Home

Home

ľavý banner

Zoznam produktov podľa značky CNM

CNM textil a.s. sa zaoberá potlačou, farbením, bielením a iným zušľachťovaním bavlnených, ľanových, polyesterových a zmesových tkanín – to všetko vo výrobnom závode v Oskave, v okrese Šumperk.

Filtrovať podľa

Kategórie
Cena
Filter
  • 0%
  Látka metráž 100% bavlna delux Dots červené
  Skladom
  7 €

  Bavlnená látka Dots je vyrobená z veľmi kvalitnej 100% bavlny delux. Potešia vás vlastnosti ako trvácnosť, pevnosť, jemnosť. Okrem toho má vyššiu gramáž, hustotu tkania a je farebne stála, preto ju môžete prať aj pri teplote 60°C. Šírka látky je 280 cm.

  Látka metráž bavlna 100% biela
  Skladom
  3,40 €

  Biela bavlnená látka je vyrobená zo 100 % husto tkanej bavlny delux. Vyznačuje sa vlastnosťami ako jemnosť, pevnosť, trvácnosť, kvalita a zvýšená gramáž až 140g/m2. Šírka metráže je 140cm. Použiť ju môžete na výrobu bytových textílií, ochranných prostriedkov, či odevov.

  • 0%
  Látka metráž bavlna 100% Don ornament čierny CNM
  Vypredaný

  Látka metráž vyrobená zo 100% bavlny delux s moderným vzorom využijete ako látku na závesy, posteľné obliečky, vankúše alebo všade kde potrebujete. Šírka látky je 280 cm.

  • 0%
  Látka metráž bavlna 100 % Don Včielky modré CNM
  Vypredaný

  Látka metráž Včielky je trvácna, pevná a kvalitná látka, čo je zásluhou 100 % bavlny delux. Táto bavlna je charakteristická aj svojou stálosťou farieb po viacnásobnom praní, trvácnosťou a hustotou tkania. Šírka látky je 140 cm.

  • 0%
  Látka metráž 100% bavlna delux Tilia zelené
  Vypredaný

  Bavlnená látka metráž vyrobená z jemnej a vysokokvalitnej bavlny delux. Tato bavlna sa vyznačuje vlastnosťami ako jemnosť, trvácnosť, vysoká gramáž. Šírka látky je 280 cm. Použiť ju môžete na výrobu bytových doplnkov, odevov či iných textilných výrobkov.

  • 0%
  Látka metráž 100% bavlna delux Tilia červené
  Vypredaný

  Bavlnená látka metráž vyrobená zo 100% bavlny delux. Táto bavlna sa vyznačuje trvácnosťou, hustotou tkania, farebnou stálosťou a vysokou kvalitou. Šírka látky je 280 cm. Použiť ju môžete na výrobu bytových doplnkov, odevov či iných textilných výrobkov.

  • 0%
  Látka metráž 100% bavlna delux Vintage fialové
  Vypredaný

  Kvalitná bavlnená látka z husto tkanej 100% bavlny delux, ktorá sa vyznačuje hustotou tkania, trvácnosťou, farebnou stálosťou, pevnosťou aj jemnosťou. Použijete ju na výrobu bytových doplnkov či odevov. Šírka látky je 140 cm.

  • Zľava -10%
  • 0%
  Látka metráž bavlna 100% biela
  Vypredaný

  Biela bavlnená látka metráž vyrobená zo 100 % kvalitnej bavlny delux. Jej vlastnosti ako jemnosť, pevnosť, trvácnosť, kvalita, hustota tkania a zvýšená gramáž až 140g/m2 oceníte pri výrobe bytových textílii, ochranných prostriedkov aj odevov. Šírka metráže je 160cm.

  • 0%
  Látka metráž bavlna 100 % delux Zvieratká modré
  Vypredaný

  Detská látka vyrobená z jemnej 100% bavlny delux určená na šitie. Je farebne stála, trvácna, pevná a nedráždi citlivú detskú pokožku. Aj po viacnásobnom praní a používaní si zachová svoje vlastnosti. Šírka látky je 140 cm.

  • 0%
  Látka metráž bavlna 100 % Don Dalmatínec ružový CNM
  Vypredaný

  Bavlnená látka na šitie s detským motívom, ktorá je vyrobená zo 100% jemnej bavlny delux. Nedráždi citlivú detskú pokožku, je jemná, trvácna a farebne stála. Aj po viacnásobnom praní si zachová svoje vlastnost. Šírka látky je 140 cm.

  • 0%
  Látka metráž bavlna 100 % Don Žirafky červené CNM
  Vypredaný

  Bavlnená látka s detským motívom  vyrobená zo 100% jemnej bavlny delux. Je trvácna, pevná a nedráždi citlivú detskú pokožku. Aj po viacnásobnom praní si zachová svoje vlastnosti ako farba, jemnosť, pevnosť. Šírka látky je 140 cm.

