Obliečky kocky 3 zelené EMI

8 hodnotenie

Cena: 16,90 € s DPH

Stará cena: 23,47 € s DPH
Ušetríte: 6,57 € (28%)

Posteľné obliečky sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny delux, vzor obliečok tvoria kocky žltej a zelenej farby. Obliečky sú vyrobené na Slovensku.

+ -

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Vlastnosti

Materiál obliečokBavlnené obliečky

Viac informácii

Materiál bavlnených obliečok

Posteľné obliečky kocky 3 zelené sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny delux. Bavlnené vlákno je už odpradávna získavané z plodov kríku bavlníka a v súčasnosti je prítomné vo väčšine vyrábaných textílií.

Bavlnené vlákno a tkaniny z neho zhotovené disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Bavlna ma dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje a aj z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie.

Bavlnené obliečky kocky3 zelené sú obľúbené vďaka vlastnostiam, ktorými disponujú. Sú to najmä pevnosť, trvácnosť a kvalita, aj po niekoľko násobnom praní sú ako nové. Sila texových priadzi obliečok je (o/ú)  20/20. Gramáž materiálu je 125 g/m2.

zelené bavlnené obliečky

Rozmery bavlnených obliečok

Naše/vaše obliečky si môžete objednať vo viacerých setoch a rozmeroch. Obliečky kocky 3 zelené, máme v týchto setoch: štandardný set 200X140+90X70, predĺžený set 220X140 + 90X70.

Obliečky kocky 3 zelené, si môžete objednať aj samostatne pre vankúš, alebo pre paplón v týchto rozmeroch. Vankúš: 90x70, 70x50, 74x48, 50x50, 45x45, 40x40, 35x45. Paplón: 220x140, 200x140.

Špecifické rozmery obliečok: valec plnený veľký 61X14, valec plnený malý 44cmX13cm.

Ak ste si nevybrali z našej širokej ponuky rozmerov nezúfajte, stačí nás kontaktovať a my Vám ušijeme obliečky na mieru.

Rady pre predĺženie životnosti obliečok:

1. Práčku je nutné naplniť len do 3/4 z jej maxima. Každá práčka má svoje maximum. Pri naplnení práčky bielizňou doplna sa nedostane všetok prášok a voda ku každej textílii a následne sa nedostatočne vyperie. Navyše prádlo zostáva viac pokrčené a ničí sa práčka.

2. Pranie rôznych druhov materiálu si vyžaduje rôznu teplotu. Nesprávne nastavená teplota môže spôsobiť poškodenie textílii. Vhodné je čítať informácie o ošetrovaní produktu uvedené na štítku. 

3. Raz v mesiaci je potrebné zapnúť práčku len s vodou a šálkou octu. Po ukončení pracieho procesu dvierka nechajte otvorené aby sa práčka prevetrala a vyschla. Čistota a leska Vás milo prekvapia. 

4. Žiarivé a jasné farby bez vyblednutia dosiahneme aj bez použitia drahých prostriedkov. Základným pravidlom je rozdelenie bielizne podľa farieb. Následne je potrebné prádlo prať naruby a so zapnutím zipsov či gombíkov. Zipsy môžu dokonca spôsobiť poškodenie práčky, alebo prederavenie ostatného oblečenia.

ako prať bavlnené obliečky

Ak neviete, ktorý rozmer je ten pravý a ten váš, v našom článku vám poradíme aj s výberom správneho rozmeru plachiet, posteľných obliečok a paplónov. Prečítajte si: Ako správne vybrať rozmery posteľných obliečok, plachiet a paplónov.

 

Hodnotenie 
02.10.2018

ObliečkyProfesionálna služba zákazníkom

Kvalita,rýchlosť,ochota,akcie, dobrá cena...

  Hodnotenie 
  25.06.2018

  lacne postelne obliecky

  Spolahliva komunikacia so zakaznikom

   Hodnotenie 
   26.10.2017

   obliecky

   rýchly, prehľadný, dôkladný opis výrobkov, flexibilita v ponuke výroby neštandardných rozmerov
   kvalitný material výrobkov

    Hodnotenie 
    13.10.2017

    postelne obliecky

    Rychlo a kvalitne.

     Hodnotenie 
     04.10.2017

     obliecky

     dobre

      Hodnotenie 
      27.09.2017      Predovšetkým kvalita výrobkov.
      Operatívne doručenie.
      Príjemné vystupovanie.

       Hodnotenie 
       20.10.2014

       Dominika Kurucová

       Pri kúpe tejto obliečky som dostala zelenú z bielymi kockami, a nie svetlú zo zelenými kockami. Na druhý koniec Slovenska, tovar prišiel od kúpy za menej ako týždeň čo je super.

       • 1 out of 1 ľudí považuje toto hodnotenie za užitočné.
       Hodnotenie 
       11.01.2014

       Marta Zupková

       S obliečkami som veľmi spokojná, posli mi ich až domov, bez príplatku a nemusela som nikde chodiť. Tovar som už pred tým poznala takže kvalituz obliečok som už poznala.

        Napíšte vaše hodnotenie!

        Napíšte hodnotenie

        Obliečky kocky 3 zelené EMI

        Obliečky kocky 3 zelené EMI

        Posteľné obliečky sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny delux, vzor obliečok tvoria kocky žltej a zelenej farby. Obliečky sú vyrobené na Slovensku.