Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Sedacie vaky malé do 150l

Sedacie vaky do 150 litrov nahradzujú sedacie vaky taburetky. Sú vhodné najmä do škôlok a detských izieb. Malé sedacie vaky nemajú ostré rohy a sú bezpečnejšie. Pri výbere vám určite pomôže náš článok: 8 dôvodov, prečo sú sedacie vaky ideálnym doplnkom každej detskej izby

 • Sedací vak taburetka kocka veľká limetková je pohodlným a elegantným doplnkom, ktorý je vhodný do interiéru aj exteriéru. Objem vaku je 125 l. Ekokoža, z ktorej je vak ušitý je šetrný k životnému prostrediu a zároveň jednoduchá na údržbu. 

  28,60 € 55 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka veľká modrá je vyrobená z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Hodí sa do každej obývačky aj kancelárie. Objem vaku je 125 l. Vak každému zaručuje pohodlie a dodáva prostrediu eleganciu a sviežosť.

  28,60 € 55 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka veľká oranžová bude príjemným osviežením každej obývačky, kancelárie aj terasy. Je pohodlný a elegantný. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 125 l. 

  28,60 € 55 €
  Znížená cena!
 • 100%

  Sedací vak taburetka kocka veľká červená je pohodlný doplnok do každého interiéru a exteriéru. Vak je elegantný a jeho objem je 125 l. Ekokoža, ktorá je na povrchu je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu.

  28,60 € 55 €
  Znížená cena!
 • 100%

  Sedací vak taburetka veľká biela je krásnym bytovým doplnkom. Vak je elegantný a pohodlný a hodí sa do interiéru aj exteriéru. Je vyrobený z ekokože, ktorá je jednoduchá na starostlivosť a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 125 litrov. 

  28,60 € 55 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka veľká ružová sa hodí do obývačky, detskej izby aj kancelárie. Vak vo veselej ružovej farbe je elegantný a pohodlný. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je šetrná k životnému prostrediu, praktická na údržbu a navyše vhodná aj do exteriéru. Objem vaku je 125 l.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá modrá je krásny doplnok do obývačky, detskej izby aj kancelárie. Je vyrobená z ekologickej kože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a zároveň veľmi jednoduchá na starostlivosť. Objem vaku je 51 l a je vhodný aj do exteriéru.

  23,60 € 40 €
  Znížená cena!
 • 100%

  Sedací vak taburetka kocka malá oranžová je ideálna nie len do detskej izby, ale aj do obývačky alebo kancelárie. Príjemná oranžová oživí a rozveselí celý priestor. Ekologická koža, z ktorej je vak ušitý je šetrná k životnému prostrediu a jednoduchá na starostlivosť. Objem vaku je 51 l.

  23,60 € 40 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá červená je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi jednoduchá na údržbu. Sýta červená oživí a rozveselí celý priestor. Vak je pohodlný a elegantný a jeho objem je 51 l.

  23,60 € 40 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá biela má objem 51 l a je vyrobená z ekokože, ktorá sa veľmi ľahko čistí a je šetrná k životnému prostrediu. Je vhodná do obývačky, detskej izby aj kancelárie a v bielej farbe zaujme a oživí.

  23,60 € 40 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá ružová je elgantný a veľmi pohodlný. Vak príjemne spestrí každú obývačku, detskú izbu aj kanceláriu. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi jednoduchá na údržbu. Objem vaku je 51 l.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá hnedá je elegantný doplnok do každej obývačky, detskej izby alebo kancelárie. Je vyrobená z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a navyše je šetrná k životnému prostrediu. Vak má objem 51 l a je vhodný aj do exteriéru.

  23,60 € 40 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak malá taburetka kocka malá žltá je ideálny do obývačky, kancelárie, detskej izby aj materskej školy. Je elgantý a pohodlný. Objem vaku je 51 l. Vak je ušitý z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi praktická na údržbu.

  23,60 € 40 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá fialová s objemom 51 l je elgantný a pohodlný doplnok. Hodí sa do detskej izby, materskej školy, obývačky aj kancelárie. Ekokoža, z ktorej je ušitý je šetrná k životnému prostrediu a veľmi jednoduchá na údržbu.

  23,60 € 40 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá v univerzálnej sivej farbe je elegantným doplnkom do obývačky, kancelárie, detskej izby aj materskej školy. Je pohodlný a vhodný aj do exteriéru. Ekokoža navyše šetrí životné prostredie. Objem vaku je 51 l.

  23,60 € 40 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá béžová je skvelým bytovým doplnkom, ktorý sa hodí do moderne zariadených interiérov aj exteriérov. Je elegantný a pohodlný. Ekokoža, z ktorej je vyrobený sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Objem vaku je 51 l.

  23,60 € 40 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá limetková je príjemným osviežením každej obývačky, kancelárie, detskej izby aj materskej školy. Je pohodlný a šetrný k životnému prostrediu. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je veľmi jednoduchá na údržbu. Objem vaku je 51 l.

  23,60 € 40 €
  Znížená cena!
 • 100%

  Sedací vak taburetka kocka žltá je elegantným doplnkom do každej domácnosti. Je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Objem vaku je 64 l. Vak je zúroveň vhodný aj do exteriéru.

  33,32 € 49 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka biela je štýlový doplnok do kancelárie alebo obývačky. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi jednoduchá na údržbu. Objem vaku je 64 l a je vhodný aj do exteriéru.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka červená je moderným doplnkom do obývačky, detskej izby či kancelárie. Vak má objem 64 l. Je ušitý z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Vak je pohodlný a vhodný aj do exteriéru. 

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka tmavomodrá je moderným doplnkom do obývačky alebo kancelárie. Je elegantý a pohodlný. Ekokoža, z ktorej je vak ušitý sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Objem vaku je 64 l.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka hnedá sa hodí do obývačky, kancelárie aj spálne. Vak v tmavej hnedej je elegantný a veľmi pohodlný. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Jeho objem je 64 l. 

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 100%

  Sedací vak taburetka kocka limetková je veselý doplnok, ktorý rozžiari každý priestor. Hodí sa do obývačky, kancelárie, detskej izby aj materksej školy. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá sa ľahko čistí a zároveň šetrí životné prostredie. Objem vaku je 64 l. 

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka modrá je moderným doplnkom do každej obývačky alebo kancelárie. Je elegantná a pohodlná. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je praktická na údržbu a šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 64 l.

  Vypredaný
  Znížená cena!