  • 0%
  Látka metráž 100% bavlna delux Etno krémovo-bordové
  Vypredaný

  Kvalitná látka na šitie s ľudovým motívom vyrobená z husto tkanej 100% bavlny delux. Charakteristická je hustotou tkania, trvácnosťou, farebnou stálosťou, pevnosťou aj jemnosťou. Využiť ju môžete na výrobu bytových doplnkov či ochranných prostriedkov. Šírka látky je 140 cm.

  • 0%
  Látka metráž bavlna 100 % Don Traktor zelené CNM
  Vypredaný

  Bavlnená látka s detským motívom je vyrobená zo 100% jemnej bavlny delux, ktorá je trvácna, farebne stála, kvalitná a nedráždi ani citlivú detskú pokožku. Šírka látky je 140 cm.

  Látka metráž bavlna 100 % Don Split zelené CNM
  Skladom
  7 €

  Zeleno-čierna bavlnená látka s názvom Split zaujme nielen svojím moderným prevedením ale aj vlastnosťami. Je trvácna, pevná, kvalitná látka, farebne stála a husto tkaná. Šírka látky je 280 cm.

  • 0%
  Látka metráž bavlna 100 % Don Dolce modré CNM
  Vypredaný

  Látka metráž Dolce modré je trvácna, pevná a kvalitná látka s jednoduchým no moderným vzorom. Zásluhou 100 % bavlny delux je, že je tiež trvácna a husto tkaná. Šírka látky je 140 cm.

  Látka metráž 100% bavlna delux Vintage sivé
  Skladom
  7 €

  Bavlnená látka vyrobená zo 100% bavlny delux sa radí medzi najkvalitnejšie na trhu. Charakterizuje ju jemnosť, trvácnosť, odolnosť, hustota tkania aj farebná stálosť. Pranie je možné aj na 60°C. Šírka látky je 280 cm.

  • 0%
  látka metráž rím čierne
  Vypredaný

  Látka metráž Rím čierna CNM je vyrobená zo 100 % bavlny Don, jednej z najkvalitnejších bavĺn na súčasnom trhu. Sýte farby a moderný vzor vydržia dlho aj pri častom používaní a praní. Šírka látky je 140 cm.

  • 0%
  Látka metráž 100% bavlna delux Atény sivé
  Vypredaný

  Látka 100% bavlna delux sa vyznačuje svojou jemnosťou a zároveň aj pevnosťou, trvácnosťou a hustotou tkania. Okrem toho je farebne stála a môžete ju prať dokonca pri teplote až 60°C. Poslúži pri výrobe textilných bytových doplnkov alebo odevov. Šírka látky je 280 cm.

  • 0%
  Látka metráž 100% bavlna delux Atény čierne
  Vypredaný

  Kvalitná bavlnená látka na šitie vyrobená z husto tkanej 100% bavlny delux, ktorá je charakteristická hustotou tkania, trvácnosťou, farebnou stálosťou a jemnosťou. Využijete ju na výrobu odevov rôzneho druhu, bytových a textilných doplnkov či ochranných prostriedkov. Šírka látky je 140 cm.

  • 0%
  Látka metráž 100% bavlna delux Atény modré
  Vypredaný

  Kvalitná látka na šitie vyrobená z husto tkanej 100% bavlny delux. Je charakteristická hustotou tkania, trvácnosťou, farebnou stálosťou a jemnosťou. Využiť ju môžete na výrobu odevov rôzneho druhu, bytových doplnkov či ochranných prostriedkov. Šírka látky je 280 cm.

  Látka metráž bavlna 100% biela
  Skladom
  7 €

  Biela bavlnená látka so šírkou 280 cm je vyrobená zo 100 % husto tkanej bavlny delux. Táto bavlna sa vyznačuje vlastnosťami ako jemnosť, pevnosť, trvácnosť, kvalita a zvýšená gramáž až 140g/m2. Použiť ju môžete na výrobu bytových doplnkov, textílií aj ochranných prostriedkov.

  • 0%
  Látka metráž bavlna 100% Don Lilien sivé CNM
  Vypredaný

  Látka metráž Lilien je vyrobená zo 100 % kvalitnej a trvácnej bavlny delux. Vzor a dizajn bol navrhnutý špeciálne iba pre spoločnosť EMI. Šírka látky je 280 cm.

  • 0%
  Látka metráž bavlna 100% Don Lilien zeleno-sivé CNM
  Vypredaný

  Látka metráž je vyrobená zo 100 % bavlny, ktorá je obľúbená vďaka svojim vlastnostiam ako pevnosť, kvalita a jemnosť. Vyznačuje sa aj stálosťou farieb. Šírka látky je 140 cm.

  • 0%
  Látka metráž bavlna 100% Don Lilien ružovo-fialové CNM
  Vypredaný

  Látka metráž je zhotovená zo 100 % bavlny nazvanej Don s prívlastkom delux. Je trvácna, pevná, no zároveň jemná a uchováva si farby. Šírka látky je 140 cm.