EMI: Slovenský bytový textil

Uterák bambo krémový 2 50x90 cm EMI

100 %
8 hodnotení

Krémový bambusový uterák vhodný do každej kúpelne, je vyrobený z jemného bambusového vlákna s malou prímesou bavlny. Bambusový uterák má rozmer 50x90 cm

4,50 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Materiál uteráku/osušky70% bambus 30% bavlna
FarbaKrémová
Rozmer50x90cm

Viac informácii

Luxusné bambusové uteráky majú schopnosť absorpcie až štyrikrát vyššiu

Bambusové uterákyosušky sú vyrobené z bavlny a bambusových vlákien, v percentuálnom pomere 30:70, ktoré obsahujú prírodné antibakteriálne látky. Bambusové vlákna eliminujú vznik baktérii a zabraňujú nepríjemným pachom. Navyše tieto vlákna majú protiplesňové a antistatické vlastnosti. Bambusové uteráky sú veľmi jemné, príjemné na dotyk a odolné voči poškodeniu, majú  schopnosť absorpcie až štyrikrát vyššia ako pri bavlne.

Bambusové vlákna vnášajú do látok z neho vyrobených vlastnosti samotnej rastliny. Bambusová látka obsahuje prírodné antibakteriálne látky, ktoré eliminujú vznik baktérií a zabraňujú tak nepríjemným pachom(má schopnosť neutralizovať pachy). Zároveň má bambusové vlákno protiplesňové a antistatické vlastnosti. Oblečenie vyrobené z bambusových vláken veľmi dobre sedí na tele, je hladké s luxusným lesklým vzhľadom.

Uterák bambusový krémový

Vlastnosti

Materiál:70% bambus 30% bavlna
Barva:krémová
Rozmery:50 x 90 cm
Pranie40 °C

ošetrovací symbol na bambusový osušku

Bambusové uteráky potláčajú zápach a zabraňujú vzniku baktérií

Čoraz viac sú bambusové uteráky obľúbené aj vďaka tomu, že bez akýchkoľvek prídavných chemikálií zabraňujú vzniku baktérií a množeniu plesní. Rovnako dobre neutralizujú zápach, takže ich nemusíte ustavične vetrať. A ak áno, nebude to trvať vôbec dlho, pretože bambusové uteráky a osušky EMI schnú naozaj rýchlo.

BIO uteráky vyrábané bez pesticídov

Ťažba bambusu je k životnému prostrediu maximálne šetrná, pretože ide o ľahko obnoviteľnú surovinu, ktorá do výšky viac ako 50 centimetrov dokáže narásť v priebehu jedného dňa. Jeho zdraviu neškodné vlastnosti sú výsledkom čistého prostredia a priemyslom nedotknutých krajín, odkiaľ bambus pochádza.

Výhody uterákov EMI

 • oproti bavlne ma až 4-krát väčšiu savosť
 • na bambusových tkaninách sa nerobia žmolky
 • v letných mesiacoch môže bambusová látka znížiť teplotu tela až o 3 stupne
 • jemné a príjemné na dotyk
 • odolné voči poškodeniu
 • rýchlo schnú
 • antibakteriálne, protiplesňové a antistatické vlastnosti
 • dlhá životnosť

uteraky

Bambusové uteráky sa vyznačujú 4x lepšou savosťou ako bavlna, sú antialergické a zabraňujú vzniku baktérií bez použitia akýchkoľvek chemických prísad. To je iba zlomok toho, prečo sú bamboo uteráky luxusom za dobrú cenu. O ich ďalších výnimočných vlastnostiach si môžete prečítať v tomto článku: Pozrite sa, prečo sú bambusové uteráky luxusom za dobrú cenu.

28.05.2018

bambusove uteraky

rýchle dodanie, kvalitné výrobky, dobrá cena

  21.05.2018

  bambusove uteraky

  Objednané bambusové uteráky som dostala v priebehu 3 dni.
  Uteráky sú veľmi pekné, príjemné na dotyk. Z EMI (v kamennom obchode) som si už kúpila niekoľko posteľných oblečení a som s nimi veľmi spokojná.

   12.03.2018

   uterak bambusovy



   Rýchlosť
   Spolahlivost

    14.12.2017

    bambusové uteráky

    Odporúčam

     04.12.2017

     bambusove uteraky

     Moj opakovaný nákup a určite nie posledný. Som veľmi spokojná s tovarom, samotným priebehom môjho nákupu ako aj s dodanim tovaru.

      13.10.2017

      bambusove uteraky

      Kvalitu a dobru cenu

       06.10.2017

       kvalitne uteraky

       kúpila som si damaškové postelné prádlo a neviem si ho vynachváliť a takisto aj uterák z babusu a teraz si dokúpim aj osušky:) čize pre mna výhoda je kvalitny tovar za primeranu cenu

        11.07.2015

        Katka M.

        Veľmi príjemné na dotyk, som s nimi maximálne spokojná... s obyčajným uterákom sa to nedá ani porovnať. Keby som mohla dám Vám aj 10 hviezdičiek :)

        Napíšte vaše hodnotenie!

        Napíšte hodnotenie

        Uterák bambo krémový 2 50x90 cm EMI

        Uterák bambo krémový 2 50x90 cm EMI

        Krémový bambusový uterák vhodný do každej kúpelne, je vyrobený z jemného bambusového vlákna s malou prímesou bavlny. Bambusový uterák má rozmer 50x90 cm