EMI: Slovenský bytový textil

Ochranné rúška

Textilné ochranné rúška slúžia v prvom rade ako bariéra. Zabraňujú prieniku kvapôčiek slín. Človek je vďaka nim vystavený podstatne nižšiemu množstvu škodlivín. Rúško na tvár sa teda oplatí nasadiť v prípade, ak sa chystáte na miesta, kde sa zdržiava veľa ľudí. Všetky typy rúšok ponúkajú okrem ochrany aj druhý dôležitý benefit. Bránia tomu, aby ste sa zbytočne dotýkali tváre

 • Skladom
  90%

  Dvojvrstvové rúško na tvár je vyrobené z kvalitnej a zdravotne nezávadnej 100% bavlny. Môžete ho prať pri teplote 95°C a opakovane použiť. Okrem ochrany bráni aj zbytočnému dotýkaniu sa tváre.

  0,98 € 3 €
  Znížená cena!
 • Skladom

  Čierne bavlnené rúško na tvár je vyrobené zo zdravotnej nezávadnej a pohodlnej látky. Nedráždi citlivú pokožku a dobre sadne na tvár každej dospelej osoby.

  0,98 € 3,40 €
  Znížená cena!
 • Skladom

  Dvojvrstvové textilné rúško slúži ako bariéra zabraňujúca prieniku kvapôčok slín. Ochranné rúško je vyrobené zo 100% bavlny, je priedušné, zdravotne nezávadné a dá sa prať.

  0,98 € 3,40 €
  Znížená cena!
 • Skladom

  Dvojvrstvové rúško na tvár vyrobené z jemnej a kvalitnej 100% bavlny v dvoch vrstvách. Slúži ako bariéra a okrem toho zabraňuje aj zbytočnému dotýkaniu sa tváre. Po vypratí prípadne dezinfekcii je možné ho opakovane používať. 

  2,90 € 3,40 €
  Znížená cena!
 • Skladom

  Modré dvojvrstvové textilné rúško s detským motívom slúži ako bariéra zabraňujúca prieniku kvapôčok slín. Ochranné rúško je vyrobené zo 100% bavlny, je priedušné, zdravotne nezávadné a dá sa prať pri max. teplote 60°C.

  0,98 € 3,40 €
  Znížená cena!
 • Skladom
  100%

  Dvojvrstvové ochranné rúško na tvár je vyrobené z kvalitnej 100% bavlny a slúži ako bariéra zabraňujúca prieniku kvapôčiek slín. Rúško sa dá prať a žehliť. 

  0,98 € 3,40 €
  Znížená cena!
 • Skladom

  Praktické balenie 5 kusov jednorazových ochranných rúšok v hnedej farbe. Rúška sú vyrobené z netkanej textílie, sú zdravotné nezávadné a v hornej časti majú tvarujúci pásik na nos.

  0,98 € 3,75 €
  Znížená cena!
 • Skladom
  94%

  Ochranné rúško dvojvrstvové slúži ako bariéra pred škodlivinami a zabraňuje zbytočnému dotýkaniu sa tváre. Rúško je vhodné na opakované použitie, môže sa prať a žehliť. 

  0,98 € 3,40 €
  Znížená cena!
 • Skladom

  Multifunkčná šatka Buff má široké využitie. Poslúži ako ochrana pred prachom, chladom, kvapôčkami slín alebo ju využijete ako čelenku či šatku. Vyrobená ja zo superstretch materiálu v zložení 96 % bavlna a 4 % elastan.

  4,40 €
 • Skladom

  Dvojvrstvové textilné rúško zo 100% bavlny vytvára bariéru voči vonkajšim radikálom a bráni tomu, aby ste sa zbytočne dotýkali tváre. Rúško nedráždi citlivú pokožku a jeho strih je prispôsobený profilu tváre.

  3,40 €
 • 100%

  Rúško na tvár vyrobené z kvalitnej 100% bavlny. Zložené je z dvoch vrstiev pre lepšiu ochranu. Po vypratí pri teplote 95°C a vydezinfikovaní ho môžete opätovne použiť.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Multifunkčná kukla Buff EMI v modrej farbe vám výborne poslúži počas leta aj počas zimy. Ochráni vašu tvár a krk pred prachom, studeným vetrom a kvapôčkami slín. Kukla je vhodná na dlhodobé a opakované nosenie, je veľmi pohodlná a šetrná k pokožke.

  Vypredaný
 • Výhodná sada 10-tich kusov ochranných jednorazových rúšok na tvár. Každé rúško má vyobrazenú potlač s farebnými hviezdičkami. Zároveň je rúško pohodlné na nosenie, jeho strih je prispôsobený profilu tváre a dobre sa cezeň dýcha.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Balenie 10 kusov jednorazových rúšok na tvár s vianočným motívom. Rúško je vyrobené z netkanej textílie, ktorá je priedušná, antialergická a nedráždi citlivú pokožku. Skladá sa z troch vrstiev a obsahuje aj tvarujúci pásik na nos.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Jednorazové rúško je vyrobené z mäkkej netkanej textílie v troch vrstvách. Na prvý pohľad zaujme svojim sviežim a moderným motívom plameniakov. Je šetrné k pleti, pohodlné a dobre sa cez neho dýcha. Balenie obsahuje 10 kusov. 

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Praktické balenie 10 kusov jednorazových ochranných rúšok. Rúška sú vyrobené z netkanej textílie, sú zdravotné nezávadné a v hornej časti majú tvarujúci pásik na nos. Obsahujú modernú farebnú potlač.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Výhodné balenie farebných jednorazových rúšok na ochranu dýchacích ciest. Rúško drží vďaka elastickej gumičke, ktorá sa prispôsobí každej tvári. V hornej časti obsahuje aj tvarujúci pásik na nos. Balenie obsahuje 10 kusov.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Jednorazové rúško na tvár z netkanej textílie s milým vianočným motívom. Rúško je pohodlné, šetrné k pokožke a vďaka kvalitnému materiálu sa cez neho dobre dýcha. Balenie obsahuje 10 kusov rúšok.

  Vypredaný
  Znížená cena!