ľavý banner

Éterické oleje

Éterické oleje sú takzvané nepravé oleje, ktoré sa na vzduchu bezo zvyšku odparia. Sú vyrobené prírodnou extrakciou z rastlín. Používanie esenciálnych olejov je známe už od nepamäti. Sú základnom každej dobrej aromaterapie. Vôňa rastlinných silíc pozitívne vplýva na nervový systém a emócie človeka. Éterické oleje zároveň podporujú aj imunitný systém a sú spúšťačmi ozdravného procesu celého organizmu. Práve preto sú súčasťou rôznych liečebných procedúr a čoraz častejšie sa využívajú už aj v domácnostiach.

Jednoduchým, veľmi účinným a obľúbeným spôsobom je použitie éterických olejov do aróma difuzérov, kedy sú esenciálne oleje rozprašované do vzduchu v podobe jemnej mikrohmly. Týmto spôsobom zaistíte svojmu domovu čistý a svieži vzduch zbavený nečistôt a škodlivín, a svojmu telu blahodárne účinky a liečivý proces bez veľkej námahy. Za pomoci éterických olejov a difuzéra sa relax premení na niečo nevšedné a váš domov sa stane pre vás ozajstnou oázou pokoja.

Filtrovať podľa

Filter
  Éterický olej zelený čaj 15 ml AirPleasure
  Skladom
  3,20 €

  Éterický olej zo zeleného čaju detoxikuje a podporuje tvorbu kolagénu, čo osvedčene potrebujeme v boji proti starnutiu pokožky. Zároveň zabraňuje tvorbe rakovinotvorných buniek a pomáha upokojiť po náročnom dni. Povedzte, existuje krajšia budúcnosť ako byť zdravá a ešte k tomu bez vrások?

  Éterický olej levanduľa, pelargónia a pačuli 15 ml AirPleasure
  Skladom
  3,20 €

  Éterický olej z levandule, pelargónie a pačuli upokojuje telo a prispieva k psychickej pohode. Osvedčená levanduľa uvoľní a prispeje ku kvalitnejšiemu spánku. Pelargónia povzbudí fyzickú a mentálnu aktivitu. Exotická pačuli nakopne vašu koncentráciu. Vaše starosti budú od teraz prevoňané krásnou kvetinovou vôňou.

  Éterický olej levanduľa 30 ml ml AirPleasure
  Skladom
  6,40 €

  Éterický olej z levandule ponúka vôňu, ktorá zapôsobí na vaše zmysly a prinesie vám dokonalý relax po ťažkom dni. Okrem vlastností, ktoré pozitívne vplývajú na vaše zdravie, pomôže zbaviť vašu domácnosť nežiaduceho hmyzu.

  Éterický olej zelený bambus 15 ml AirPleasure
  Skladom
  3,20 €

  Éterický olej zelený bambus prinesie do vášho domova závan exotiky a prispeje k detoxikácii organizmu. Jeho silnou stránkou je aj prevencia proti tvorbe rakovinotvorných buniek.  Tak ako môže byť bambus dutý, keď je tak plný zdravia?

  Éterický olej jazmín & kamélia 30 ml ml AirPleasure
  Skladom
  6,50 €

  Éterický olej z jazmínu a kamélie nie len prevonia váš domov krásnou kvetinovou vôňou, ale aj podporí fungovanie imunitného systému a pomôže s problematickými vlasmi, nechtami a pokožkou.

  • Zľava -25%
  levandulovy_vonny_olej
  Skladom
  2,40 €
  3,20 €

  Prírodný éterický olej z levandule s objemom 15 ml. Vyrobený v Nemecku modernou technológiou s extrémnou precíznosťou zachovania 100% silice.

  • 0%
  AirPleasure Éterický olej eukalyptus a mäta prieporna 15 ml
  Vypredaný

  Éterický olej s eukalyptom a mätou priepornou – mrazivá kombinácia, ktorá poteší aj v chladných mesiacoch. Dodá vašej domácnosti sviežosť a pomôže pri prechladnutí a kašli.

  • 0%
  Éterický olej santalové drevo 30 ml ml AirPleasure
  Vypredaný

  Éterický olej zo santalového dreva je liečivé afrodiziakum, ktoré si vás podmaní svojou omamnou vôňou. Má protizápalovédezinfekčné účinky a podporuje činnosť imunitného systému. Hydratuje, omladzujeupokojuje pokožku, takže vám už nik neodolá.

  • Zľava -25%
  • 0%
  Naturaltrade Tymián vonný olej 12 ml
  Vypredaný

  Prírodný vonný tymianový olej  s objemom 12 ml je vyrobený v Nemecku. Tymián výrazne pôsobí proti vírusom, baktériám a plesniam, pri zápaloch, črevných ťažkostiach a únave.

  • 0%
  Éterický olej antitabak 15 ml AirPleasure
  Vypredaný

  Éterický olej antitabak zbaví váš domov tabakového dymu a nepríjemných pachov. Po pár kvapkách odstráni škodlivé látky a navráti domácnosti čistý a zdravý vzduch.

     

  • Zľava -25%
  • 0%
  Naturaltrade Rozmarín vonný olej 12 ml
  Vypredaný

  Éterický olej z rozmarínu vyrobený metódou s extrémnou precíznosťou zachovania 100% silice. Rozmarín pozitívne vplýva na svalové bolesti, fyzickú slabosť, reumatizmus, kŕče a nervové podráždenia.

  • 0%
  Éterický olej levanduľa 10 ml
  Vypredaný

  Éterický olej z levandule vás po pár kvapkách zaveje do krásneho Provensálska, kde si dokonale oddychnete. Zmyselná kvetinová vôňa upokojí vaše telo aj myseľ a zdôrazní vašu krásu. Zamykajte dvere, blížia sa nápadníci!

  • 0%
  Naturaltrade Ylang - ylang vonný olej 12 ml
  Vypredaný

  Esenciálny olej ylang -ylang s objemom 12 ml je vyrobený v Nemecku. Táto zmyselná exotická a kvetinová aróma má blahodárny vplyv na emócie, považuje sa aj za afrodiziakum. Ideálny na odbúranie stresu, hnevu a relaxáciu.

  • Zľava -25%
  • 0%
  Naturaltrade Mäta prieporná vonný olej 12 ml
  Vypredaný

  Prírodný éterický olej pomaranča s objemom 12 ml je vyrobený v Nemecku. Ideálny na uvoľnenie, harmóniu a relax. Citrusová vôňa dokonca odpudzuje pavúkov.