Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

ÉTERICKÉ OLEJE

Éterické oleje sú takzvané nepravé oleje, ktoré sa na vzduchu bezo zvyšku odparia. Sú vyrobené prírodnou extrakciou z rastlín. Používanie esenciálnych olejov je známe už od nepamäti. Sú základnom každej dobrej aromaterapie. Vôňa rastlinných silíc pozitívne vplýva na nervový systém človeka a na emócie. Éterické oleje podporujú zároveň aj imunitný systém a sú spúšťačmi ozdrvného procesu celého organizmu. Práve preto sú súčasťou rôznych liečebných procedúr a čoraz častejšie sa využívajú už aj v domácnostiach. Jednoduchým, veľmi účinným a obľúbeným spôsobom je použitie éterických olejov do aroma difuzérov. Pri tomto spôsobe difuzovania sú esenciálne oleje rozprašované do vzduchu v podobe jemnej mikrohmly. Týmto spôsobom zaistíte svojmu domovu čistý a svieži vzduch zbavený nečistôt a škodlivín, a svojmu telu blahodárne účinky a liečivý proces bez veľkej námahy. Za pomoci éterických olejov a difúzera sa relax premení na niečo nevšedné a váš domov sa stane pre vás ozajstnou oázou pokoja.

 • Prírodný éterický olej z mäty priepornej s objemom 12 ml. Vyrobený v Nemecku technológiou s extrémnou precíznosťou zachovania 100% silice, všestranné využitie.

  2,40 €
  Znížená cena!
 • Prírodný éterický olej pomaranča s objemom 12 ml je vyrobený v Nemecku. Ideálny na uvoľnenie, harmóniu a relax. Citrusová vôňa dokonca odpudzuje pavúkov.

  2,40 €
  Znížená cena!
 • Éterický olej z rozmarínu vyrobený metódou s extrémnou precíznosťou zachovania 100% silice. Rozmarín pozitívne vplýva na svalové bolesti, fyzickú slabosť, reumatizmus, kŕče a nervové podráždenia.

  2,40 €
  Znížená cena!
 • Prírodný vonný tymianový olej  s objemom 12 ml je vyrobený v Nemecku. Tymián výrazne pôsobí proti vírusom, baktériám a plesniam, pri zápaloch, črevných ťažkostiach a únave.

  2,40 €
  Znížená cena!
 • Esenciálny olej čajový strom s objemom 12 ml je vyrobený v Nemecku precíznou metódou získavania 100% silice. Má veľmi všestranné účinky ako antibakteriálne, antiseptické, protiplesňové, protizápalové a mnohé iné.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Esenciálny olej ylang -ylang s objemom 12 ml je vyrobený v Nemecku. Táto zmyselná exotická a kvetinová aróma má blahodárny vplyv na emócie, považuje sa aj za afrodiziakum. Ideálny na odbúranie stresu, hnevu a relaxáciu.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Prírodný éterický olej z levandule s objemom 12 ml. Vyrobený v Nemecku modernou technológiou s extrémnou precíznosťou zachovania 100% silice.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Vonný olej z eukalyptu s objemom až 12 ml. Vyrobený je v Nemecku extrémne precíznou metódou pre zachovanie 100% silice. Eukalyptus pôsobí priaznivo najmä pri kašli a ochoreniach dýchacích ciest.

  Vypredaný
  Znížená cena!