Obliečky krepové deluxe zelené vlny EMI

100 %
5 hodnotení

Krepové, posteľné obliečky deluxe zelené vlny sú vyrobené na Slovensku z kvalitnej 100% nakrepovanej bavlny, vďaka čomu nie je potrebné ich žehliť. 

Cena:
19,90 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Príslušenstvo
 • Recenzie
 • Blog

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Materiál obliečokKrepové obliečky
Farba obliečokZelené obliečky
Materiál100% Bavlna

Viac informácii

Krepové posteľné prádlo:

Krep- je priedušný a prirodzene pružný vďaka čomu sa stáva skvelou voľbou počas teplých letných dní, alebo aj pre spánok v teplejšom prostredí. Toto slovo však samo o sebe nehovorí nič o tom,aký materiál bol na výrobu obliečok použitý. Vyjadruje len to,že ich povrch nie je hladký, ale jemne zvlnený- riasený.    

Na výrobu takýchto  obliečok je najčastejšie používaná a osvedčená 100% bavlna. Moderná doba a neustály tlak na nižšie ceny ale zapríčinili, že sa začalo vyrábať posteľné prádlo s ďalšími vláknami, alebo aj zo 100% polyesteru. Isté však je, že bavlna poskytne vždy príjemný komfort a je vzdušná,vďaka čomu bude zárukou pre pohodlný spánok. 

Podľa čoho vybrať kvalitné krepové obliečky:

Prvým ukazovateľom kvality je jednoznačne cena. Na výrobu lacných krepových obliečok, pravdepodobne nebol použitý kvalitný materiál. Tieto nekvalitné vlákna, môžu váš spánok a komfort počas neho narušiť. Už na prvý pohľad vyzerajú umelo, nehovoriac o kontakte s pokožkou. Kvôli nízkej vzdušnosti týchto vláken, sa pod nimi zrejme poriadne zapotíte.

Ak sa však rozhodnete pre krepové posteľné prádlo vyrobené z prírodnej bavlny, ušetríte si veľa problémov.  Aj pri tej, si ale môžte všimnúť veľké rozdiely v kvalite. Má na ňu veľký vplyv jej spracovanie, hustota tkaniny, či kvalita ušitia a zafarbenia vláken. Lacnejšie prádlo vám dozaista vybledne už po prvom praní a z krásneho vzoru vám veľa nezostane. 

EMI-krepové posteľné prádlo a materiál,z ktorého je vyrábané: 

Bavlnené krepové obliečky de luxe- vlny zelené EMI- sú, kvalitné a veľmi príjemné na dotyk. Ich veľkou výhodou je oproti klasickým bavlneným posteľným obliečkam nekrčivosť - materiál je vyrábaný tak,aby ho nebolo potrebné žehliť a udržiava si svoj tvar aj počas každodenného používania.  

Bavlna de luxe má prvotriednu kvalitu, ktorá sa vďaka svojim vlastnostiam stala obľúbenou medzi našimi zákazníkmi. Kvalita, pevnosť a trvácnosť. To sú základné výhody tohto materiálu. Obliečky si uchovávajú svoje farby aj po dlhodobejšom používaní a viacnásobnom praní. Počet gombíkov: paplón 4x, vankúš 2x.

Jej gramáž je 145 g/m2 čo je až o 20 g/m2 vyšší podiel, ako pri klasickej bavlne. Obliečky sú vyrobené, šité a navrhnuté na Slovensku. 

Starostlivosť o krepovú posteľnú bielizeň:

Krepové obliečky je možné prať v práčke,je však veľmi dôležité nastaviť správnu teplotu prania. Vo všeobecnosti platí, že sa menej elektrickej energie spotrebuje pri nižšej teplote prania. Tiež tým určite ušetríte svoje posteľné prádlo. Čo sa týka krepových obliečok, je pri nich maximálna odporúčaná teplota prania - 40°C

Dôležité je aj používanie správneho pracieho prostriedku. Pri farebných obliečkach, by to mal byť vždy prášok, ktorý je určený práve na toto prádlo. Pridaním aviváže , zabezpečíte, že prádlo bude nie len príjemne voňavé, ale aj mäkké na dotyk. 

Po vypraní na rad prichádza správne sušenie. Zvlášť pri krepových obliečkach, ktoré netreba žehliť ani mangľovať, je dôležité, ako prádlo zavesíte. Ak nebudete vešať prádlo za rohy, vyhnete sa ich poškodeniu. Je dobré, ak je prádlo voľne prevesené cez šnúru na bielizeň,ešte ideálnejšie cez viac. Nebudú tak vznikať neželané puky.

06.09.2018

Zákazníčka

Rýchlosť, pekný tovar

  07.11.2017

  Krepové posteľné prádlo

  Odporúčam tieto výrobky, sú kvalitné.

   17.10.2017

   krepové obliečky

   už som odporučila kolegyňám

    28.08.2017

    obliecky

    vyborne

     23.06.2017

     Tina

     Nerada žehlím posteľné obliečky tak som sa rozhodla pre krepové a vôbec neľutujem sú fakt skvelé a myslím, že v budúcnosti už iné kupovať nebudem.

      Napíšte vaše hodnotenie!

      Napíšte hodnotenie

      Obliečky krepové deluxe zelené vlny EMI

      Obliečky krepové deluxe zelené vlny EMI

      Krepové, posteľné obliečky deluxe zelené vlny sú vyrobené na Slovensku z kvalitnej 100% nakrepovanej bavlny, vďaka čomu nie je potrebné ich žehliť. 

      Články: