Home

Home

ľavý banner

Zoznam produktov podľa značky Halantex

Halantex Sp. z o.o. bola založená v roku 2008 s cieľom poskytovať zákazníkom svetovo najlepší výber posteľnej bielizne a špeciálnych predmetov do postelí a kúpeľní. Počas veľmi krátkej doby dosiahol Halantex veľmi dobrú pozíciu v strednej a východnej Európe ponukou rozsiahleho sortimentu licencovaných a nelicencovaných produktov bytového textilu.

Filtrovať podľa

Kategórie
Cena
Filter
  Obliecky_Mimoni_Mayhem_modra_140x200+70x90_cm
  Skladom
  24,90 €

  Obliečky Mimoni Mayhem sú detské obliečky zo 100% bavlny, ktorá je odolná, príjemná na dotyk, zdraviu neškodná a je vhodná aj pre citlivú detskú pokožkou. Sú klasických rozmerov 140x200 cm a 70x90 cm na vankúš. Zapínanie je pomocou zipsu.

  fate_winx_saga_obliecky
  Skladom
  24,90 €

  Detské obliečky The Winx Sága vďačia za svoju príjemnú jemnosť, hebkosť, dlhú životnosť a vysokú odolnosť práve 100% bavlne, z ktorej sú vyrobené. Obliečky sú obojstranné. Na jednej strane sú vyobrazené farebné motýle a z druhej strany sú na oranžovom podklade jemné biele vzory. Zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  Detske_bavlnene_obliecky_Mimoni_utek_70X90+140X200_cm
  Skladom
  24,90 €

  Detské obliečky Mimoni Útek určite potešia nejedného malého fanúšika tejto rozprávky. Obliečky sú zo 100% bavlny, ktorá je známa svojou odolnosťou, trvácnosťou a kvalitou. Je zdraviu neškodná a je vhodná aj pre citlivú detskú pokožku. Zapínanie obliečok je riešené pomocou zipsu. 

  Detske_obliecky_Auta_LMQ_70x90+140x200_cm
  Skladom
  23,50 €

  Detské obliečky zo 100% bavlny dokonale oživia každú detskú izbu malého autičkára. Obliečky sú zo 100% certifikovanej bavlny, ktorá je známa svojou odolnosťou, trvácnosťou a kvalitou. Je zdraviu neškodná a je vhodná aj pre citlivú detskú pokožku. Zapínanie obliečok je riešené pomocou zipsu. 

  • 0%
  Bavlnene_obliecky_Rychlo_a_zbesilo_70x90_140x200
  Vypredaný

  Detské obliečky s motívom filmu Rýchlo a zbesilo sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje odolnosťou, farebnou stálosťou a príjemnou hebkosťou. Obliečky svojimi intenzívnymi farbami a trvácnosťou dokonale spestria každú detskú izbu a zvládnu aj časté pranie, ktoré je pri obliečkach potrebné. Zapínanie je riešené formou zipsu. Obliečky sú uložené v praktickom vrecúšku na šnúrky. 

  • 0%
  Obliecky_Minnie_Mouse_bavlna_70x90_140x200
  Vypredaný

  Detské obliečky Minnie Mouse sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje odolnosťou, farebnou stálosťou a príjemnou hebkosťou. Minnie Mouse obliečky dokonale spestria každú detskú izbu a radosť z týchto krásnych obliečok je rovnako trvácna ako ich kvalita. Zapínanie je riešené formou zipsu.

  detske_obliecky_legenada_o_zelde
  Skladom
  23,90 €

  Detské obliečky s motívom populárnej videohry. Obliečky majú z každej strany iný motív a hodia sa do detskej izby. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  • 0%
  Bavlnene_obliecky_pre_deti_Bunny_Bing_70x90_140x200_cm
  Vypredaný

  Detské obliečky na posteľ s motívom postavičiek z animovanej rozprávky Bing oživia každú detskú izbu. Obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny a zapínanie je riešené pomocou zipsu. Obliečky sú uložené v praktickom vrecúšku na šnúrky. 

  • 0%
  Obliecky_Bunny_Bing_bavlnene_70x90_140x200_cm
  Vypredaný

  Detské posteľné obliečky s motívom postavičiek z animovanej rozprávky Bing oživia každú detskú izbu. Obliečky sú vyrobené zo 100% kvalitnej bavlny a zapínanie je riešené pomocou zipsu. Obliečky sú uložené v praktickom vrecúšku na šnúrky, ktoré vaše dieťa využije aj na iné účely.  

  • 0%
  Bavlnene_obliecky_Kuzelna_lienka_a_Cierny_kocur_140x200+70x90_cm
  Vypredaný

  Detské obliečky s motívom rozprávky Kúzelná lienka a Čierny kocúr vďačia za svoju jemnosť, hebkosť, dlhú životnosť a vysokú odolnosť práve 100% bavlne, z ktorej sú vyrobené. Farebný motív dokonale dopĺňa kvalitný materiál, ktorý výborne odvádza pot. Zapínanie je riešené pomocou zipsu. Obliečky sú uložené v praktickom vrecúšku na šnúrky.

  • 0%
  Detske_obliecky_Mickey_Mouse_70x90+140x200
  Vypredaný

  Detské obliečky Mickey Mouse sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje odolnosťou, farebnou stálosťou a hebkosťou. Mickey Mouse obliečky dokonale spestria každú detskú izbu a radosť z týchto krásnych obliečok je rovnako trvácna ako ich kvalita. Zapínanie je riešené formou zipsu.

