Home

Home

ľavý banner

Zoznam produktov podľa značky Amitesse

Kvalitné posteľné plachty z vysokokvalitného materiálu superstretch vám budú robiť radosť dlhé roky. 

AMIDEX - produkty so značkou „AMITESSE" sú vyrábané a preverované za prísnych smerníc na kvalitu. Ide hlavne o plachty na posteľ. Aj my v EMI vám ponúkame široký sortiment plachiet na posteľ výbornej kvality - https://emi.sk/8-plachty

Filtrovať podľa

Kategórie
Cena
Filter
  Plachta_postelna_kiwi_superstretch
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch v kiwi zelenej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá.

  Plachta_postelna_vanilkova_superstretch
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch vanilková v žltej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá.

  Plachta_postelna_svetlomodra_superstretch
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch v svetlo modrej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá.

  Plachta_postelna_iniskova_superstretch
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch v červenej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá.

  Plachta_postelna_mandarinkova_superstretch
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch v mandarínkovej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá.

  • 0%
  Plachta_postelna_siva_superstretch
  Vypredaný

  Posteľná plachta Superstretch v čiernej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá.