Kúpeľňový koberec 80x50 Misori tmavohnedý AWD

02160925

Tmavohnedý kúpeľňový koberec s pogumovanou spodnou časťou,ktorá zabraňuje pošmyknutiu. Možnosť prania na 30°C. Rozmer koberca je 80 x 50 cm. Koberec Misori je ideálny do každej kúpeľne.

Cena:
8,25 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Recenzie

Viac informácii

Jednoduchý a praktický kúpeľňový koberec Misori je štandardným riešením do každej kúpeľne. Vytvorí vám príjemnú atmosféru v interiéri. Koberec je praktický a farebným prevedením vhodný do každej kúpelne alebo WC. Používa sa ako podložka na nohy. Vďaka materiálu z ktorého je zhotovený je príjemne hrejivý a jemný na dotyk. Vďaka protišmykovej úprave spodnej časti kúpeľňového koberca Misori sa nešmýka, ale pevne priľahne k podlahe. Spodná časť koberca je pogumovaná. Kúpeľňový koberec je  dostatočne veľký ako podložka nielen pre deti ale aj pre dospelých. Jeho silnou stránkou je aj ľahká manipulácia s ním. Kľúčovou výhodou koberca je ich mäkké spracovanie, čo umožňuje pohodlnú chôdzu na boso. Koberec je vyrobený z akrylových vlákien a má podobné vlastnosti ako vlnený koberec, ktorý sa vyznačuje dobrou pružnosťou a ohybnosťou.

Rozmery koberca Misori:

  • dĺžka: 80 cm,
  • šírka 50 cm,
  • hĺbka 0,7 cm.

        Kúpeľňový koberec 

                       

Čistenie a starostlivosť koberca Misori:

 
  • Prať v práčke na teplote 30°C.
  • Nechlórovať a nebieliť.
  • Kúpeľňový koberec treba žmýkať mechanickým spôsobom.
  • Nežehliť.
  • Nečistiť chemicky.

Koberce vs. podlahy:

Koberce predstavujú pre mnohých ľudí neoddeliteľnú súčasť bývania a chodiť po holej dlážke by bolo pre nich nepríjemné. Každý by určite radšej chodil po mäkkom, vlnenom koberci, ktorý okrem iného udáva štýl a trend celému domu alebo bytu. Pokiaľ je človek celý život zvyknutý cítiť pod nohami mäkký koberec, len ťažko by si zvykal na holé podlahy. Vaše deti, ktoré sa často hrávajú sediac na dlážke, určite viac ocenia hranie sa na teplejšom koberci než na chladnej podlahe. 

Výhody tmavohnedého koberca Misori:

Tento tmavohnedý kupeľňový koberec môže dodať miestnosti dojem väčšej útulnosti, vhodou farbou a materiálom , ktorý vám dotvori celkový vzhľad danej miestnosti. Koberce narozdiel od podlahy, majú tiež schopnosť tlmiť hluk, zvyšujú tepelnú izoláciu, sú prirodzene protišmykové a v prípade pádu na zem tlmia náraz, čo oceníte najmä pri malých deťoch. Čo v prípade, že už vaša podlaha nie je tak pekná ako kedysi? Práve vtedy može byť koberec dobrým „krycím manévrom" a schová prípadné nedostatky

 

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Kúpeľňový koberec 80x50 Misori tmavohnedý AWD

Kúpeľňový koberec 80x50 Misori tmavohnedý AWD

Tmavohnedý kúpeľňový koberec s pogumovanou spodnou časťou,ktorá zabraňuje pošmyknutiu. Možnosť prania na 30°C. Rozmer koberca je 80 x 50 cm. Koberec Misori je ideálny do každej kúpeľne.