Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Sedacie vaky malé do 150l

Sedacie vaky do 150 litrov nahradzujú sedacie vaky taburetky. Sú vhodné najmä do škôlok a detských izieb. Malé sedacie vaky nemajú ostré rohy a sú bezpečnejšie. 

Anketa Heuréka
 • Sedací vak futbalová lopta malá bielomodrá je ideálna pre každého malého športovca. Je vyrobená z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a navyše praktická na údržbu. Vak má objem 95 l a jeho polystyrénová náplň prispieva k pohodlnému a zdravému sedeniu.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá červenomodrá je ideálna pre každého milovníka športu, malého aj veľkého. Je vyrobená z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi praktická na údržbu. Objem vaku je 95 l a jeho náplň tvorí polystyrénový granulát.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá čiernofialová má objem 95 l a svojou polystyrénovou nápňou sa dokonale prispôsobí každej postave a poskytne jej tak maximálne pohodlné a zdravé sedenie. Ekokoža, ktorá je na povrchu je navyše štrná k životnému prostrediu. Sedací vak sa hodí nie len do obývačky či detskej izby, ale aj na terasu a do záhrady.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá čiernolimetková je ideálna do každej destkej izby, herne či škôlky. Je vyrobená z kvalitnej ekokože, ktorá sa ľahko čistí a zároveň šetrí životné prostredie. Objem vaku je 95 l. Polystyrénová náplň prispieva k pohodlnému a zdravému sedeniu.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá čiernosivá je ako stvorená pre každého milovníka športu. Je vyrobená z kvalitnej ekokože, ktorá sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Náplň vaku je polystyrénový granulát, ktorý sa dokonale prispôsobí každej postave, a tak prispieva k pohodlnému a zdravému sedeniu. Objem vaku je 95 l.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá čiernomodrá je skvelý doplnok do každej destkej izby. Je naplnený polystyrénovými guličkami, ktoré prispievajú k pohodlnému a zdravému sedeniu. Povrch vaku je ušitý z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi praktická na údržbu. Objem vaku je 95 l.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá fialovozelená je vhodná do každej destkej izby či materskej školy. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a naplnená polystyrénovými guličkami. Sedací vak sa dokonale prispôsobí každej postave a dopraje jej tak pohodlné a zároveň zdravé sedenie. Objem vaku je 95 l.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá zelenočervená je ako stvorená pre malých športovcov. Je pohodlný a ponúka zdravé sedenie pre každého. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je praktická na údržbu a šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 95 l.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá žltočervená má objem 95 l. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá sa ľahko čistí a šetrí životné prostredie. Náplň vaku tvoria polystyrénové guličky, ktoré doprajú pohodlné a zdravé sedenie každému malému športovcovi.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak Futbalka je ako stvorený pre tých najmenších športovcov. Je ľahký a praktický na údržbu. Ekokoža, z ktorej je vyrobený, je navyše šetrná k životnému prostrediu. Výplň tvoria polystyrénové guľôčky, ktoré prispievajú k maximálne pohodlnému a zdravému sedeniu.

  29,12 €
 • Sedací vak futbalová lopta je ako stvorený pre tých najmenších športovcov. Je ľahký a praktický na údržbu. Ekokoža, z ktorej je vyrobený, je navyše šetrná k životnému prostrediu. Výplň tvoria polystyrénové guľôčky, ktoré prispievajú k maximálne pohodlnému a zdravému sedeniu.

  29,12 €
 • Sedací vak futbalová lopta malá žltohnedá bud radosťou pre vaše malé ratoslesti. Je vyrobená z kvalitnej ekokože, ktorá sa ľahko čistí a navyše je šetrná k životnému prostrediu. Vak má objem 95 l a jeho polystyrénová náplň prispieva k pohodlnému a zdravému sedeniu.

  56,00 €
 • Sedací vak taburetka veľká hnedá je výborným doplnkom do každej obývačky alebo spálne. Je elegantná a pohodlná. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je praktická na údržbu a šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 125 l.

  28,60 € 55,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka je elegantný doplnok do každej domácnosti alebo firmy. Je maximálne pohodlný a praktický na údržbu. Ekokoža, ktorej je vyrobený je navyše šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 125 l.

  28,60 € 55,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka veľká olivová je elegantný a pohodlný doplnok do každej obývačky, spálne či kancelárie. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 125 l.

  28,60 € 55,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka veľká fialová je skvelým bytovým doplnkom, ktorý sa hodí do moderne zariadených interiérov aj exteriérov. Je elegantný a pohodlný. Ekokoža, z ktorej je vyrobený sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Objem vaku je 125 l.

  28,60 € 55,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka veľká sivá príjemne dotvára prostredie domáceho a firemného interiéru aj exteriéru. Je elegantná a veľmi pohodlná. Objem vaku je 125 l. Ekokoža, ktorá je na povrchu vaku je štrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu.

  28,60 € 55,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka veľká béžová je pohodlným a veľmi elegantým doplnkom, ktorý oživí každú obývačku alebo kanceláriu. Vak je vhodný do interiéru aj exteriéru. Je vyrobený z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 125 l. 

  28,60 € 55,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka veľká limetková je pohodlným a elegantným doplnkom, ktorý je vhodný do interiéru aj exteriéru. Objem vaku je 125 l. Ekokoža, z ktorej je vak ušitý je šetrný k životnému prostrediu a zároveň jednoduchá na údržbu. 

  28,60 € 55,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka veľká modrá je vyrobená z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Hodí sa do každej obývačky aj kancelárie. Objem vaku je 125 l. Vak každému zaručuje pohodlie a dodáva prostrediu eleganciu a sviežosť.

  28,60 € 55,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka veľká oranžová bude príjemným osviežením každej obývačky, kancelárie aj terasy. Je pohodlný a elegantný. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 125 l. 

  28,60 € 55,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka veľká červená je pohodlný doplnok do každého interiéru a exteriéru. Vak je elegantný a jeho objem je 125 l. Ekokoža, ktorá je na povrchu je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu.

  28,60 € 55,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka veľká biela je krásnym bytovým doplnkom. Vak je elegantný a pohodlný a hodí sa do interiéru aj exteriéru. Je vyrobený z ekokože, ktorá je jednoduchá na starostlivosť a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 125 litrov. 

  28,60 € 55,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka veľká ružová sa hodí do obývačky, detskej izby aj kancelárie. Vak vo veselej ružovej farbe je elegantný a pohodlný. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je šetrná k životnému prostrediu, praktická na údržbu a navyše vhodná aj do exteriéru. Objem vaku je 125 l.

  28,60 € 55,00 €
  Znížená cena!