ľavý banner

Sety do kuchyne

Sety do kuchyne nie sú len dekoratívne predmety pre skrášlenie domácnosti, ale skutočne využiteľné pomôcky, ktoré uľahčia gazdinkám ich prácu v kuchyni. Nájdete tu súpravu kuchynských rukavíc s podložkou pod hrniec a utierky na riad vyrobené z husto tkanej 100% bavlny s dlhou životnosťou. Ak hľadáte pekný a praktický darček, sety do kuchyne sú ideálnou voľbou a potešia každú gazdinku.

Filtrovať podľa

Cena
Farba
Balenie obsahuje
Filter
  • Zľava -30%
  Kuhinjske krpe zelene set 3ks EMI
  Skladom
  3,50 €
  5 €

  Utierky na riad zo 100% bavlny výborne absorbujú vodu, sú príjemné na dotyk a môžu sa prať v práčke. Tieto praktické kuchynské utierky vám budú zaručene spríjemňovať prácu v kuchyni.

  • Zľava -29%
  Kuchynské utierky Dear set...
  Skladom
  23,90 €
  34 €

  Jemne a husto tkané bavlnené utierky na riad vyrobené z kvalitnej a trvácnej 100% bavlny. Výborne absorbujú vodu, zachovávajú si svoj tvar aj farby. Rozmer utierok je 40x60 cm.

  kuchynske_utierky_zelene_mix_set
  Skladom
  5 €

  Bavlnené utierky do kuchyne vyrobené zo 100% husto tkanej bavlny. Sú príjemné na dotyk, výborne absorbujú vodu a svoje farby si zachovávajú aj po viacnásobnom praní. Rozmer utierok je 40x60 cm.

  • Zľava -39%
  Kuchynské utierky Cloth set...
  Skladom
  11,50 €
  19 €

  Kuchynské utierky vyrobené z jemnej, trvácnej a husto tkanej 100% bavlny. Vďaka materiálu skvele absorbujú vodu a svoj tvar si zachovajú aj po viacerých praniach. Rozmer utierok je 40x60 cm.

  kuchynska_zastera_emi
  Skladom
  4,90 €

  Bavlnená kuchynská zástera by nemala chýbať v žiadnej kuchyni. Je odolná voči poškodeniu, prachu a iným nečistotám a dokonalo ochráni vaše oblečenie. 

  set_podlozka_pod_hrniec_a_chnapka_mix_emi
  Skladom
  4,40 €

  Kuchynský set pozostáva z chňapky a podložky pod hrniec. Je vyrobený na Slovensku s povrchom zo 100% bavlny a vyplnený vatelínom, čo zaručí dokonalú ochranu vašich rúk a rovnako aj stola, či kuchynskej linky. 

  • Zľava -20%
  • 0%
  Kuchynské utierky Lunch set 12 ks EMI
  Vypredaný

  Kuchynské utierky set 12 kusov Lunch výborne sajú vodu, sú farebne stále, rýchlo schnú a využijete ich v každej profesionálnej aj domácej kuchyni. Balenie obsahuje 12 kusov utierok, rozmer každej utierky je 40 x 60 cm.

  • Zľava -20%
  • 0%
  Kuchynské utierky Good morning set 9 ks EMI
  Vypredaný

  Jemne bavlnené utierky na riad, ktoré výborne sajú vodu, rýchlo schnú a farby zostanú rovnako žiarivé aj po viacerých praniach. Vyrobené z kvalitnej a trvácnej 100% bavlny. Rozmer utierok je 40x60 cm.

  • Zľava -45%
  • 0%
  Kuchynský set Linen EMI
  Vypredaný

  Ľanový kuchynský set Linen pozostáva z utierky na riad, chňapky, podložky pod hrniec, zástery a vrecúška. Ľan je prírodné vlákno a zároveň aj najekologickejšia tkanina. Je ideálny pre jemnú pokožku a alergikov. Je odolný voči poškodeniu, prachu a iným nečistotám.

  • Zľava -45%
  • 0%
  Krpe_za_posodo_bordo_komplet_3_kosi_EMI
  Vypredaný

  Utierky na riad zo 100% bavlny výborne sajú vodu, sú príjemné na dotyk a môžu sa prať v práčke. Tieto praktické kuchynské utierky vám budú zaručene spríjemňovať prácu v kuchyni.