Filtrovať podľa:

Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Komody

Komody sú základným nábytkom každej spálne a detskej alebo študentskej izby. Aj keď sa im nevenuje veľká pozornosť a často sa môže zdať, že kúpa komody je až druhoradým problémom, má v domácnosti nezastupiteľnú úlohu. Komoda je v prvom rade funkčný nábytok, ktorý plní funkciu menšej skrine na odkladanie a skladovanie najčastejšie bielizne, a preto sa im často hovorí bielizníky. Komody a bielizníky ponúkame v mnohých prevedniach a tvaroch, a preto si určite každý nájde to svoje a budú sa hodiť k vašim šatníkovým skriniam a posteliam. Komody tvoria dokonalý odkladací priestor a sú tiež výborným spôsobom na členenie priestoru, pričom zachovávajú vždy vzdušnosť miestnosti.  Kvalitné komody sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorým je najčastejšie drevo, ako buk, jelša, čerešňa, orech, borovica, a pod.

 


 • Masívny nábytok, ľahký a stabilný. Komoda vhodná do moderných a európskych spální. Možný výber z rôznych farebných prevedeniach (Orech, Biela, Prírodný lak, Jelša, Teak, Dub rustical, Wenge).

  1 920,00 €
 • Komoda z masívneho dreva. Jednoduchý dizajn. Vhodná do moderných a európskych spální. Možný výber z rôznych farebných prevedeniach (Orech, Biela, Prírodný lak, Jelša, Teak, Dub rustical, Wenge).

  1 600,00 €
 • Masívny nábytok z bukového dreva je dokonalým spojením trendu, elegancie a kvality. V odtieni bukového dekoru vytvára príjemný domov. Na výber z niekoľkých odtieňov.  

  1 600,00 €
 • Masívny nábytok z bukového dreva je dokonalým spojením luxusného nádychu. Záujme vás noblesou a vytvorí príjemný domov.  Na výber z niekoľkých odtieňov.

  1 500,00 €
 • Komoda vyrobená z borovicového dreva. Možný výber z rôznych farebných prevedeniach (Orech, Biela, Prírodný lak, Jelša, Teak, Dub rustical, Wenge).

  1 770,00 €