Home

Home

ľavý banner

Zoznam produktov podľa značky FARO

Spoločnosť Faro je na trhu obľúbeným veľkoobchodom s posteľnou bielizňou, uterákmi, prikrývkami, plachtami, posteľnými prikrývkami a vankúšmi. Ako poľský výrobca a rodinná firma garantujú vysokú kvalitu produktov.

Filtrovať podľa

Kategórie
Cena
Filter
  Skladom
  18,90 €

  Detské obliečky Best Friends sa hodia do každej detskej izby. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky Traktor zelený sa vďaka 100% bavlne vyznačujú jemnosťou, hebkosťou, dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou. Krásny motív dokonale dopĺňa kvalitný materiál, ktorý výborne odvádza pot. Zapínanie je riešené pomocou zipsu. 

  Skladom
  23,90 €

  Okrem mimoriadnej jemnosti vás bavlnené obliečky potešia aj svojou rýchloschnúcou vlastnosťou, priedušnosťou, farebnou stálosťou a trvácnosťou. Zapínanie obliečok je na zips.

  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky s motívom smajlíkov sú krásnym spestrením každej detskej izby. Vyrobené sú zo 100% bavlny, ktorá je jemná trvácna a farebne stála. Zapínanie obliečok je na zips.

  • 0%
  Vypredaný

  Obliečka na dekoratívny vankúš s motívom Paris. Vyrobená je zo 100% polyesteru, ktorý je príjemný na dotyk. Obliečka je z každej strany rozdielna a zapínanie je riešené pomocou zipsu, ktorý je decentne schovaný.  

  Skladom
  3,50 €

  Obliečka na dekoratívny vankúš je skvelým tipom, ak hľadáte lacnú, praktickú a štýlovú dekoráciu. Obojstranná obliečka 40x40 cm s motívom Bob Staviteľ je vyrobená zo 100% bavlny. Motív je ideálny do detskej izby. Navyše ho môžete použiť aj ako vankúš na spanie

  Skladom
  4,50 €

  Dekoratívny vankúš s motívom Požiarnika Sama je skvelou voľbou na skrášlenie detskej izby. Navyše ho môže vaše dieťa využiť aj ako vankúš na spanie či podložku pri hre na zemi.

  • 0%
  Vypredaný

  Dekoratívny vankúš Vláčik Tomáš je skvelou voľbou na skrášlenie detskej izby. Navyše ho môže vaše dieťa využiť aj ako vankúš na spanie či podložku pri hre na zemi. Obľúbený rozprávkový motív urobí radosť nie jednému chlapčekovi.

  Skladom
  2,60 €

  Obliečka na dekoratívny vankúš vám za krátky čas pomôže oživiť starý vankúš. Behom sekundy vymeníte staré za nové.Deti sa z vankúš s motívom obľúbeného hrdinu môžu tešiť aj pri hre. Použiť ho rovnako môžu aj ako vankúš na spanie

  Skladom
  22,90 €
  Detské obliečky s motívom hlavného hrdinu z rozprávky Požiarnik Sam vďačia za svoju jemnosť, hebkosť, dlhú životnosť a vysokú odolnosť práve 100% bavlne, z ktorej sú vyrobené. Pestrofarebný motív dokonale dopĺňa kvalitný materiál, ktorý výborne odvádza pot. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.
  Skladom
  3,50 €

  Obliečka na dekoratívny vankúš je skvelým tipom, ak hľadáte lacnú, praktickú a štýlovú dekoráciu. Obojstranná obliečka 40x40 cm s motívom Labková patrola je vyrobená zo 100% bavlny. Motív je ideálny do detskej izby. Navyše ho môžete použiť aj ako vankúš na spanie

  • 0%
  Vypredaný

  Detské obliečky s motívom hlavného hrdinu z rozprávky Požiarnik Sam vďačia za svoju jemnosť, hebkosť, dlhú životnosť a vysokú odolnosť práve 100% bavlne, z ktorej sú vyrobené. Pestrofarebný motív dokonale dopĺňa kvalitný materiál, ktorý výborne odvádza pot. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  Skladom
  22,50 €

  Bavlnené obliečky s motívom draka sú z trvácnej a na dotyk príjemnej bavlny. Sú zdravotne nezávadné pre citlivú detskú pokožku a svoju jemnosť si zachovajú aj po dlhodobom používaní. Obliečky sú obojstranné a majú zapínanie na zips. 

  • Zľava -40%
  Skladom
  1,50 €
  2,50 €

  Detský uterák Prasiatko je praktický pomocník. Vyrobený je zo 100% dobre savej a rýchloschnúcej bavlny. Jasné farby, ktoré nevyblednú ani po viacnásobnom praní. Ideálny malý darček pre malých kamarátov. 

  • Zľava -40%
  Skladom
  1,50 €
  2,50 €

  Detský uteráčik Macko je vyrobený z kvalitnej 100% bavlny. Materiál dobre absorbuje vodu a rýchlo schne. Dodáva sa v rozmere 30 x 30 cm. Vhodný na domáce použitie či do škôlky.

  Skladom
  2,90 €

  Detský uteráčik s motívom z rozprávky Bob Staviteľ je vyrobený z kvalitnej 100% bavlny. Materiál dobre absorbuje vodu a rýchlo schne. Dodáva sa v rozmere 30x50 cm. Vhodný na domáce použitie či do škôlky.

  Skladom
  25,90 €

  Detské posteľné obliečky s motívom postavičiek z rozprávky Bing sú vyrobené z jemnej a kvalitnej 100% bavlny. Zapínajú sa pomocou zipsového uzáveru.

  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky s motívom postavičiek z rozprávky Bob Staviteľ sú vyrobené z na dotyk príjemnej bavlny. Sú priedušné, hrejivé, odolné a výborne odvádzajú vlhkosť. 

  • Zľava -40%
  Skladom
  1,50 €
  2,50 €

  Detský uteráčik Lev je vyrobený z kvalitnej 100% bavlny, ktorá dobre absorbuje vodu a rýchlo schne. Dodáva sa v rozmere 30x30cm. Vhodný na domáce použitie či do škôlky.

  Skladom
  20,90 €

  Bavlnené obliečky s motívom ježka sú z trvácnej a na dotyk príjemnej bavlny. Sú zdravotne nezávadné pre citlivú detskú pokožku a svoju jemnosť si zachovajú aj po dlhodobom používaní. Obliečky sú obojstranné a majú zapínanie na zips. 

  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky s originálnym motívom psíka Husky krásne oživia každú detskú izbu. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  Skladom
  19,90 €

  Detské obliečky so šteniatkom potešia každého kto obľubuje psíkov. Obliečky majú z každej strany iný motív a hodia sa do detskej izby. Sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje hovábnou jemnosťou, odolnosťou a trvácnosťou. Zapínanie je riešené pomocou zipsu.

  Skladom
  22,90 €

  Detské obliečky Biely kôň sú vyrobené zo 100% bavlny, sú odolné a trvácne. Ocenené sú medzinárodným certifikátom kvality. Na potlači obliečok sú vyobrazené cválajúce biele kome. Zapínajú sa na zips a prať ich môžete pri teplote 40°C.

  • 0%
  Vypredaný

  Bavlnené posteľné obliečky so vzorom psíka a mačičky sú ušité z kvalitnej 100 % bavlny deluxe. Vyznačujú sa vlastnosťami ako jemnosť, farebná stálosť a priedušnosť. Zapínanie je na zips.