Home

Home

ľavý banner

Zoznam produktov podľa značky Uniglob

Uniglob je jedným z prvých a najväčších dovozcov záclon a závesov do Poľska. Na trhu pôsobia od roku 1995. Pre klientov v Poľsku aj v zahraničí vytvárajú klasické aj moderné kolekcie.

Filtrovať podľa

Kategórie
Cena
Filter
  Podložka pod tanier Ananás
  Skladom
  1,19 €
  Farebné prestieranie s motívom ananásov oživí každý jedálenský stôl. Je vyrobené z umývateľného syntetického materiálu. Po znečistení ho stačí očistiť vlhkou utierkou alebo opláchnuť pod tečúcou vodou.
  Nalepovacie hodiny Sticker Romer
  Skladom
  19,50 €

  Veľké nalepovacie nástenné hodiny s rímskymi číslicami sú ideálne do moderných interiérov. Vhodné sú nielen do domácností, ale aj do kancelárií, reštaurácii a barov, ordinácií a pod. Odporúčaný priemer hodín je 60 cm.

  Nástenné hodiny Vintage 50 cm
  Skladom
  44,90 €
  Nástenné hodiny Vintage určite oživia váš interiér. Obzvlášť krásne budú vyzerať v klasických interiéroch. Vďaka svojej veľkosti sú ľahko čitateľné. Majú tichý a spoľahlivý mechanizmus.
  • Zľava -4%
  Nástenné hodiny Greenery 25 cm
  Skladom
  9,90 €
  13,90 €

  Nástenné hodiny Greenery s módnou potlačou exotických listov určite oživia každý priestor. Obzvlášť krásne budú vyzerať v škandinávskych alebo moderne zariadených interiéroch. Hodiny majú priemer 25 cm a tichý mechanizmus. 

  Nástenné hodiny Design 40 cm
  Skladom
  23,90 €
  Originálne nástenné hodiny v modernom štýle určite oživia váš interiér. Táto originálna dekorácia poteší členov vašej domácnosti a hostí. Hodiny pozostávajú z kovového krúžku čiernej farby a vodorovnej dosky s ciferníkom.
  • 0%
  Nástenné hodiny Elegant 35 cm
  Vypredaný

  Biele vintage hodiny Elegant majú tichý chod, bez otravného tikania. Vďaka svojej veľkosti sú ľahko čitateľné. Na stenu sa umiestňujú pomocou háčika alebo skrutky.

  Nástenné hodiny Pink 20 cm
  Skladom
  9,50 €

  Nástenné hodiny v minimalistickom štýle a s tichým chodom. Perfektne vyniknú v moderných interiéroch. Okraj hodín je melírovaný.

  • 0%
  Nástenné hodiny Klassika 26 cm
  Vypredaný

  Nástenné hodiny v zlatej farbe ozvláštnia akúkoľvek miestnosť. Vďaka tichému mechanizmus vás nebude rušiť tikanie. Majú moderný dizajn a ľahko sa inštalujú na stenu.

  • 0%
  Nástenné hodiny Sun 34 cm
  Vypredaný

  Nástenné hodiny v striebornej farbe ozvláštnia akúkoľvek miestnosť. Na prvý pohľad zaujmú vďaka lúčovitým výbežkom zakončenými okrúhlymi krištáľmi. Majú spoľahlivý mechanizmus a ľahko sa inštalujú na stenu.

  Nástenné hodiny Lustro 50 cm
  Skladom
  49,90 €

  Originálne nástenné hodiny v štýle glamour s akrylovými kryštálmi určite oživia každý priestor. Sú ideálne pre akýkoľvek štýl interiéru. Na stenu sa inštalujú zavesením na háčik alebo skrutku.

  Nalepovacie hodiny Sticker Blink
  Skladom
  19,50 €

  Mimoriadne zaujímavé a originálne hodiny Sticker Blink budú skvelou ozdobou každého interiéru, najmä v glamour alebo modernom štýle. Hodiny možno umiestniť podľa svojich predstáv a vytvoriť tak nevšedný a štýlový interiér. 

