• Vypredané

Vankúš tehotenský Big Flopsy modrý Red Castle

85 € s DPH

Špeciálny tehotenský a dojčiaci vankúš s certifikátom zdravotníckej pomôcky. Ideálny pre polohu ležmo na boku, poskytuje oporu chrbta alebo prehnutý na dve časti poskytuje nadvihnutie a oporu unaveným nohám. Naplnený "mikro perlami" ľahšími ako perie.

Zdieľajte so svojími priateľmi:
Množstvo
Vypredané

Tento produkt si prezerá 22 ľudí
 

Doprava zadarmo pri nákupe nad 40 €

 

Jednoduché vrátenie tovaru

Ak je žena tehotná prebieha v jej organizme množstvo zmien. Obdobie tehotenstva je jedno z najkrajších období v živote ženy. Prítomnosť nového človiečika v matkinom brušku prináša mnoho krásnych zážitkov a pocitov, možno aj otázok. Kúpou a následným použitím pomocného vankúša, môže byť zľahčujúce najmä ak máte problémy so spánkom. Budúce mamičky si môžu uvedomiť a vychutnať svoje tehotenstvo. 

Vyskúšajte jedinečný výrobok vysokej kvality a spríjemníte si chvíle strávené starostlivosťou o bábätko. Materský vankúš sa stane Vaším skvelým pomocníkom a vytvorí bezpečné a príjemné miesto pre Váš spoločný spánok a oddych.

Čo je tehotenský vankúš:

Špeciálny vankúš určený pre tehotné a dojčiace mamičky v modrej snímateľnej plachty je registrovaný ako zdravotná pomôcka 1. triedy. Vďaka patentovanému systému pre oporu chrbta je dôležitou pomôckou pre matky počas mesiacov tehotenstva, pretože pomáha udržiavať telo v optimálnej polohe, aby sa zabezpečilo lepšie prekrvenie plodu a dopraje matke dlhý a pokojný spánok s minimálnym využitím miesta v posteli. Vankúš jemne bráni matke prevracaniu na chrbát počas spánku a od približne 20-tého týždňa tehotenstva môže podporiť dieťatko prijať optimálnu pôrodnú polohu, čo môže znamenať kratší a menej bolestivý pôrod. Následne sa môže používať aj ako vankúš na dojčenie. Tehotenský a dojčiaci vankúš vlastní certifikát zdravotnej pomôcky.

Vankúš pre použitie počas tehotenstva a starostlivosti o bábätko počas druhej polovice tehotenstva nie je pre budúce mamičky jednoduché nájsť pohodlnú polohu na relax. Tehotenský vankúš je naplnený mikro perlami ľahkými ako perie, ktoré akoby odtečú okolo tela, takže poskytujú podperu a neustále pohodlie. Mikro perly, ktoré sa používajú ako náplň sú extra ľahké, anti-alergické a nearomatické.

Modrý tehotenský vankúš

Keď sa bábätko narodí, vankúš je vynikajúca pomôcka pri dojčení alebo kŕmení z fľašky. Podopiera chrbát matky, poskytuje úľavu rukám i ramenám, a všeobecne podopiera dieťa pohodlne na matkiných kolenách. Môžete ho tiež ohnúť a vytvoriť hniezdo, kde uložíte bábätko, a neskôr bude oporou pre dieťa, keď sa bude učiť samo sedieť. Vrchnú časť vankúša môžete ľahko vyzliecť a vyprať v práčke.

Návlek vankúša je vyrobený zo 100% bavlny.

partners

Rozmer vankúša:

 • Vankúš je dlhý 170 cm. 
 

K dispozícii na e-shope je vankúš v klasickom sivom alebo modrom poťahu.

Polohu tehotenskom vankúša si môžete prispôsobiť podľa vlastnej voľby. Vankúš Big Flopsy je ideálny je pre polohu ležmo na boku, poskytuje oporu chrbta alebo prehnutý na dve časti poskytuje nadvihnutie a oporu unaveným nohám. 

Tehotenský vankúš poloha 1

Tehotenský vankúš poloha 2

Tehotenský vankúš poloha 3

Tehotenský vankúš poloha 4

Výhody tehotenského vankúša:

 • Celý vankúš je vyrobený z kvalitného materiálu.

 • Veľký tvarovaný vankúš plnený hodvábom s výplňou mikro perál.

 • Mimoriadne efektívny ergonomický vankúš pri spaní na boku už od prvého trimestra tehotnosti.

 • Po používaní obohatí a spríjemní mamičke chvíľky pri sedení, relaxovaní, odpočinku.

 • Obklopí Vaše bábätko, ktoré sa bude spokojne a bezpečne hrať.

 • Nepostrádateľný pomocník počas tehotenských dní.

 • Využiteľný nielen pre tehotné, ale aj dojčiace mamičky.

 • Vrchna časť poťah vankúša je vyrobená z mäkkej bavlny a dá sa jednoducho zložiť a vyprať v práčke.

 • Viacnásobné používanie počas tehotenstva.

 
 

Pre koho je materský vankúš určený:

Materský a dojčiaci vankúš je špeciálne vyvinutý pre tehotné mamičky čakajúce na pôrod. Vankúš je ľahký a prenosný. Komfort a bezpečie ponúka nielen vo Vašej posteli, ale aj na deke či mäkkej zemi. Je určený najmä na domáce používanie pre skvalitnenie a zvýšenie spánku mamičky. Jeho praktickú stránku ocení nejeden zákazník. Vďaka konštrukcii bude Vaše dieťatko v bezpečí.

Tehotenský vankúš je skvelý tip ako zvládnuť dni bez plnohodnotného spánku. Je všeobecne známe, že teplo je výborným prostriedkom na úľavu od bolesti. Mnohé ženy používajú viacej vankúšov aby zmäkčili podklad na ktorom spia. Vankúše, ktoré však väčšinou používajú, nemajú správny ergonomický tvar. A presne sa výrobcovia spolu so uznávaným pediatrom a psychoterapeutom jednej z francúzskych nemocnice (Hospital Nord v Marseilles) spojili a zhotovili presne ten typ vankúša, ktorý tvarom a funkciou bude vyhovovať všetkým mamičkám.

Je všeobecne známe, že teplo je výborným prostriedkom na úľavu od bolesti. Mnohé ženy používajú termofor naplnený teplou vodou napríklad pri bolestivej menštruácii, ale tiež vám môže priniesť úľavu počas pôrodných bolestí.

 

Ako správne cvičiť počas tehotenstva:

Berte ohľad na svoje telo. Pri cvičení v tehotenstve je obzvlášť dôležité počúvať signály svojho tela a nesnažiť sa prekonať svoje limity. Vhodný komfort a pokoj je hlavným pocitom spokojného bábätka. Správny pohyb, ale nie príliš intenzívne zaťaženie organizmu, je potrebne pri plánovaní výberu pohybových aktivít. Mamičky, ktoré cvičili pravidelne počas tehotenstva, mávajú spravidla ľahšie a rýchlejšie sa vrátia do formy po pôrode. Nasledujúce aktivity Vám pomôžu byť fit aj počas tehotenstva.

Joga a pilates stále patria medzi obľúbené cvičenia, ktoré sa odporúča aj tehotným ženám. Hlavnými výhodami sú posilnenie brušných svalov ako aj svalstva panvového dna. Okrem vankúša, ktorý zabezpečí relaxáciu počas spánku tak aj joga a pilates pomáhajú k celkovej relaxácii nielen tela ale aj mysle.

Plávanie je veľmi výhodnou pohybovou aktivitou. Voda nadnáša veľké bruško, takže žena sa necíti ťažká. Plávanie výborne vplýva aj na prípadné bolesti chrbta, ktoré trápia mnohé budúce mamičky. Celkovo sa plávaním precvičuje svalstvo rúk i nôh, trénuje sa srdce i pľúca. Ideálne je chodiť plávať do bazénov s vysokou úrovňou hygieny.

Chôdza je ďalšou alternatívou pre budúce mamičky. Pomáha udržiavať ženu fit. Odporúča sa chodiť na pravidelné približne 30-minútové prechádzky.

Odporúčajú sa robiť cvičenia, na ktoré ste zvyknutá. Robte cviky, ktoré ste naučená robiť v pohodlí domova. No nezabúdajte aj na oddych a relax s tehotenským vankúšom.

Nové

Recenzie produktov / otázky a odpovede

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
Vynikajúce 0
Dobré 0
Stredné 0
Slabé 0
Strašné 0

 • Recenzie (0)
 • Otázky a odpovede (0)
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
(@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Je to užitočné? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Napíšte komentár

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Answers @ANSWERS_NB@ Obľúbené @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nepáči sa @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Komentáre @COMMENTS_NB@
Napíšte odpoveď Pridať komentár
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Odpoveď
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Pridať komentár @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Odpoveď

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Odpoveď

Mohlo by sa vám tiež páčiť