Home

Home

ľavý banner

Zoznam produktov podľa značky FARO

Spoločnosť Faro je na trhu obľúbeným veľkoobchodom s posteľnou bielizňou, uterákmi, prikrývkami, plachtami, posteľnými prikrývkami a vankúšmi. Ako poľský výrobca a rodinná firma garantujú vysokú kvalitu produktov.

Filtrovať podľa

Kategórie
Cena
Filter
  detska_osuska_turbo_4x4
  Skladom
  9,65 €

  Osuška s motívom traktora, ktorá si získa srdce nejedného malého farmára. Je vyrobená z kvalitnej 100% bavlny a má sýte a trvácne farby. Froté materiál zaručuje, že osuška dobre absorbuje vodu, je príjemná na dotyk a šetrná k citlivej detskej pokožke. 

  • Zľava -10%
  FARO Detský uterák Spiderman 30x30 cm
  Skladom
  1,89 €
  2,10 €

  Kúzelný detský uterák je vyrobený zo 100% dobre savej a rýchloschnúcej bavlny. Jeho výhodou je aj farebná stálosť. Rozmer uteráka je 30x30 cm.

  FARO_obliecky_Dragons_140x200+70x90_cm
  Skladom
  22,50 €

  Bavlnené obliečky s motívom draka sú z trvácnej a na dotyk príjemnej bavlny. Sú zdravotne nezávadné pre citlivú detskú pokožku a svoju jemnosť si zachovajú aj po dlhodobom používaní. Obliečky sú obojstranné a majú zapínanie na zips. 

  FARO_obliecky_Poziarnik_Sam_140x200+70x90_cm
  Skladom
  20,40 €

  Detské obliečky s motívom hlavného hrdinu z rozprávky Požiarnik Sam vďačia za svoju jemnosť, hebkosť, dlhú životnosť a vysokú odolnosť práve 100% bavlne, z ktorej sú vyrobené. Pestrofarebný motív dokonale dopĺňa kvalitný materiál, ktorý výborne odvádza pot. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  obliecka_na_vankus_paloma_emi
  Skladom
  14,90 €

  Obliečka na dekoratívny vankúš Paloma je lacná, praktická a štýlová dekorácia. Obojstranná obliečka 40x40 cm s 3D kvetinovým motívom je vyrobená zo 100% bavlny. Motív je vhodný do obývačky, spálne aj detskej izby. Zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  Obliecka_na_dekorativny_vankus_Vlacik_Tomas_40x40_cm
  Skladom
  2,60 €

  Obliečka na dekoratívny vankúš vám za krátky čas pomôže oživiť starý vankúš. Behom sekundy vymeníte staré za nové.Deti sa z vankúš s motívom obľúbeného hrdinu môžu tešiť aj pri hre. Použiť ho rovnako môžu aj ako vankúš na spanie

  obliecka_na_dekorativny_vankus_Vlacik_Tomas_40x40_cm
  Skladom
  2,60 €

  Obliečka na dekoratívny vankúš Vláčik Tomáš je skvelou voľbou na skrášlenie detskej izby. Obľúbený rozprávkový motív urobí radosť nie jednému chlapčekovi.

  Dekorativny_vankus_Poziarnik_Sam_40x40_cm
  Skladom
  4,50 €

  Dekoratívny vankúš s motívom Požiarnika Sama je skvelou voľbou na skrášlenie detskej izby. Navyše ho môže vaše dieťa využiť aj ako vankúš na spanie či podložku pri hre na zemi.

  bavlnena_obliecka_na_vankus_bob_stavitel
  Skladom
  3,50 €

  Obliečka na dekoratívny vankúš je skvelým tipom, ak hľadáte lacnú, praktickú a štýlovú dekoráciu. Obojstranná obliečka 40x40 cm s motívom Bob Staviteľ je vyrobená zo 100% bavlny. Motív je ideálny do detskej izby. Navyše ho môžete použiť aj ako vankúš na spanie

  Obliecky_Emotikon_140x200+70x90_cm_Faro
  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky s motívom smajlíkov sú krásnym spestrením každej detskej izby. Vyrobené sú zo 100% bavlny, ktorá je jemná trvácna a farebne stála. Zapínanie obliečok je na zips.

