Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Sedacie vaky malé do 150l

Sedacie vaky do 150 litrov nahradzujú sedacie vaky taburetky. Sú vhodné najmä do škôlok a detských izieb. Malé sedacie vaky nemajú ostré rohy a sú bezpečnejšie. Pri výbere vám určite pomôže náš článok: 8 dôvodov, prečo sú sedacie vaky ideálnym doplnkom každej detskej izby

 • Sedací vak taburetka kocka sivá je pohodlným doplnkom do obývačky alebo kancelárie. Vak je ušitý z ekokože, ktorá sa ľahko čistí je šetrná k životnému prostrediu. Jeho objem je 64 l.

  33,32 € 49 €
  Znížená cena!
 • 80%

  Sedací vak taburetka kocka ružová je veselý doplnok vhodný do interiéru aj exteriéru. Vak má objem 64 l. Povrch tvorí kvalitná ekokoža, ktorá sa ľahko čistí je šetrná k životnému prostrediu.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka v kreatívnej fialovej farbe je skvelým doplnkom do obývačky, kancelárie alebo detskej izby. Celý priestor rozžiari a oživí. Jeho objem je 64 l. Vak je vyrobený z ekologickej kože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a jednoduchá na starostlivosť.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka zelená je zaujímavým doplnkom do každej obývačky alebo kancelárie. Je elegantná a pohodlná. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je praktická na údržbu a šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 64 l.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá bieloružová je ako stvorený pre malé futbalistky. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá sa ľahko čistí a je šetrná k životnému prostrediu. Polystyrénová náplň prispieva k pohodlnému a zdravému sedeniu. Objem vaku je 95 l.

  29,12 € 56 €
  Znížená cena!