Filtrovať podľa:

Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Šitie

Šitie nie je iba záľuba starých mám, ale taktiež činnosť, ktorá šetrí rodinné financie. Opraviť drobné dierky na šatách alebo odtrhnuté gombíky s dobrými pomôckami na šitie zvládne každý sám. Dekoratívne vyšívanie a obohacovanie domácnosti originálnymi doplnkami je tiež obľúbenou aktivitou kreatívnych gazdiniek. Všetko, čo na šitie potrebujete – nite, ihly, gombíky, látka a ostatné príslušenstvo k šitiu nájdete v tejto kategórii.

 • Kvalitná bavlnená látka vyrobená zo 100% bavlny delux. Je trvácna, pevná, jemná a ideálna na závesy, posteľné prádlo alebo dekoratívne vankúše. Šírka látky je 140 cm.

  Vypredaný
 • Kvalitná látka ideálna na výrobu bytového textilu ako sú závesy, posteľné obliečky, dekoračné vankúše a iné doplnky. 100% bavlna delux je zárukou spokojnosti. Šírka látky je 140 cm.

  Vypredaný
 • 100%

  Látka metráž z kvalitnej 100% bavlny delux má vlastnosti ako trvácnosť, pevnosť a zároveň jemnosť. Jej gramáž je až 120g/m2. Šírka látky je 140 cm.

  Vypredaný
 • 100%

  Látka metráž vyrobená zo 100% bavlny delux, ktorá má vlastnosti ako pevnosť, trvácnosť, jemnosť a zároveň hustota tkania. Šírka látky je 140 cm.

  Vypredaný
 • 100%

  Bavlnená látka vyrobená zo 100% kvalitnej a trvácne bavlny delux. Jej vlastnosti si ihneď zamilujete a môžete ju použiť ako látkovú metráž na čokoľvek. Šírka látky je 140 cm.

  Vypredaný
 • Metráž semiš je textilná látka vyrobená z kože, ktorá je univerzálna. Je vhodná najmä na výrobu interiérových doplnkov. Je mäkká, jemná a príjemná na dotyk.

  Vypredaný
 • 100%

  Látka metráž Rím tyrkysová je vyrobená zo 100 % bavlny deluxe. Je jemná, pevná a trvácna. Hravé tyrkysové bodky oživia vašu domácnosť. Záleží len na vás, na čo túto látku použijete. Šírka látky je 140 cm.

  Vypredaný
 • 100%

  Látka metráž Kvietky čierne je vyrobená zo 100 % bavlny delux. Kombinácia čiernej farby a jemných kvetov je dokonalým kompromisom na spoločnú posteľ vás a vášho partnera. Alebo si ušite niečo len pre seba. Silná navonok a jemná vo vnútri? Toto je to pravé. Šírka látky je 140 cm.

  3,00 €
 • Bavlnená látka Dots je vyrobená z kvalitnej 100% bavlny delux a má vlastnosti ako trvácnosť, pevnosť, jemnosť. Vyznačuje sa tiež vyššou gramážou a hustotou tkania. Vďaka farebnej stálosti ju môžete prať pri teplote 60°C. Šírka látky je 140 cm.

  3,00 €
 • Bavlnená látka Dots je vyrobená z veľmi kvalitnej 100% bavlny delux. Potešia vás vlastnosti ako trvácnosť, pevnosť, jemnosť. Okrem toho má vyššiu gramáž, hustotu tkania a je farebne stála, preto ju môžete prať aj pri teplote 60°C. Šírka látky je 140 cm.

  3,00 €
 • Kvalitná látka na šitie vyrobená z husto tkanej 100% bavlny delux. Je charakteristická hustotou tkania, trvácnosťou, farebnou stálosťou a jemnosťou. Využiť ju môžete na výrobu odevov rôzneho druhu, bytových doplnkov či ochranných prostriedkov. Šírka látky je 140 cm.

  3,00 €
 • Kvalitná bavlnená látka na šitie vyrobená z husto tkanej 100% bavlny delux, ktorá je charakteristická hustotou tkania, trvácnosťou, farebnou stálosťou a jemnosťou. Využijete ju na výrobu odevov rôzneho druhu, bytových a textilných doplnkov či ochranných prostriedkov. Šírka látky je 140 cm.

  3,00 €
 • Látka 100% bavlna delux sa vyznačuje svojou jemnosťou a zároveň aj pevnosťou, trvácnosťou a hustotou tkania. Okrem toho je farebne stála a môžete ju prať dokonca pri teplote až 60°C. Poslúži pri výrobe textilných bytových doplnkov alebo odevov. Šírka látky je 140 cm.

  3,00 €
 • Bavlnená látka vyrobená zo 100% bavlny delux sa radí medzi najkvalitnejšie na trhu. Charakterizuje ju jemnosť, trvácnosť, odolnosť, hustota tkania aj farebná stálosť. Šírka látky je 140cm. Pranie je možné aj na 60°C. Šírka látky je 140 cm.

  3,00 €