Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Sedacie vaky malé do 150l

Sedacie vaky do 150 litrov nahradzujú sedacie vaky taburetky. Sú vhodné najmä do škôlok a detských izieb. Malé sedacie vaky nemajú ostré rohy a sú bezpečnejšie. 

Anketa Heuréka
 • Sedací vak taburetka kocka veľká čierna je vyrobená z ekokože, ktorej výroba je šetrná k životnému prostrediu. Taburetka má objem 125 litrov. Sedací vak taburetka je vyplnený polystyrénovým granulátom.

  28,60 € 55,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka veľká semišová fialová je veľmi skvelým doplnkom moderných obývačiek a kancelárií. Vak je ušitý z jemného semišu a vyplnený polystyrénovými guličkami. Objem vaku je 125 l.

  55,00 € 78,57 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka veľká semišová svetlohnedá je skvelým interiérovým doplnkom do obývačiek a kancelárii. Vak má objem 125 litrov. Je ušitý z jemného semišu, ktorý je príjemný na dotyk a praktický na starostlivosť.

  55,00 € 78,57 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka veľká semišová tmavohnedá sa skvele hodí do moderného interiéru. Vynikne v obývačke, spálni aj kancelárii. Povrch je ušitý z jemného semišu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Objem vaku je 125 l.

  55,00 € 78,57 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka veľká semišová zelená je zaujímavým doplnkom do moderného interiéru. Hodí sa do obývačky, spálne aj kancelárie. Objem vaku je 125 l a je vyrobená zo semišu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk.

  55,00 € 78,57 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka veľká semišová červená je pohodlný a elegantný doplnok do moderného interiéru. Hodí sa do obývačky, spálne aj kancelárie. Je vyrobená z jemného semišu. Objem vaku je 125 l.

  55,00 € 78,57 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak taburetka kocka semišová zelená je elgantný doplnok do obývačky, spálne alebo kancelárie. Je ušitý z jemného semišu, ktorý je na dotyk veľmi príjemný. Objem vaku je 64 l. 

  49,00 €
 • Sedací vak taburetka kocka semišová červená je moderný interiérový doplnok do obývačky, spálne alebo kancelárie. Je vyrobená zo semišu, ktorý je na dotyk veľmi jemný a príjemný. Objem vaku je 64 l.

  49,00 €
 • Sedací vak taburetka kocka semišová čierna je moderný a na dotyk veľmi príjemný doplnok každej obývačky alebo kancelárie. Vak má objem 64 l a je ušitý z jemného semišu, ktorý já veľmi jednoduchý na údržbu. 

  49,00 €
 • Sedací vak taburetka kocka semišová fialová je na dotyk veľmi príjemný a pohodlný interiérový doplnok. Hodí sa do obývačky, spálne aj kancelárie. Objem vaku je 64 l a je vyrobený zo semišu.

  49,00 €
 • Sedací vak taburetka kocka semišová svetlohnedá sa skvele hodí do každej obývačky, spálne aj kancelárie. Je to moderný doplnok, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Vak má objem 64 l a je ušitý z jemného semišu.

  49,00 €
 • Sedací vak taburetka kocka semišová hnedá je vyrobená z jemného semišu, ktorý je na dotyk veľmi príjemný a zároveň aj jednoduchý na starostlivosť. Skvele sa hodí do obývačky aj kancelárie. Objem vaku je 64 l.

  49,00 €