  Obliecky_Kamion_140x200+70x90_cm_Faro
  Skladom
  23,90 €

  Okrem mimoriadnej jemnosti vás bavlnené obliečky potešia aj svojou rýchloschnúcou vlastnosťou, priedušnosťou, farebnou stálosťou a trvácnosťou. Zapínanie obliečok je na zips.

  Obliecky_Poziarnik_Sam_140x200+70x90_cm_FARO
  Skladom
  22,90 €
  Detské obliečky s motívom hlavného hrdinu z rozprávky Požiarnik Sam vďačia za svoju jemnosť, hebkosť, dlhú životnosť a vysokú odolnosť práve 100% bavlne, z ktorej sú vyrobené. Pestrofarebný motív dokonale dopĺňa kvalitný materiál, ktorý výborne odvádza pot. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.
  • Zľava -10%
  FARO Detský uterák Sam 30x30 cm
  Skladom
  1,89 €
  2,10 €

  Uterák detský Požiarnik Sam je vyrobený z kvalitnej a na dotyk príjemnej 100% bavlny. Vyniká dobrou savosťou, rýchlym schnutím a farebnou stálosťou. Rozmer detského uteráka je 30 x 30 cm.

  detske_obliecky_jezko
  Skladom
  20,90 €

  Bavlnené obliečky s motívom ježka sú z trvácnej a na dotyk príjemnej bavlny. Sú zdravotne nezávadné pre citlivú detskú pokožku a svoju jemnosť si zachovajú aj po dlhodobom používaní. Obliečky sú obojstranné a majú zapínanie na zips. 

  bavlnene_postelne_obliecky
  Skladom
  18,50 €

  Detské obliečky s jorkšírskym teriérom potešia každého kto obľubuje psíkov. Obliečky majú z každej strany iný motív a hodia sa do detskej izby. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  detske_bavlnene_obliecky
  Skladom
  20,90 €

  Detské obliečky Pes a mačka sa hodia do každej detskej izby. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  detske_bavlnene_obliecky_kon
  Skladom
  21,90 €

  Detské obliečky Kôň sú vyrobené zo 100% bavlny, sú odolné a trvácne. Ocenené sú medzinárodným certifikátom kvality. Na potlači obliečok je vyobrazený hnedý kôň. Zapínajú sa na zips a prať ich môžete pri teplote 40°C.

  Detske_obliecky_Husky_140x200+70x90
  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky s originálnym motívom psíka Husky krásne oživia každú detskú izbu. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  detske_bavlnene_obliecky
  Skladom
  19,90 €

  Detské obliečky so šteniatkom potešia každého kto obľubuje psíkov. Obliečky majú z každej strany iný motív a hodia sa do detskej izby. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  detske_obliecky_kralik
  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky Králik oživia každú detskú izbu. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  Obliecky_Bob_Stavitel_140x200_+_70x90_cm_FARO
  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky s motívom postavičiek z rozprávky Bob Staviteľ sú vyrobené z na dotyk príjemnej bavlny. Sú priedušné, hrejivé, odolné a výborne odvádzajú vlhkosť. 

  obliecka_na_vankus_lilly_emi
  Skladom
  14,90 €

  Obliečka na dekoratívny vankúš Lilly s 3D motívom kvetov dodá štýlový vzhľad každémi interiéru. Vyrobená je zo 100% bavlny, ktorá je odolná a trvácna. Zapínanie je riešené pomocou zipsu, ktorý je decentne schovaný. 

  Obliecka_na_vankus_Traktor_40x40_cm_FARO
  Skladom
  2,50 €

  Obliečka na dekoratívny vankúš s motívom traktora je skvelou voľbou na skrášlenie chlapčenskej izby. Vyrobená je zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje vlastnosťami ako je jemnosť, pevnosť a dlhá životnosť. Obliečka je z každej strany rozdielna a zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  Obliecky_bavlnene_Horses_140x200+70x90_cm_FARO
  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky Horses sú vyrobené zo 100% bavlny, sú odolné a trvácne. Ocenené sú medzinárodným certifikátom kvality. Na potlači obliečok sú vyobrazené cválajúce kone v troch farbách. Zapínajú sa na zips a prať ich môžete pri teplote 40°C.