Home

Home

ľavý banner

Značky

 • Amitesse

  Amitesse

  Kvalitné posteľné plachty z vysokokvalitného materiálu superstretch vám budú robiť radosť dlhé roky. 

 • AWD interior

  AWD interior

  AWD interior je firma ktorá sa zoberá distribúciou a predajom kúpeľňového štúdia, dlhoročný partner na trhu s kvalitnými produktami ktoré predáva po celej Európe.

 • CNM

  CNM

  CNM textil a.s. sa zaoberá potlačou, farbením, bielením a iným zušľachťovaním bavlnených, ľanových, polyesterových a zmesových tkanín – to všetko vo výrobnom závode v Oskave, v okrese Šumperk.

 • Dormisan

  Dormisan

  Firma L.C. je špecializovaná na výrobu kvalitného a kompletného spacieho systému. Vyrába hlavne výrobky z vlny merinos, ortopedické zdravé matrace a iné doplnky pre zdravie a oddych.

 • Drevona

  Drevona

  Táto značka je na trhu už od roku 1949 a sústredí sa v oblasti výroby a predaja nábytku a materiálov na jeho výrobu. Je to slovenská značka, ktorá prevádzkuje aj sieť vlastných predajní s nábytkom.

 • EMI

  EMI

  EMI je slovenská značka s dlhoročnou tradíciou. Oficiálne firma vznikla v roku 1995, ako rodinný podnik zaoberajúci sa textilnou výrobou. Prvé výrobky šli na slovenský trh. Po pár rokoch sa firma etablovala a začala vyrábať prevažne pre západoeurópskych odberateľov.

  V roku 2001 sme založili jeden z prvých (ak nie prvý) slovenský elektronický obchod s lôžkovinami, ktorý z počiatku slúžil ako katalóg, ale neskôr zožal veľký úspech a otvorili sme rôzne elektronické obchody s doplnkami do domácnosti na Slovensku, Česku a Maďarsku. V roku 2013 sme všetky slovenské obchody začali spájať do jedného Emi.sk.

  V roku 2009 sme otvorili prvé kamenné predajne.V súčastnosti máme viaceré kamenné predajne po celom Slovensku a expandujeme aj na zahraničné trhy ako Česko, Maďarsko, Slovinsko ...

  V EMI sa staráme sa o komfort a pohodlie, ktoré nesmie chýbať v žiadnej domácnosti, preto pre vás už viac ako 27 rokov vyberáme tie najkvalitnejšie materiály a vyrábame z nich originálne slovenské produkty. Nájdete u nás od obliečok cez vankúše, paplóny, plachty, matrace, uteráky, osušky až po sedacie vaky a ďalšie. Robíme všetko pre vaše bývanie a pocit domova, preto vám kvalitné EMI produkty ušijeme aj na mieru podľa vašich požiadaviek. Urobte si radosť novou povinnou výbavou domácnosti a oddýchnite si aj po náročnom dni v objatí nových a voňavučkých obliečok. My ten pocit milujeme!

 • FARO

  FARO

  Spoločnosť Faro je na trhu obľúbeným veľkoobchodom s posteľnou bielizňou, uterákmi, prikrývkami, plachtami, posteľnými prikrývkami a vankúšmi. Ako poľský výrobca a rodinná firma garantujú vysokú kvalitu produktov.

 • Halantex

  Halantex

  Halantex Sp. z o.o. bola založená v roku 2008 s cieľom poskytovať zákazníkom svetovo najlepší výber posteľnej bielizne a špeciálnych predmetov do postelí a kúpeľní. Počas veľmi krátkej doby dosiahol Halantex veľmi dobrú pozíciu v strednej a východnej Európe ponukou rozsiahleho sortimentu licencovaných a nelicencovaných produktov bytového textilu.

 • Jerry Fabrics

  Jerry Fabrics

  Spoločnosť bola založená v roku 2002 v Českej republike. Odvtedy sa spoločnosť stala významným dodávateľom hladkých a potlačených látok a hotových textilných výrobkov na lokálnom českom a slovenskom trhu. Od roku 2009 má licenciu na produkty z bytového textilu Disneya od roku 2011 na produkty Marvel.

 • L&L

  L&L

  L&L sa zaoberá výrobou a predajom produktov ako nočné košele, pyžamá a župany, vrátane tehotenskej módy. Ich víziou je robiť zákazníkom nákup čo najpríjemnejší a najjednoduchší.

 • Materasso

  Materasso

  Firma MATERASSO Slovakia, s. r. o., bola založená roku 1995. Materasso je rokmi overená firma, ktorej produkty boli overené tisíckami spokojných zákazníkov.

 • Matrachello

  Matrachello

  Na slovenskom trhu sa považujú za priekopníkov vysokých postelí s vysokými čelami a vlastnými dizajnovými kolekciami. V roku 2013 boli boxspringové postele pre väčšinu Slovákov neznámym pojmom, na trhu sa objavovali vysoké a pestré kolekcie čalúnených postelí len veľmi výnimočne.

 • Mrava

  Mrava

  Spoločnosť MRAVA s. r. o. založená v roku 2000 je popredným slovenským výrobcom lamelových roštov. Teda viac než 10 rokov na trhu ponúkame kvalitné výrobky, vyvinuté podľa európskych trendov.

 • Red castle

  Red castle

  Produkty Red Castle určené pre deti ako hniezda a podobne sú navrhované vysokokvalifikovaným a kompetentným tímom. Úzko spolupracujú s odborníkmi z lekárskeho prostredia. Ich produkty pomáhajú deťom prispôsobiť sa životu mimo maternice.

 • Uniglob

  Uniglob

  Uniglob je jedným z prvých a najväčších dovozcov záclon a závesov do Poľska. Na trhu pôsobia od roku 1995. Pre klientov v Poľsku aj v zahraničí vytvárajú klasické aj moderné kolekcie.

 • Visby

  Visby

  Firma Visby sa výrobe nábytku venuje už 7 rokov. Špecailizuje sa na výrobu postelí z borovice a buku. Visb je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá je zameraná na výrobu kvalitného nábytku z masívu, ktorý sa vyznačuje dlhou životnosťou.