Home

Home

ľavý banner

Zoznam produktov podľa značky Mrava

Spoločnosť MRAVA s. r. o. založená v roku 2000 je popredným slovenským výrobcom lamelových roštov. Teda viac než 10 rokov na trhu ponúkame kvalitné výrobky, vyvinuté podľa európskych trendov.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam Vám prinášame široký sortiment lamelových roštov vyrobených z nezávadných prírodných materiálov, v ktorom nájdete exkluzívne rošty pre náročných zákazníkov, ale aj cenovo prijateľné rošty s rôznymi doplnkami pre menej náročných spotrebiteľov.

Materiál na výrobu našich roštov sa používa až z ďalekej sibírskej oblasti. Sibírska breza ja vystavovaná teplotám do – 50 C a veľkým teplotným výkyvom, preto je drevo z tejto oblasti oveľa hustejšie a dosahuje výrazne vyššiu pevnosť a odolnosť voči parazitom, hubám a taktiež aj plesniam.

Postele  sú vyrábane z masívneho bukového dreva. Bukové drevo je u nás jednou z hospodársky najvýznamnejších drevín a svojou charakteristikou  a vlastnosťami sa radí medzi najčastejšie používané prírodné materiály vďaka svojím vlastnostiam ako sú pevnosť, vzhľad a odolnosť. Starostlivo selektujeme našich dodávateľov so zreteľom na ochranu prírody, a preto aj všetky naše dodávateľské firmy sú vyberané s prihliadnutím na ich „eco-friendly“technologickú a ústretovosť  zabrániť ďalšiemu znečisteniu životného prostredia.

Pre povrchovú úpravu našich výrobkov používame ekologické systémy povrchových úprav od firmy Becker Acroma. Ich riešenia sú uznávané ako najlepšie vo svojom odbore. Vďaka ich znalostiam sme schopní pre Vás dosahovať cenovo najlepšie a najefektívnejšie výsledky. V prípade úpravy olejom Becker Aroma sa používa zmes prírodných olejov modifikovaných prírodnými živicami a nearomatizovaných rozpúšťadiel. Úprava olejom zvýrazňuje jeho prirodzenú štruktúru, dodáva mu jemnosť a lesk.

Kvalita všetkých našich výrobkov, flexibilita pracovníkov, rýchle vybavenie požiadaviek a krátke dodacie lehoty taktiež prispievajú k spokojnosti ako našich obchodných partnerov, tak aj zákazníkov.

Keďže je pre nás na prvom mieste kvalita a funkčnosť výrobkov, pri ich výrobe používame modernú technológiu a hotové výrobky pravidelne testujeme. Vzhľadom na to, aký je výber lôžka dôležitý, odporúčame dobre si premyslieť, či sa rozhodnete pre lacný výrobok s nízkou kvalitou alebo si radšej necháte poradiť odborníkmi.

Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne produkty

Zostaňte naladení! Ďalšie produkty sa tu budú zobrazovať priebežne.