EMI: Slovenský bytový textil

Čalúnené postele

Čalúnené postele sú evergrínom vo svete postelí, pretože sú skutočne nesmrteľné. Sú známe svojou kvalitou a štýlovým dizajnom, ktorý nikdy nevyjde z módy. Okrem toho sú vyhľadávané aj preto, že ponúkajú mnoho možností výberu, a to rozmer, látka a farba čalúnenia, farba a typ dreva. Čalúnené postele kombinujú všetky výhody drevených a čalúnených postelí dokopy. Pre jednoduchosť výberu čítajte článok Kupujeme novú posteľ a ako vybrať tú správnu

 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Luxusnú čalúnená posteľ Gotland vyrobenú z kvalitného borovicového dreva si môžete nakombinovať podľa svojej predstavy. Vybrať si môžete z viacerých farebných prevedení dreva aj poťahovej látky. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  1 078 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Čalúnená posteľ s moderným a trendy čelom vytvorí krásnu dominantu každej spálne. Vybrať si môžete z viacerých farebných prevedení postele aj poťahovej látky. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  1 246 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Luxusná čalúnená posteľ Kalmar je ideálna voľba do každej modernej spálne. Vyrobená je z kvalitného borovicového dreva. Farbu postele a poťahovej látky si môžete vybrať z viacerých variantov. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  1 110 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Čalúnená borovicová posteľ Kronoberg je krásnym kúskom do každej spálne. Moderné vysoké čelo bude dominovať. Posteľ je natretá dvomi vrstvami laku pre vyššiu odolnosť proti škrabancom. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  1 324 €
 • Doprava zadarmo
  Zľava!
  Skladom

  Čalúnená posteľ s moderným vysokým čelom je vyrobená zo 100% borovicového dreva. Posteľ je pokrytá dvomi vrstvami tvrdeného laku pre vyššiu odolnosť proti škrabancom. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  1 422 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Čalúnená posteľ Elektra je s LED osvietením. Čalúnenou posteľ dodávame bez matraca a bez roštu. Môžeťe si vybrať v našich ďalších kategóriách - matrace a rošty.

  185 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Čalunená posteľ Carlino je ideálna do modernej spálne. Elegantná jednoduchosť iba napomáha k jej kráse.

  649 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Krasná čalunená posteľ kapučíno sa dá ľahko čistiť vďaka hladkému umývateľnému povrchu.

  649 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Krásna čierna posteľ zaujme v prvom rade svojou jednoduchosťou. Čalunená posteľ je s úložným priestorom pod matracom.

  649 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Posteľ Chello s krásnou kombináciou čiernej a bielej ekokože. Cena postele je aj s roštom.

  389 €