EMI: Slovenský bytový textil

Soľ do kúpeľa z čierneho mora 300g

Soľ do kúpeľa z čierneho mora blahodárne pôsobí na organizmu. Obsahuje veľa minerálnych látok. Pomáha pri odstraňovaní celulitídy, strií. Ideálna na relaxáciu.

4 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Recenzie

Viac informácii

Soľ do kúpeľa pozitívne pôsobí na celý organizmus človeka

Soľ do kúpeľa z čierneho mora pozitívne pôsobí na ľudský organizmus. Soľ a jej blahodárne účinky poznali už naši predkovia. Veľmi dobre vedeli o antibakteriálnych a antimykóznych vlastnostiach soli. Považovali ju za všestranný liek a používali ju aj do kúpeľov. Kúpeľ predstavoval relax a pridaním soli si vytvorili "novodobé wellness". Každý kúpeľ poskytuje organizmu regeneráciu tela aj mysle. Keď však pridáme do kúpeľa soľ, ktorá okrem základných prvkov obsahuje aj minerály ako horčík, draslík, sodík, vápnik a bromid, napomáhame liečeniu a tíšeniu príznakov mnohých chorôb. Soľ do kúpeľa zohráva dôležitú úlohu pri relaxácii a liečbe kožných, nervových a svalových ochorení. Minerálne latky obsiahnuté v soliach do kúpeľov sa ľahko vstrebávajú cez pokožku, zlepšujú jej textúru, vyživujú ju, hydratujú ju, pomáhajú pri odstraňovaní príznakov nepríjemných kožných chorôb ako psoriáza, ekzém, rohovatenie pokožky, svrbenie, suchej alebo mastnej pokožky. Veľmi účinne pôsobia pri detoxikácii organizmu, odstráneniu únavy, uvoľneniu napätého svalstva, aj ako relax po náročných dňoch. Soli do kúpeľov obsahujú živiny, ktoré pokožku udržujú mäkkú, hladkú a vláčnu.

Pri výbere soli do kúpeľa treba dbať na typ pokožky. Soľ z čierneho mora je účinná proti celulitíde a striám. Obsahuje negatívne ióny z minerálov a živín a po vstupe do krvného obehu pomáha cez lymfatický systém odvádzať preč z tela toxíny. Má vysokú koncentráciu minerálnych látok. Zrelaxujte po náročnom dni, uvoľnite svoje svalstvo, načerpajte nové sily, doprajte si oddych a zároveň dúšok zdravia so soľou do kúpeľa. 

soľ do kúpeľa z čierného mora

Výhody soli do kúpeľa z čierneho mora

  • obsahuje vysokú koncentráciu minerálnych látok
  • pôsobí proti celulitíde a striám
  • vhodná aj pre relaxovanie
  • pozitívne pôsobí na celý organizmus človeka
  • pokožku zjemňuje a zanecháva ju hladkú

Návod na použitie

100g soli z čierneho mora rozpustíme v teplej vode vo vani. Voda by nemala byť príliš horúca. Môžme následne relaxovať. Relaxácia by však nemala trvať dlhšie ako 15-20 minút. Následne po kúpeli zvyšok soli z pokožky opláchnite (bez mydla). Po kúpeli sa odporúča relaxácia aspoň 30 minút a suchý zábal, ktorý ešte znásobí účinok soli.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Soľ do kúpeľa z čierneho mora 300g

Soľ do kúpeľa z čierneho mora 300g

Soľ do kúpeľa z čierneho mora blahodárne pôsobí na organizmu. Obsahuje veľa minerálnych látok. Pomáha pri odstraňovaní celulitídy, strií. Ideálna na relaxáciu.