  Nástenné hodiny SOLAR...
  Skladom
  34,90 €

  Nástenné hodiny Solar s veľkými rímskymi číslicami v čiernej farbe sú ideálne pre interiér vo vintage štýle. Sú vyrobené z kovu a poháňané batériou. Hodiny je možné jednoducho zavesiť na stenu.

  Nástenné hodiny Solar čierne 40 cm
  Skladom
  39,90 €

  Nástenné hodiny Solar s veľkými rímskymi číslicami v čiernej farbe sú ideálne pre interiér vo vintage štýle. Sú vyrobené z kovu a poháňané batériou. Hodiny je možné jednoducho zavesiť na stenu.

  nastenne_hodiny
  Skladom
  9,90 €

  Nástenné hodiny Palmico s modernou potlačou exotických listov určite oživia každý priestor. Obzvlášť krásne budú vyzerať v škandinávskych alebo moderne zariadených interiéroch. Hodiny majú priemer 26,4 cm a tichý mechanizmus. 

  nastenne_hodiny_easy
  Skladom
  11,90 €

  Jednoduché biele hodiny Easy v minimalistickom štýle budú zaujímavou ozdobou vo vašom bývaní. Hodiny majú priemer 25,5 cm a tichý mechanizmus. 

  • 0%
  nastenne_hodiny_biele
  Vypredaný

  Nástenné hodiny Astoria určite oživia váš interiér. Obzvlášť krásne budú vyzerať v klasických interiéroch. Majú tichý a spoľahlivý mechanizmus. 

  nastenne_hodiny
  Skladom
  35,90 €

  Nástenné hodiny Aztec s veľkými rímskymi číslicami v hnedej kovovej farbe sú ideálne pre interiér v industriálnom a vintage štýle. Sú vyrobené z kovu a poháňané batériou. Hodiny je možné jednoducho zavesiť na stenu.

  zaves_biely_s_motivom
  Skladom
  16,95 €

  Biely záves Fiji s motívom exotickým listov oživí každý interiér. Moderný záves s potlačou je vyrobený zo 100% polyesteru a má rozmer 140 x 260 cm.

  zaves_ruzovy
  Skladom
  16,50 €

  Ružový záves Tissu s elegantným vzorom oživí každý interiér. Moderný záves s potlačou je vyrobený zo 100% polyesteru a má rozmer 140 x 245 cm.

  zaves_bezovy
  Skladom
  16,50 €

  Béžový záves Tissu s elegantným vzorom oživí každý interiér. Moderný záves s potlačou je vyrobený zo 100% polyesteru a má rozmer 140 x 245 cm.

  • 0%
  magneticka_spona_na_zavesy
  Vypredaný

  Magnetická spona v sivej farbe sa využíva na upevnenie závesov. Na oboch stranách sa nachádzajú magnety, pomocou ktorých sa uchytí záves. Spona je vyrobená z bavlny a dreva. 

  • 0%
  magneticka_spona_na_zavesy_bezova
  Vypredaný

  Magnetická spona v béžovej farbe sa využíva na upevnenie závesov. Na oboch stranách sa nachádzajú magnety, pomocou ktorých sa uchytí záves. Spona je vyrobená z bavlny a dreva. 

  • 0%
  magnetna_sponka_belo_zlata
  Vypredaný

  Magnetická spona v bielo-zlatej farbe sa využíva na upevnenie závesov. Spona je vybavená silným magnetom, pomocou ktorého sa uchytí záves. Vyrobená je z ABS materiálu. 

  • 0%
  Nástenné hodiny Solar hnedé 40 cm
  Vypredaný

  Nástenné hodiny v hnedej farbe v minimalistickom dizajne vhodné do každého interiéru. Priemer hodín je 40 cm. Majú spoľahlivý mechanizmus