EMI: Slovenský bytový textil

Obliečky bavlnené Londýn EMI

100 %
4 hodnotenia

Londýn posteľné obliečky sú vyrobené na Slovensku. Obliečky sú ušité zo 100 % husto tkanej bavlny deluxe.

14,50 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Materiál obliečokObliečky bavlna deluxe
Farba obliečokZelené obliečky
Materiál100% Bavlna

Viac informácii

Obliečky vyrobené z bavlny delux sú veľmi obľúbené

Posteľné obliečky, sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Bavlnené vlákno je už odpradávna získavané z plodov kríku bavlníka a v súčasnosti je prítomné vo väčšine vyrábaných textílií.

Bavlnené vlákno a tkaniny z neho zhotovené disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Bavlna ma dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje a aj z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie.

Obliečky vyrobené z bavlny de luxe sú veľmi obľúbené, najmä vďaka vlastnostiam, ktorými disponujú. Sú to najmä pevnosť, trvácnosť a kvalita, aj po niekoľko násobnom praní sú ako nové. Sila texových priadzi obliečok je (o/ú)  25,5/22. Gramáž materiálu je 145 g/m2. Čo je o 20 g/m2 viac ako pri bežnej bavlne. Obliečky sú ušité a vyrobené na Slovensku. Počet gombíkov: paplón 4x, vankúš 2x.

londyn oblieky

Rady pre predĺženie životnosti obliečok

1. Práčku je nutné pri praní naplniť len do 3/4 jej maxima, pretože pri naplnení doplna sa nedostane prášok a voda v potrebnej miere ku každej textílii, čo má za následok nedostatočné vyčistenie bielizne. Navyše sa ničí práčka aj vaša bielizeň.

2. Pri praní je potrebné aj vhodné nastavenie teploty a ošetrenie produktu podľa informácií, ktoré sa nachádzajú na priloženom štítku.

 Bonus trik na homemade aviváž

3. Čistota a lesk budú odmenou po tom, čo svoju práčku raz mesačne očistite pracím procesom len s vodou a šálkou octu. Dvierka na práčke nechajte po tomto procese otvorené, aby sa práčka dôkladne vysušila a prevetrala.

4. Základné pravidlo pre udržanie žiarivých a jasných farieb je rozdelenie bielizne podľa farieb. Potrebné je taktiež prať prádlo naruby, so zapnutím zipsov alebo gombíkmi. Pri nedodržiavaní tohto pravidla môže zips poškodiť nie len vašu bielizeň, ale aj práčku.

27.09.2017

obliecky na postelkvalita výrobku

kvalita

  07.09.2017

  dobrý výber,kvalitné slovenské výrobky,rychle dodanie,celkovo som spokojná-tovar v skutočnosti krajší ako na fotke,budem určite objednávať u nich zas

   15.05.2014

   Katarína B.

   Obliečky sú naozaj kvalitné, farby ako na obrázku....velká spokojnost z mojej strany, rýchle dodanie a kvalita za dobrú cenu. odporúčam :-)

    23.04.2014

    Martina

    Dobry den, chcela by som touto cestou vyjadrit spokojnost s produktom a sluzbami Emi. Velmi som bola prijemne potesana po dnesom doruceni obliecok. Prijemny pan pri dorucovani, obchodne podmienky dodrzane. Urcite vas budem odporucat. Pekny den.

     Napíšte vaše hodnotenie!

     Napíšte hodnotenie

     Obliečky bavlnené Londýn EMI

     Obliečky bavlnené Londýn EMI

     Londýn posteľné obliečky sú vyrobené na Slovensku. Obliečky sú ušité zo 100 % husto tkanej bavlny deluxe.