Home

Home

ľavý banner

Zoznam produktov podľa značky AWD interior

AWD interior je firma ktorá sa zoberá distribúciou a predajom kúpeľňového štúdia, dlhoročný partner na trhu s kvalitnými produktami ktoré predáva po celej Európe.

Filtrovať podľa

Kategórie
Cena
Filter
  zasobnik_na_toaletny_papier
  Skladom
  8,70 €

  Zásobník na toaletný papier je praktický pomocník do kúpeľne, ktorý slúži na uskladnenie toaletného papiera. Montáž zásobníka je jednoduchá pomocou skrutiek a vŕtačky. 

  drziak_na_wc_papier
  Skladom
  11,80 €

  Jednoduchý a štýlový držiak na toaletný papier je praktickým a nevyhnutým pomocníkom do kúpeľne alebo WC. Montáž držiaka nevyžaduje vŕtanie, o stenu sa prichytí pomocou 3M lepiacej pásky. 

  moderny_drziak_na_wc_papier
  Skladom
  15,80 €

  Moderný a minimalistický držiak na toaletný papier sa hodí do každej modernej kúpeľne a nezaberie veľa miesta. Montáž držiaka nevyžaduje vŕtanie, o stenu sa prichytí pomocou 3M lepiacej pásky. 

  drziak_na_wc_papier_s_polickou
  Skladom
  11,40 €

  Pohodlný a praktický držiak na toaletný papier a telefón v jednom sa stane vašim pomocníkom v kúpeľni. Montáž držiaka nevyžaduje vŕtanie, o stenu sa prichytí pomocou 3M lepiacej pásky. 

  cierny_nastenny_vesiak
  Skladom
  19 €

  Minimalistický a štýlový vešiak na uteráky v dizajnovom prevedení je skvelým pomocníkom v kúpeľni. Montáž držiaka nevyžaduje vŕtanie, o stenu sa prichytí pomocou 3M lepiacej pásky. 

  drzalo_za_toaletni_papir
  Skladom
  9,90 €

  Pohodlný a praktický držiak na toaletný papier a telefón v jednom sa stane vašim pomocníkom v kúpeľni. Montáž držiaka nevyžaduje vŕtanie, o stenu sa prichytí pomocou 3M lepiacej pásky. 

  stierka_na_sklo
  Skladom
  19,30 €

  Stierka na sklo sa hodí do každej kúpeľne a sprchovacieho kúta. Vďaka nej budú všetky sklenené povrchy suché a čisté bez škvŕn. V balení nájdete aj háčik na zavesenie, aby mala stierka v kúpeľni svoje miesto. 

  vesiak_na_stenu
  Skladom
  5,90 €

  Samolepiaci nástenný vešiak do kúpeľne je skvelým riešením pre tých, ktorí hľadajú praktické a funkčné riešenie na zlepšenie organizácie vo svojej kúpeľni. Vešiak má jednoduchý, no elegantný dizajn. Vyrobený je z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje pevnosť a odolnosť. 

  zrkadlo_jednostranne
  Skladom
  17,20 €

  Kozmetické zrkadlo je praktickým pomocníkom v kúpeľni pri starostlivosti o tvár. Zrkadlo nie je zväčšovacie. Rozmer je 17,5 x 26 x 4 cm. 

  obliecky-detske_macko_a_lietadlo_emi
  Skladom
  15,90 €

  Detské obliečky s motívom Macko a lietadlo sú z kvalitnej 100% bavlny a vyznačujú sa vysokou odolnosťou aj po viacnásobnom pranípriedušnosťou a dokonalou hebkosťou. Sú zdravotne nezávadné pre citlivú detskú pokožku a svoju jemnosť si zachovajú aj po dlhodobom používaní. Zapínanie je riešené pomocou gombíkov.

  drziak_na_toaletny_papier
  Skladom
  14,80 €

  Samolepiaci držiak na toaletný papier je praktický a nevyhnutný doplnok do každej kúpeľne. Montáž držiaka nevyžaduje vŕtanie, o stenu sa prichytí pomocou 3M lepiacej pásky. 

