Vankúš valec malý 44X13 EMI

2 hodnotenia

Cena: 3,90 € s DPH

Vankúš v tvare valca plnený antialergickým dutým vláknom s dĺžkou 44 cm a priemerom 13 cm. Povrch vankúša valca je zo 100% bavlny.

+ -

 • Viac informácii
 • Recenzie

Viac informácii

Či už spíte na chrbte, na boku, alebo radi objímate svoj vankúš, tento malý vankúš je ideálny presne pre vás. Vankúš je prispôsobený tak, aby ste si jednoducho podopreli hlavu alebo inú časť tela pri ležaní, obyčajnom relaxovaní, všade, nie iba vo vlastnej posteli. Vyberte si vankúš s antialergickou výplňou, ktorá vám dodá mimoriadny pocit pohodlia. Tento vankúš je v tvare malého valca, môžete ho využívať nielen na spanie, ale aj pri cestovaní, alebo pri relaxe si ním podoprieť krk či hlavu. Povrch vankúša je ušitý zo stopercentnej bavlny a jeho vnútro tvorí antibakteriálne duté vlákno, preto je vhodný aj pre ľudí, ktorí majú respiračné problémy. Je to kvalitný slovenský výrobok a s jeho kúpou budete určite spokojný.

Rozmer malého valcového vankúša:

 • dĺžka: 44 cm,
 • priemer: 13 cm.

 

Ako sa prejavuje alergia na prachové roztoče:

 • zlým spánkom,
 • bolesťami hlavy,
 • vyčerpaním,
 • neschopnosťou sústrediť sa a podobne.
 

Okrem uvedených prejavoch, alergény v prachových roztočoch urýchľujú vznik nových alergií, pretože vytvárajú mikroskopické póry v dýchacích cestách a umožňujú tak prístup ďalším alergénom (zo zvierat, rastlín atď.), ktoré ešte viac zhoršujú pacientov klinický stav.

Predchádzanie alergií:

Staré vankúše sú skutočným hniezdom prachových roztočov, zadržiavajú sa v ňom čiastočky potu, poprípade špina. Výmenou starého vankúša za nový sa zníži hladina alergénov v prostredí, kde spíte. Odporúčané vankúše z antialergickým materiálov pamäťová pena, bambus, hodváb, tencel, spomaľujú množenie prachových roztočov a brania tak vzniku alergických reakcií. Aby ste sa zbavili prachových roztočov a ďalších alergénov pravidelne vetrajte všetky miestností domova a pravidelného vyperte a výmeny posteľnej bielizne

 

 

Hodnotenie 
23.10.2017

vankuse do obyvacky

spokojnost a rychlost pri vybavovani objednavky

  Hodnotenie 
  06.07.2017

  valec

  výborný vankúšik, praktický a zaujímavý tvar, výborne sa na ňom spí ale aj len tak relaxuje, navyše sa dá celý hodiť do práčky, takže ozaj super

   Napíšte vaše hodnotenie!

   Napíšte hodnotenie

   Vankúš valec malý 44X13 EMI

   Vankúš valec malý 44X13 EMI

   Vankúš v tvare valca plnený antialergickým dutým vláknom s dĺžkou 44 cm a priemerom 13 cm. Povrch vankúša valca je zo 100% bavlny.