeho univerzálnosť môžete využiť dokonca aj na cestách. Každé malé dieťa je oveľa pokojnejšie, ak môže s dianím okolo seba udržiavať neustály očný kontakt. Ak chcete, aby malo vaše bábätko z návštevy rôznych miest rovnaký zážitok ako vy, posaďte ho do hniezda a dovoľte mu sledovať vás, vaše okolie a reakcie ľudí okolo neho.

Hniezdo pre bábätko

Nepremokavá obliečka a snímateľný poťah udržujú hniezdo vždy hygienicky čisté

Znečistenia hniezda počas kŕmení bábätka alebo jeho umiestnenia v prírode sa nemusíte vôbec obávať. Snímateľnú obliečku môžete pomocou zipsu kedykoľvek jednoducho vyprať, osušiť a znovu naspäť navliecť. Výplň hniezda pred vlhkosťou dokonale chráni vnútorná obliečka s nepremokavou úpravou. Či už pôjde o tekutinu, jedlo alebo niečo, čo patrí do plienky či nočníka, na kvalite a čistote hniezda neuberie ani drobná nehoda, ktorá je u malých bábätiek bežnou záležitosťou.

Hniezdo pre bábätká vyrobené z materiálov vhodných aj pre detskú pokožku

Celé hniezdo pre bábätká značky EMI je zhotovené z materiálov vhodných pre každé malé dieťa. Vo vnútri hniezda sa nachádzajú antialergické polyesterové guličky. Povrchová obliečka, s ktorou prichádza do kontaktu dieťatko najviac, je vyrobená zo zdraviu neškodnej 100% bavlny. Tento materiál si svoje antialergické vlastnosti dokáže uchovať aj pri kontakte s citlivou detskou pokožkou.

Hniezdo pre bábätká a jeho vlastnosti:

 • rozmery: 70 x 55 x 25 centimetrov
 • hmotnosť: treba doplniť
 • výplň: 100% polystyrénové guličky
 • materiál obliečky: 100% bavlna
 • vnútorná obliečka s nepremokavou úpravou

Výhody hniezda pre bábätká EMI:

 • univerzálna pomôcka pre mladé rodinky s bábätkom
 • hniezdo bezpečne fixuje telo bábätka
 • nepremokavý vnútorný poťah
 • snímateľná povrchová obliečka zo 100% bavlny

POZOR!!! PÁS NESLÚŽI NA ZDVÍHANIE HNIEZDA, V KTOROM JE ULOŽENÉ DIEŤA.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Hniezdo pre bábätká 70x55x25 cm EMI

Hniezdo pre bábätká 70x55x25 cm EMI

Hniezdo pre bábätko 70x55x25 cm EMI je univerzálny pomocník, ktorý bezpečne fixuje a chráni telo bábätka. Pozostáva z bezpečných materiálov, vhodných pre detskú pokožku, ako je 100% bavlna. Obsahuje nepremokavý poťah a snímateľnú obliečku.