Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Ako u nás nakupovať veľkoobchodne?

  1. Zaregistrujte sa na našej stránke emi.sk
  2. Napíšte nám váš email pod ktorým ste sa registrovali a stručný popis vašej organizácie
  3. Tieto informácie zašlite na email velkoobchod@emi.sk
  4. My vás následne zaregistrujeme ako veľkoobchodného odberateľa

Viac informácii o veľkoobchodnom odbere sa dozviete na telefónnom čísle 0918569196 - Marcel Cicman

Minimálna hodnota veľkoobchodnej objednávky je 300€. Ak si chcete v EMI uplatniť veľkoobchodné ceny, objednajte si tovar v minimálnej hodnote 300€.

Veľkoobchodný odberateľ nesmie bez písomného súhlasu EMI Sabinov s.r.o. používať a sťahovať fotky EMI, ktoré sú duševným vlastníctvom spoločnosti a podliehajú autorským právam.

Najčastejšie kladené otázky

Ako je to pri veľkoobchodnom nákupe s poštovným?

Pri veľkoobchodnom nákupe (minimálna objednávka 300€) je poštovné pre veľkoobchodného odberateľa v rámci celej Slovenskej republiky zadarmo. Mimo Slovenska sa poštovné účtuje individuálne v závislosti od počtu a hmotnosti balíkov.

Je možné nakupovať v EMI na splatnosť?

Na dobu splatnosti nie je možné u nás nakupovať. Výnimka platí len pre: materské školy, základné a stredné školy, obecné úrady, domovy dôchodcov a ostatné štátne organizácie. Tieto majú splatnosť faktúry po dobu 30 dní. Pre ostatných veľkoobchodných odberateľov platí, že pri objednávke do 980€ tovar zasielame na dobierku. Pri objednávke nad 980€ zasielame faktúru na úhradu, a po obdŕžaní platby ihneď posielame tovar.

Ako dlho trvá vybavenie objednávky?

Väčšinou tovar odosielame do 48h, takže tovar vám bude od objednania doručený na 3. deň. V prípade, že nejaký tovar nie je skladom alebo je výroba naplno vyťažená a dodanie do 48h nie sme schopný dodržať, budeme odberateľa telefonicky kontaktovať a dohodneme sa na termíne doručenia.

EMI je synonymom kvalitného slovenského výrobcu. Naše produkty s radosťou, precíznosťou a láskou dodávame viac ako 20 rokov nielen do slovenských domácnosti, ale svoju dôveru nám preukazujú prestížne hotely ako napríklad: Hotel Tri Studničky, DoubleTree By Hilton Košice, Hotel Alexander, penzióny, ubytovacie zariadenia, materské školy, mestské a obecné úrady, domovy dôchodcov a rôzne iné zariadenia. Špecializujeme sa na predaj sortimentu ako posteľné obliečky, posteľné plachty, paplóny, vankúše, prikrývky, prehozy, deky, matrace, sedacie vaky, uteráky, osušky, župany, a iné. S hotelovými obliečkami od EMI sa stretnete vo viacerých luxusných hoteloch na celom území Slovenskej republiky dokonca aj mimo nej. Detskými obliečkami do škôlky, plachtami pre deti a ostatným sortimentom pravidelne zásobujeme materské školy. Na trh prinášame nielen kvalitu, ale aj osobitý prístup k zákazníkom rovnako v maloobchodnom ako aj veľkoobchodnom styku. Našou veľkou prednosťou je výroba a šitie aj na mieru. Uvedomujeme si, že naši zákazníci niekedy požadujú atypické rozmery, a vzhľadom k tomu, že EMI vlastní výrobu, kde zamestnávame aj ľudí so zdravotným znevýhodnením, dokážeme vám vyrobiť produkt, ktorý splní vaše očakávania. O kvalite EMI produktov hovoria aj recenzie našich zákazníkov. V roku 2014 sme boli finalistami v prestížnej súťaži Heuréky SHPOROKU a v roku 2017 sme v rovnakej súťaži získali druhé miesto ceny kvality. Vytvárame a navrhujeme jedinečné dizajny posteľných obliečok, ktoré nájdete iba u nás. Veľkoobchod Emi vám ponúka širokú možnosť výberu materiálov ako satén, damašek, 100% bavlna delux, flanel a krep a najširšiu ponuku lôžkovín na Slovensku. Vyberte si z nášho neobmedzeného sortimentu a okúste kvalitu domáceho výrobcu za rozumnú cenu. Naším heslom je “maximálna spokojnosť zákazníkov”.