  Obliecky_Avengers_bavlna_140x200+70x90_cm
  Skladom
  25,60 €

  Detské bavlnené obliečky s motívom superhrdinov Avengers sú ideálnym darčekom pre chlapcov obľubujúcich záchrancov sveta. Tieto obliečky z kvalitnej 100% bavlny sa vyznačujú vysokou odolnosťou aj po viacnásobných praniach, priedušnosťou a taktiež dokonalou hebkosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  • 0%
  Obliecky_Rychlo_a_zbesilo_140x200+70x90_ cm
  Vypredaný

  Obliečky nie len pre deti s motívom filmu Rýchlo a zbesilo sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá je farebne stála, odolná a príjemne hebká. Obliečky svojimi intenzívnymi farbami a trvácnosťou dokonale spestria každú izbu veľkého, alebo malého závodníka. Zvládnu aj časté pranie, ktoré je pri obliečkach potrebné. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  Obliečky_Like_Nastya_140x200+70x90_Halantex
  Skladom
  29,90 €

  Bavlnené posteľné obliečky s motívom slávnej detskej youtuberky Like Nastya sú ušité z kvalitnej 100 % bavlny deluxe. Vyznačujú sa vlastnosťami ako jemnosť, farebná stálosť a priedušnosť. Zapínanie je na zips. 

  Detské obliečky Horse...
  Skladom
  18,90 €

  Detské obliečky Horse majú jedinečný dizajn, ktorý krásne oživí detskú izbu. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  • 0%
  bavlnene_obliecky_lego_city
  Vypredaný

  Detské posteľné obliečky s legendárnymi postavičkami LEGO oživia každú detskú izbu a potešia nejedno dieťa. Obliečky sú vyrobené zo 100% kvalitnej bavlny a zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  • 0%
  Dekorativny_vankus_Kuzelna_lienka_28,5x30_cm
  Vypredaný

  Dekoratívny vankúš s motívom rozprávky Kúzelná lienka a Čierny kocúr je skvelou voľbou na skrášlenie detskej izby. Navyše ho môže vaše dieťa využiť aj ako vankúš na spanie či podložku pri hre na zemi. Obľúbená rozprávková postavička na vankúši urobí radosť každému malému šibalovi či šibalke.

  batman_bavlnene_obliecky
  Skladom
  23 €

  Detské bavlnené obliečky Batman sú ideálnym darčekom pre chlapcov milujúcich superhrdinov. Tieto obliečky z kvalitnej 100% bavlny sa vyznačujú vysokou odolnosťou a kvalitou aj po viacnásobnom praní, priedušnosťou a dokonalou hebkosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  obliecky_joker_bavlna
  Skladom
  19,50 €

  Bavlnené obliečky Joker sú ideálnym darčekom pre chlapcov obľubujúcich superzloducha z komiksu. Tieto obliečky z kvalitnej 100% bavlny sa vyznačujú vysokou odolnosťou aj po viacnásobnom praní, priedušnosťou a dokonalou hebkosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  • 0%
  bavlnene_obliecky_naruto
  Vypredaný

  Detské bavlnené obliečky Naruto sú ideálnym darčekom pre chlapcov obľubujúcich superhrdinov. Tieto obliečky z kvalitnej 100% bavlny sa vyznačujú vysokou odolnosťou aj po viacnásobnom praní, priedušnosťou a dokonalou hebkosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  • 0%
  detske_obliecky_masa_a_medved
  Vypredaný

  Detské obliečky Máša a Medveď sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje odolnosťou, farebnou stálosťou a príjemnou hebkosťou. Obliečky s motívom známej rozprávky Máša a Medveď dokonale spestria každú detskú izbu. Radosť z týchto krásnych obliečok je rovnako trvácna ako ich kvalita. Obliečky sú uložené v praktickom vrecúšku na šnúrky, ktoré vaše dieťa využije aj na iné účely. Zapínanie je riešené formou zipsu. 

  • 0%
  divoky_spirit_detske_obliecky
  Vypredaný

  Detské posteľné obliečky s motívom postavičiek z animovanej rozprávky Divoký Spirit oživia každú detskú izbu. Obliečky sú vyrobené zo 100% kvalitnej bavlny a zapínanie je riešené pomocou zipsu. Obliečky sú uložené v praktickom vrecúšku na šnúrky, ktoré vaše dieťa využije aj na iné účely.

  • 0%
  detske_obliecky_rychlo_a_zbesilo
  Vypredaný

  Obliečky nie len pre deti s motívom filmu Rýchlo a zbesilo sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá je farebne stála, odolná a príjemne hebká. Obliečky svojimi intenzívnymi farbami a trvácnosťou dokonale spestria každú izbu veľkého, alebo malého závodníka. Zvládnu aj časté pranie, ktoré je pri obliečkach potrebné. Zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  obliecky_planeta_zvierat
  Skladom
  21,90 €

  Bavlnené posteľné obliečky so vzorom tigra sú ušité z kvalitnej 100 % bavlny deluxe. Vyznačujú sa vlastnosťami ako jemnosť, farebná stálosť a priedušnosť. Potešia v izbe tínedžerov. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.