Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Bavlnené obliečky kombinované

Posteľné obliečky vyrobené na vrchnej strane z jednej z najkvalitnejších bavĺn na svete- bavlny deluxe, a na spodnej strane z mimoriadne jemnej a na dotyk príjemnej 100% bavlny. Sú vyrobené na Slovensku so štandardným zapínaním na gombíky, alebo po dohode na zips. Vďaka materiálu sú tieto obliečky trvácne, pevné, príjemné na dotyk a majú dlhú životnosť. Pozrite si našu ponuka a vyberte si z krásnych vzorov a farieb, ktoré neblednú ani po viacnásobnom praní a príjemne skrášlia každú spálňu, či detskú izbu.

 • 100%

  3D posteľné obliečky kombinované, ktoré sú vyrobené na jednej strane z kvalitnej, husto tkanej 100 % bavlny deluxe a na druhej strane z mimoriadne jemnej 100% bavlny.

  19,90 € 24,88 €
  Znížená cena!
 • 100%

  3D bavlnené obliečky vyrobené na Slovensku. Vrchná časť obliečok je vyrobená z ušľachtilej bavlny delux a spodná z mimoriadne jemnej 100% bavlny. Jemné, príjemné na dotyk, trvácne a navrhnuté iba pre spoločnosť EMI.

  19,90 € 24,88 €
  Znížená cena!
 • 80%

  Posteľné obliečky s krásnym vzorom vyrobené na vrchnej strane zo 100% bavlny delux a na spodnej zo 100% mimoriadne jemnej bavlny. Sú pohodlné a príjemné na dotyk, oceníte najme v zime aj v lete.

  19,90 € 24,88 €
  Znížená cena!
 • 100%

  Fialovo- biele 3D posteľné obliečky sú vyrobené na jednej starne zo 100 % bavlny delux a na druhej strane zo 100% mimoriadne jemnej bavlny. Vyrobené na Slovensku.

  19,90 € 24,88 €
  Znížená cena!
 • 100%

  3D posteľné obliečky Havana kombinované sú vyrobené z jemnej 100% bavlny delux na vrchnej strane a 100% mimoriadne jemnej bavlny na spodnej strane. Táto bavlna sa vyznačuje trvácnosťou, hustotou tkania a stálosťou farieb.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 100%

  Bavlnené obliečky Folk s moderným vzorom sú vyrobené na vrchnej strane zo 100% bavlny delux. Na spodnej strane sú z mimoriadnej jemnej 100% bavlny. Potešia vás svojou jemnosťou, trvácnosťou a hustotou tkania.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Obliečky Riella lila kombinované EMI sú bavlnené obliečky vyrobené z exkluzívnej 100% bavlny deluxe a mimoriadne jemnej 100% bavlny. Sú veľmi hebké, mäkké, a zároveň veľmi pevné a trvácne. Obliečky sú vyrobené na Slovensku. Druhá strana obliečok je biela.

  Vypredaný
 • 100%

  Moderné  čierne obliečky vyrobené z bavlny DeLux uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov.

  Vypredaný
 • Posteľné obliečky s luxusným a elegantným vzorom. Vrchná strana obliečok so vzorom je vyrobená zo 100% bavlny delux a spodná strana je zhotovená z mimoriadne jemnej 100% bavlny.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 80%

  Moderné posteľné obliečky Wave Kahve sú vyrobené na vrchnej strane z kvalitnej 100% bavlny delux a na spodnej strane zo 100% bavlny mimoriadne jemnej na dotyk. Sú jemné a príjemné na dotyk. Svojím farebným prevedením a moderným vzorom ozdobia každú izbu.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 3D posteľné obliečky vytvoria žiadúci dojem a krásne ozdobia každú spálňu. Vyrobené sú na jednej strane z kvalitnej 100% bavlny delux a na druhej strane z mimoriadne jemnej 100% bavlny. Dizajn je navrhnutý špeciálne pre EMI.

  Vypredaný
  Znížená cena!