EMI: Slovenský bytový textil

Filtrovať podľa:

Koše na bielizeň

Koše do kúpeľne sú praktickým pomocníkom na vyhadzovanie spotrebovaných kozmetických prípravkov a hygienických potrieb alebo v tejto kategórii nájdete tiež kôš na prádlo a bielizeň. Trh ponúka množstvo typov kúpeľňových košov rôznych materiálov, farieb a veľkostí. EMI ponúka koše do kúpeľne, ktoré sú štýlové, moderné a vynikajú kvalitným spracovaním za prijateľnú cenu.

 • Skladom

  Kôš na odpadky s objemom 3 litre je ideálny do kúpeľne alebo WC. Vyrobený je z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. Ovláda sa nohou pomocou pedálového mechanizmu.

  18 €
 • Kôš na špinavé prádlo Arnon v bielej farbe bude dokonale ladiť s vašim kúpeľňovým nábytkom. Príjemný vŕbový vzor v spojení s látkou dodáva košu nadčasový vzhľad. 

  Vypredaný
 • Pletený kôš Fidel v hnedej farbe skvele poslúži na uskladnenie špinavého prádla. Príjemne doplní vašu kúpeľňu, je ľahký, elegantný a má nadčasový dizajn. Vyrobený je z vŕbového prútia.

  Vypredaný
 • Sivý kôš na špinavé prádlo pre Vašu modernú kúpeľňu. Jednoduché zatvorenie príklopom. Príjemný vŕbový vzor a šnúrka dodáva košu nevšedný vzhľad.

  Vypredaný
 • Doprava zadarmo

  Kôš na špinavé prádlo Betty je ľahký, elegantný a priedušný. Vyrobený je z vŕbového prútia. Je v univerzálnej hnedej farbe, ktorá sa hodí do akéhokoľvek interiéru kúpeľne.

  Vypredaný
 • Univerzálny odpadkový kôš v lesklom prevedení s objemom 6 litrov. Jednoduchý elegantný dizajn a praktický nášľapný mechanizmus pre nenáročnú manipuláciu. 

  Vypredaný
  Znížená cena!