Prehoz Rím červený EMI

Kvalitný prehoz Rím červený je vyrobený na Slovensku. Môžete si ho objednať v dvoch rozmeroch. Jedna strana prehozu je biela a druhá má vzor obliečok Rím červené. 

Cena:
29 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Vlastnosti
  • Príslušenstvo
  • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 48 hodín

Viac informácii

Prehoz ako praktický pomocník

Posteľné obliečky sú dnes súčasťou každej domácnosti. Chránia nám periny a vankúše pred znečistením, sú pohodlné a jemné. No tak ako o všetko, je potrebné postarať sa aj o posteĺné obliečky. Nielen vhodné pranie, sušenie a žehlenie predlžuje ich životnosť, ale aj prikrývka v podobe perhozu. Prehoz je praktický pomocník, ktorý dokáźe Vaše posteľné obliećky starostlivo ochrániť. Jeho veľkou výhodou je aj možnosť krásne upravenej postele kedy vytvoríte v spálni dokonalý dojem a moderný dizajn. Vyrobený je na Slovensku z kvalitných materiálov

Zloženie prehozu: 

Prehozy Emi sa skladajú z troch vrstiev. Prvú vrstvu tvorí vrchná časť. Táto vrchná časť je 100% bavlnená látka delux so vzorom. Strednú vrstvu tvorí objemovo stále, tvarovateľné a jemné vrstvené duté vlákno. Druhá vrstva je spojená s treťou pravidelným preśívaním. Poslednú vrstvu vytvára 100% bavlnená látka bielej farby. Celá táto štruktúra je nakoniec spojená do jedného celku a to lemovaním.  

Výhody prehozu:

Medzi hlavné výhody patrí jeho ochranná funkcia, ďalej za rýchlu dobu krásne ustlaná posteľ. Prehoz viete využiť aj ako prikrývku. Výroba z kvalitných materiálov a vytvorenie dojmu ideálnej postele stojí za vyskúšanie.

Prehoz Rím červený má krásny jednoduchý vzor a tým ponúkame prehoz v dvoch veľkostiach bez dekoračných vankúśov. Prvá veľkosť je určená pre jednolôžkovú posteľ: 140x210 cm. Druhá veľkosť je určená pre dvojlôžkovú posteľ: 210x230 cm.

Ozdobte svoju posteľ nielen praktickým pomocníkom, ale aj skvelým dizajnovým kúskom z dielne slovenského výrobcu a pohlaďte nielen svoj pohľad, ale aj pohľad Vašich blízkych. 

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Prehoz Rím červený EMI

Prehoz Rím červený EMI

Kvalitný prehoz Rím červený je vyrobený na Slovensku. Môžete si ho objednať v dvoch rozmeroch. Jedna strana prehozu je biela a druhá má vzor obliečok Rím červené.