Prehoz Ema fialový EMI

Prehoz Ema fialový je ušitý z kvalitných materiálov. Môžete si ho vybrať v dvoch rozmeroch. Jedna strana prehozu je biela a druhá je fialovej farby. 

Cena:
29 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 48 hodín

Viac informácii

S prehozom k dokonalej posteli

Dosiahnúť krásne ustlanú posteľ aj pri dnešnom rýchlom životnom štýle je možno pre nieko nepredstaviteľné. My však poznáme praktického pomocníka, ktorý premení vašu spálňu na dokonale krásnu oázu pokoja. Týmto pomocníkom je prehoz. Prehoz poznali už v minulosti a ozdobovali si ním spálne. Veľmi dôležité je však podotknúť, že úloha prehozu nie je len estetická. Prehoz spĺňa aj úlohu ochrannú. Svojími vrstvami chráni posteľ a posteľné obliečky pred zašpinením a znehodnotením. V niektorých domácnostiach nájde využitie aj ako prikrývka či už samostatne v lete alebo spolu s perinou aj v zime. Vyrobený je na Slovensku z kvalitných a trvácnych materiálov. Vzor je rovnaký ako obliečky Ema fialové čo umožní krásne spojenie týchto dvoch prvkov pre ideálny výsledok.

Obliečky Ema fialové EMI

 

 

 

Zloženie prehozu:

Prehoz je zložený z troch vrstiev:

 1. Prvú tvorí vysokokvalitná bavlnená látka vyrobená zo 100% bavlny delux. Vyznačuje sa vlastnosťami ako husté tkanie, trvácnosť a pevnosť. Je jemná na dotyk a má dlhú životnosť. Tieto vlastnosti si dokáže zachovať aj po niekoľkonásobnom praní.
 2. Druhá vrstva je stredná. Vytvorená je z vrstveného silikonizovaného dutého vlákna. Vďaka svojej štruktúre a silikonovej úprave má duté vlákno veľmi dobré vlastnosti. Zaručuje jemnosť, vzdušnosť, objemovú stálosť a tvarovateľnosť. Vo forme guličiek sa využíva aj ako náplň do antialergických vankúšov. 
 3. Tretia vrstva prehozu pozostáva zo 100% bavlnenej látky. Táto látka je bielej farby a prešívaním je spätá s druhou vrstvou čím zabezpečuje jej stálosť.

Po obvode sú všteky tri vrstvy napokon spojené lemovacím pásom.  

 

 

Výhody prehozu:

 • praktický pomocník pre dokonalú posteľ
 • ochráni posteľné obliečky 
 • vzor je možno nakombinovať s obliečkami
 • v lete aj v zime sa dá použiť aj ako prikrývka
 • zaručene krásny efekt každej spálne

Rozmery prehozu: 

Prehoz je vyrobený na Slovensku v dvoch rozmeroch. Rozmer pre jednolôžkovú posteľ je 140x210 cm. Rozmer pre dvojlôžkovú, manželskú posteľ je 210x230 cm

Prehoz ponúkame bez dekoratívnych vankúšikov. 

Vaša spálňa nadobudne ideálny vzhľad za krátky čas s použitím prehozu.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Prehoz Ema fialový EMI

Prehoz Ema fialový EMI

Prehoz Ema fialový je ušitý z kvalitných materiálov. Môžete si ho vybrať v dvoch rozmeroch. Jedna strana prehozu je biela a druhá je fialovej farby.