EMI: Slovenský bytový textil

Soľ do kúpeľa Himalájska ružové kryštáliky 600g

Soľ do kúpeľa Himalájska ružové kryštáliky obsahuje minerálne látky. Tie blahodárne pôsobia na organizmus. Uvoľňujú napäté svalstvo a pozitívne pôsobia na celý organizmus človeka.

4,80 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Recenzie

Viac informácii

Soľ do kúpeľa napomáha liečeniu a tíšeniu príznakov mnohých chorôb

Soľ do kúpeľa pozitívne pôsobí na ľudský organizmus. Soľ a jej blahodárne účinky poznali už naši predkovia. Veľmi dobre vedeli o antibakteriálnych a antimykóznych vlastnostiach soli. Považovali ju za všestranný liek a používali ju aj do kúpeľov. Kúpeľ predstavoval relax a pridaním soli si vytvorili "novodobé wellness". Každý kúpeľ poskytuje organizmu regeneráciu tela aj mysle. Keď však pridáme do kúpeľa soľ, ktorá okrem základných prvkov obsahuje aj minerály ako horčík, draslík, sodík, vápnik a bromid, napomáhame liečeniu a tíšeniu príznakov mnohých chorôb. Soľ do kúpeľa zohráva dôležitú úlohu pri relaxácii a liečbe kožných, nervových a svalových ochorení. Minerálne latky obsiahnuté v soliach do kúpeľov sa ľahko vstrebávajú cez pokožku, zlepšujú jej textúru, vyživujú ju, hydratujú ju, pomáhajú pri odstraňovaní príznakov nepríjemných kožných chorôb ako psoriáza, ekzém, rohovatenie pokožky, svrbenie, suchej alebo mastnej pokožky. Veľmi účinne pôsobia pri detoxikácii organizmu, odstráneniu únavy, uvoľneniu napätého svalstva, aj ako relax po náročných dňoch. Soli do kúpeľov obsahujú živiny, ktoré pokožku udržujú mäkkú, hladkú a vláčnu.

Soľ do kúpeľa Himalájska s ružovými kryštálmi blahodárne pôsobí na organizmus človeka. Zachováva pokožku jemnú a hebkú. Zlepšuje vzhľad pokožky a zároveň ju čistí. Minerály obsiahnuté v soli uvoľňujú svaly. Majú antibakteriálne účinky.  Kúpeľ s ružovými kryštálikmi soli odporúčame po náročnej a tvrdej práci a vyčerpávajúcom dni.

sol do kupela himalajska

Výhody soli do kúpeľa Himalájskej s ružovými kryštálikmi

  • obsahuje vysokú koncentráciu minerálnych látok
  • vhodná na relax po náročnom dni
  • pozitívne pôsobí na celý organizmus človeka
  • pokožku zjemňuje a zanecháva ju hladkú
  • uvoľňuje napäté svalstvo
  • má antibakteriálne účinky

Návod na použitie

100 až 250g himalájskej soli necháme rozpustiť vo vani s teplou vodou. Voda by nemala byť príliš horúca. Môžme následne relaxovať. Relaxácia by však nemala trvať dlhšie ako 15-20 minút. Následne po kúpeli zvyšok soli z pokožky opláchnite (bez mydla). Po kúpeli sa odporúča relaxácia aspoň 30 minút a suchý zábal, ktorý ešte znásobí účinok soli.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Soľ do kúpeľa Himalájska ružové kryštáliky 600g

Soľ do kúpeľa Himalájska ružové kryštáliky 600g

Soľ do kúpeľa Himalájska ružové kryštáliky obsahuje minerálne látky. Tie blahodárne pôsobia na organizmus. Uvoľňujú napäté svalstvo a pozitívne pôsobia na celý organizmus človeka.