Posteľ z masívu borovicová Arhus - Visby

100 %
1 hodnotenie

Kvalitná posteľ z masívneho borovicového dreva. 

Cena:
684 € s DPH
Poštovné
poštovné ZDARMA

+ -

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodanie4-5 týždňov
Farba posteleBiela
Materiál posteleMasívna posteľ borovica

Viac informácii

TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM,

JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

Informácie o posteli:

K tomuto modelu postele dostanete zdarma drevený pevný rošt na matrac so štandardnou hustotou líšt. Pokiaľ ale plánujete nákup alebo používate taštičkový matrac, odporúčame lamelový rošt s dvojnásobnou hustotou (dostupný za príplatok).Rošt s dvojnásobnou hustotou Vám zaručí správne podoprenie taštičkového matracu a predĺži jeho životnosť.

posteľ

Ponuka neobsahuje nočné stolíky ani matrac. V prednej časti má posteľ dve zaoblené "nohy", ktoré plnia úlohu stabilných podpier. Rovnaký motív sa opakuje v prípade nočného stolíka Arhus 1S.Borovicové Nočné stolíky spolu s komodami dohromady tvoria praktickú súpravu do každej spálne.

Dostupnosť: 4-6 týždne

Masívne borovicové postele sú dostupné v týchto farbách. Pri objednávke uvedte farbu do popisu. 

Vzorkovnica

08.01.2014

Dominika Veliká

Zariadili sme si v EMI celú spálňu a neľutujem. Iný ako masívny nábytok sa neoplatí, drevotriesku stačí raz rozobrať a už to nevyzerá dobre. Posteľ sme si objednali spolu s nočnými stolíkmi, páči sa mi, že sa dajú zladiť. celkovo som veľmi spokojná aj s posteľou aj s matracmi, ktoré nám poradili na live chate, som rada, že do nás netlačili drahé matrace ale poradili nám akciové, ktoré som inde aj naozaj našla o 50-60% eur drahšie, páči sa mi takýto naozaj férový prístup. Dávam posteli aj firme naozaj 100% hodnotenie a ešte raz ďakujem za naozaj ochotnú spoluprácu :)

  Napíšte vaše hodnotenie!

  Napíšte hodnotenie

  Posteľ z masívu borovicová Arhus - Visby

  Posteľ z masívu borovicová Arhus - Visby

  Kvalitná posteľ z masívneho borovicového dreva.