Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Sedacie vaky malé do 150l

Sedacie vaky do 150 litrov nahradzujú sedacie vaky taburetky. Sú vhodné najmä do škôlok a detských izieb. Malé sedacie vaky nemajú ostré rohy a sú bezpečnejšie. 

Anketa Heuréka
 • Sedací vak taburetka kocka malá modrá je krásny doplnok do obývačky, detskej izby aj kancelárie. Je vyrobená z ekologickej kože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a zároveň veľmi jednoduchá na starostlivosť. Objem vaku je 51 l a je vhodný aj do exteriéru.

  23,60 € 40,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá oranžová je ideálna nie len do detskej izby, ale aj do obývačky alebo kancelárie. Príjemná oranžová oživí a rozveselí celý priestor. Ekologická koža, z ktorej je vak ušitý je šetrná k životnému prostrediu a jednoduchá na starostlivosť. Objem vaku je 51 l.

  23,60 € 40,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá červená je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi jednoduchá na údržbu. Sýta červená oživí a rozveselí celý priestor. Vak je pohodlný a elegantný a jeho objem je 51 l.

  23,60 € 40,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá biela má objem 51 l a je vyrobená z ekokože, ktorá sa veľmi ľahko čistí a je šetrná k životnému prostrediu. Je vhodná do obývačky, detskej izby aj kancelárie a v bielej farbe zaujme a oživí.

  23,60 € 40,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá ružová je elgantný a veľmi pohodlný. Vak príjemne spestrí každú obývačku, detskú izbu aj kanceláriu. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi jednoduchá na údržbu. Objem vaku je 51 l.

  23,60 € 40,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá hnedá je elegantný doplnok do každej obývačky, detskej izby alebo kancelárie. Je vyrobená z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a navyše je šetrná k životnému prostrediu. Vak má objem 51 l a je vhodný aj do exteriéru.

  23,60 € 40,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak malá taburetka kocka malá žltá je ideálny do obývačky, kancelárie, detskej izby aj materskej školy. Je elgantý a pohodlný. Objem vaku je 51 l. Vak je ušitý z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi praktická na údržbu.

  23,60 € 40,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá fialová s objemom 51 l je elgantný a pohodlný doplnok. Hodí sa do detskej izby, materskej školy, obývačky aj kancelárie. Ekokoža, z ktorej je ušitý je šetrná k životnému prostrediu a veľmi jednoduchá na údržbu.

  23,60 € 40,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá v univerzálnej sivej farbe je elegantným doplnkom do obývačky, kancelárie, detskej izby aj materskej školy. Je pohodlný a vhodný aj do exteriéru. Ekokoža navyše šetrí životné prostredie. Objem vaku je 51 l.

  23,60 € 40,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá béžová je skvelým bytovým doplnkom, ktorý sa hodí do moderne zariadených interiérov aj exteriérov. Je elegantný a pohodlný. Ekokoža, z ktorej je vyrobený sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Objem vaku je 51 l.

  23,60 € 40,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka malá limetková je príjemným osviežením každej obývačky, kancelárie, detskej izby aj materskej školy. Je pohodlný a šetrný k životnému prostrediu. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je veľmi jednoduchá na údržbu. Objem vaku je 51 l.

  23,60 € 40,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka žltá je elegantným doplnkom do každej domácnosti. Je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Objem vaku je 64 l. Vak je zúroveň vhodný aj do exteriéru.

  33,32 € 49,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka biela je štýlový doplnok do kancelárie alebo obývačky. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi jednoduchá na údržbu. Objem vaku je 64 l a je vhodný aj do exteriéru.

  33,32 € 49,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka čierna je skvelým doplnkom do každej obývačky alebo kancelárie. Je elegantý a veľmi pohodlný. Ekokoža, z ktorej je ušitý je šetrná k životnému prostrediu a jednoduchá na údržbu. Objem vaku je 64 l.

  33,32 € 49,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka červená je moderným doplnkom do obývačky, detskej izby či kancelárie. Vak má objem 64 l. Je ušitý z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Vak je pohodlný a vhodný aj do exteriéru. 

  33,32 € 49,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka tmavomodrá je moderným doplnkom do obývačky alebo kancelárie. Je elegantý a pohodlný. Ekokoža, z ktorej je vak ušitý sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Objem vaku je 64 l.

  33,32 € 49,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka hnedá sa hodí do obývačky, kancelárie aj spálne. Vak v tmavej hnedej je elegantný a veľmi pohodlný. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Jeho objem je 64 l. 

  33,32 € 49,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka limetková je veselý doplnok, ktorý rozžiari každý priestor. Hodí sa do obývačky, kancelárie, detskej izby aj materksej školy. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá sa ľahko čistí a zároveň šetrí životné prostredie. Objem vaku je 64 l. 

  33,32 € 49,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka modrá je moderným doplnkom do každej obývačky alebo kancelárie. Je elegantná a pohodlná. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je praktická na údržbu a šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 64 l.

  33,32 € 49,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka olivová je elegantný a pohodlný doplnok do každej obývačky, spálne či kancelárie. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 64 l.

  33,32 € 49,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka sivá je pohodlným doplnkom do obývačky alebo kancelárie. Vak je ušitý z ekokože, ktorá sa ľahko čistí je šetrná k životnému prostrediu. Jeho objem je 64 l.

  33,32 € 49,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka ružová je veselý doplnok vhodný do interiéru aj exteriéru. Vak má objem 64 l. Povrch tvorí kvalitná ekokoža, ktorá sa ľahko čistí je šetrná k životnému prostrediu.

  33,32 € 49,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka v kreatívnej fialovej farbe je skvelým doplnkom do obývačky, kancelárie alebo detskej izby. Celý priestor rozžiari a oživí. Jeho objem je 64 l. Vak je vyrobený z ekologickej kože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a jednoduchá na starostlivosť.

  33,32 € 49,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka zelená je zaujímavým doplnkom do každej obývačky alebo kancelárie. Je elegantná a pohodlná. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je praktická na údržbu a šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 64 l.

  33,32 € 49,00 €
  Znížená cena!