Obliečky detské -Maxi pes Fík EMI

Detské posteľné obliečky zo 100 % bavlny delux vo vysokej kvalite. Detské posteľné prádlo so vzorom inšpirovaným rozprávkou Maxipes Fík dopraje vašim deťom pohodlné zaspávanie v krásnych obliečkach.

Cena:
18,90 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Recenzie

Vlastnosti

Materiál obliečokObliečky bavlna deluxe
Farba obliečokBiele obliečky
Ostatné obliečkyDetské obliečky

Viac informácii

Posteľné obliečky Maxipes Fík

Bavlna sa stala veľmi obľúbeným materiálom, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok a to najmä vďaka vlastnostiam ktorými disponuje. Pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje je jedným z dôvodom v nato,aby bola využívaná na zhotovenie mnohých výrobkov,hlavne tých vyžadujúcich si časté pranie.

Ďalšími vlastnosťami, ktorými je charakteristická bavlna de luxe sú: kvalita a trvácnosť- aj po mnoho násobnom praní. Sila texových priadzí posteľného prádla EMI je (o/ú)  25,5/22. Gramáž de luxe bavlny, využitej pri výrobe týchto obliečok je 120 g/m2. Obliečky bavlnené Maxipes Fík sú slovenský výrobok. 

Výhody detských obliečok traktor:

 • príjemná 100% bavlna
 • hebký a zároveň odolný materiál
 • obľúbené obliečky pre malých chlapcov
 • jednoduché zapínanie pomocou gombíkov
 • vhodné aj pre citlivú detskú pokožku

detské obliečky do každej postieľky

Vlastnosti detských obliečok

 • materiál: 100% bavlna
 • rozmery: rôzne veľkosti
 • farba: zelená
 • zapínanie: plastové gombíky

Rozmery bavlnených obliečok Maxipes Fík

Detské bavlnené obliečky - Maxipes Fík, si môžete objednať vo viacerých setoch a rozmeroch: štandardný set 200X140 + 90X70, detský set 130X90 + 65X45.

Obliečky detské bavlnené - Maxipes Fík, si môžete objednať aj samostatne pre vankúš, alebo pre paplón v týchto rozmeroch. Vankúš: 90x70, 70x50, 65x45. Paplón: 200x140, 130x90.

Špecifické rozmery obliečok -  detské bavlnené - Maxipes Fík: valec plnený, veľký 61X14, valec plnený, malý 44X13.

Ak máte pri rozmeroch špeciálne požiadavky, neváhajte a kontaktujte nás. Radi Vám vyhovieme a ušijeme obliečky podľa Vaších požiadaviek. 

Rýchle zapínanie obliečok pomocou gombíkov

Zapínanie obliečok je vyriešené pomocou plastových gombíkov, vďaka ktorým určite zvládne navliekanie a vyzliekanie obliečok aj váš malý nezbedník. Ich pranie však odporúčame prebrať pod vašu kontrolu – stačí ich otočiť naruby a prať pri 60°C teplote. V prípade záujmu, alebo na požiadanie zákazníka, vám vieme v rovnakej cene ušiť obliečky, ktoré sa budú zapínať pomocou zipsu. Pre náročnejších zákazníkov dokážeme zapínanie vyriešiť takzvaným hotelovým uzáverom. Hotelový uzáver šijeme za príplatok.

Posteľné obliečky s detským motívom nie len že potešia vaše deti, ale vhodne zvolený materiál sa postará aj o ich zdravie a citlivú pokožku. Pre viac informácii o detských obliečkach, čítajte článok Detské obliečky, ktoré oživia každú detskú izbu.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Obliečky detské -Maxi pes Fík EMI

Obliečky detské -Maxi pes Fík EMI

Detské posteľné obliečky zo 100 % bavlny delux vo vysokej kvalite. Detské posteľné prádlo so vzorom inšpirovaným rozprávkou Maxipes Fík dopraje vašim deťom pohodlné zaspávanie v krásnych obliečkach.