  vesiak_na_stenu_bambus
  Skladom
  9,50 €

  Samolepiaci nástenný vešiak do domácnosti oceníte ako praktického pomocníka, ktorý prispeje k udržiavaniu poriadku. Moderný a jednoduchý vešiak na stenu s dvomi háčikmi vzdialenými blízko seba. 

  mydelnička_luna
  Skladom
  4,50 €

  Mydelnička Luna v sivej farbe je jednoduchým a praktickým doplnkom do každej kúpeľne. Perfektne zapadne do svetlejších aj tmavších interiérov kúpeľní a poslúži vám ako držiak na tuhé mydlo.

  vesiak_na_stenu_dvojity
  Skladom
  9,50 €

  Samolepiaci nástenný vešiak do domácnosti oceníte ako praktického pomocníka, ktorý prispeje k udržiavaniu poriadku. Moderný a jednoduchý vešiak na stenu s dvomi háčikmi vzdialenými blízko seba. 

  drotena_policka
  Skladom
  9,50 €

  Drôtená chromovaná polička s umiestnením do každého interiéru kúpeľne. Chromovaná úprava dodáva poličke moderný a elegantný vzhľad. Poskytuje úložný priestor pre kozmetické produkty a iné. Montáž poličky je rýchla a jednoduchá. 

  drotena_policka_na_vanu
  Skladom
  12,30 €

  Drôtená polička na vaňu sa hodí do každého interiéru kúpeľne. Chromovaná úprava dodáva poličke moderný a elegantný vzhľad. Poskytuje úložný priestor navyše pre kozmetické produkty a iné. Montáž nie je potrebná. 

  Drotena_polica_do_kupelne
  Skladom
  12,90 €

  Drôtená polica je skvelým riešením, ak potrebujete viac úložného priestoru v kúpeľni. Pochrómovaný drôt, z ktorého je polica vyrobená zabezpečí dlhú trvácnosť tohto kúpeľňového nábytku. Montáž je rýchla a jednoduchá. 

  policka_chromovana
  Skladom
  22 €

  Chromovaná polička s umiestnením do každej kúpeľne alebo kuchyne. Vyrobená je z chromovaného drôtu, ktorý dodáva kúpeľni moderný a elegantný vzhľad. Poskytuje úložný priestor pre kozmetické produkty a ďalšie kúpeľňové doplnky. Montáž poličky nie je potrebná, stačí ju nalepiť. 

  zavesna_kupelnova_policka
  Skladom
  21,90 €

  Chromovaná závesná polica do kúpeľne s dvomi poschodiami a možnosťu zavesenia uterákov. Praktický a štýlový pomocník v kúpeľni, ktorý poskytuje úložný priestor navyše. Vhodná aj do menších priestorov.

  drziak_toaletny_papier
  Skladom
  14,50 €

  Jednoduchý a praktický držiak na toaletný papier v čiernej farbe vdýchne správny nádych každej kúpeľni. Montáž držiaka nevyžaduje vŕtanie, o stenu sa prichytí pomocou 3M lepiacej pásky. 

  vesiak_samolepiaci_cierny
  Skladom
  4,60 €

  Praktický samolepiaci vešiak do domácnosti. Vešiak má čierne prevedenie a je vyrobený z kvalitného materiálu. 

  pohar_do_kupelne_luna
  Skladom
  6,40 €

  Pohár Luna v sivom odtieni využijete v každej kúpeľni. Je ideálny na uskladnenie zubných kefiek, zubnej pasty alebo akýchkoľvek iných hygienických potrieb. 

  pohar_na_zubne_kefky
  Skladom
  6,40 €

  Pohár v bielej farbe so zlatými detailami krásne oživí vašu kúpeľnu. Kvalitné vyhotovenie zaručí dlhú životnosť.

  mydelnicka_do_kupelne
  Skladom
  4,50 €

  Mydelnička Vento v krémovom prevedení sa hodi do akéhokoľvek interiéru kúpeľne. Zaujme svojou textúrou a jednoduchým tvarom so zaoblenými hranami. Slúži na umiestnenie tuhého mydla v kúpeľni.