EMI: Slovenský bytový textil

Obliečky krepové ružové zvieratká EMI

Krepové obliečky tužové zvieratká sú vyrobené na Slovensku zo 100 % bavlny s krepovou úpravou. Ich hlavnou výhodou je ľahká údržba bez žehlenia

19,90 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Materiál obliečokKrepové obliečky
Farba obliečokRužové obliečky
Materiál100% Bavlna

Viac informácii

Krásne krepové obliečky so zvieratkami

Krep by sme mohli charakterizovať dvomi slovami a to: pružný a priedušný. Vďaka svojej priedušnosti, sa stáva skvelou voľbou pre spánok počas teplých letných dní. Jeho názov, nám ale sám o sebe neprezradí vôbec nič o tom,z akého materiálu je krepové posteľné prádlo vyrobené. Hovorí len o tom, že je povrch obliečok jemne zvlnený, nie hladký. 

Osvedčená a najčastejšie používaná, je vďaka svojím vlastnostiam 100% bavlna. Ustavičný tlak na znižovanie cien a moderná doba ale zavinili, že sa začalo vyrábať posteľné prádlo s ďalšími pridanými vláknami, alebo zo 100% polyesteru. Bavlna však poskytuje najvyšší komfort, je príjemná, vzdušná a zaručí Vám príjemný spánok.

Výhody krepových obliečok

 • vzdušný materiál
 • prevencia proti zbytočnému poteniu
 • nie je potrebné žehliť
 • jemné aj k citlivej pokožke
 • krásny vzo
 • kvalitný a nerušený spánok
 • trvácna a pevná bavlna

Podľa čoho vyberať krepové prádlo

Číslo jedna, ako ukazovateľ kvality, je dozaista cena. Lacné krepové obliečky budú mať určite zníženú aj kvalitu výrobného materiálu. Vlákna ktoré nemajú potrebnú kvalitu,veľmi ľahko narušia kvalitu vášho spánku. Vyzerajú umelo hneď na prvý pohľad a pôsobia tak aj pri kontakte s pokožkou. Zlá vzdušnosť týchto umelých vláken veľmi často zapríčiňuje, že sa pod nimi poriadne zapotíte. 

Najlepšou voľbou je prádlo zo 100% bavlny, pri ktorom si ušetríte mnoho ďalších problémov. Aj tu si ale môžete všimnúť veľké rozdiely v kvalite. Zafarbenie vláken, spracovanie, či pevnosť materiálu- to sú všetko faktory, ktoré majú veľký vplyv na kvalitu materiálu. Z krásnych vzorov, Vám často po vypraní obliečok z materiálu nízkej kvality pravdepodobne veľa nezostane. 

bavlnene detske obliecky

Vlastnosti krepových obliečok

 • materiál: 100 % bavlna
 • pranie: 40 °C

Krepové EMI posteľné prádlo a materiál, z ktorého bolo vyrobené

Obliečky krepové ružové zvieratká EMI- majú veľkú výhodu,oproti klasickým, bavlneným, posteľným obliečkam. Je ňou nekrčivosť materiálu - ten si svoj tvar udržiava aj pri každodennom používaní a je vyrobený tak,aby ho nebolo potrebné žehliť. 

Krepové obliečky EMI sú vyrábané z bavlny vysokej kvality.Trvácnosť, pevnosť, hustota tkaniny, či zafarbenie vláken a kvalita ušitia tejto bavlny, sú vlastnosti, vďaka ktorým sa medzi našimi zákazníkmi stali obliečky, ktoré sú navrhnuté a vyrábané na Slovensku, veľmi obľúbenými.

krepové obliečky do postieľky

Starostlivosť o krepové posteľné prádlo: 

Pri praní krepových obliečok je dôležité nastavenie správnej teploty. Ak zvolíte nižšiu teplotu prania, ušetríte viac elektrickej energie, a tiež ochránite svoje obliečky, preto je odporúčaná maximálna teplota prania krepových obliečok 40°C. 

Aj výber správneho pracieho prostriedku dopomôže k ich udržiavaniu. Pri tých farebných, to má byť prací prášok určený na tento druh prádla. Príjemnú vôňu, ale tiež aj mäkkosť Vášho posteľného prádla, zaručí pridanie aviváže

Sušenie správnym spôsobom, obzvlášť pri krepovom prádle, ktoré netreba žehliť ani mangľovať,zaistí, že obliečky ktoré si zakúpite budú vždy skvelo tvarované. Ak sa vyhnete vešaniu prádla za rohy a prevesíte ho voľne cez šnúru na bielizeň, alebo ideálnejšie- cez viac,  nevzniknú Vám na nich neželané puky na miestach,cez ktoré bola obliečka prehnutá a ani rohy nebudú nikdy vyťahané. 

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Obliečky krepové ružové zvieratká EMI

Obliečky krepové ružové zvieratká EMI

Krepové obliečky tužové zvieratká sú vyrobené na Slovensku zo 100 % bavlny s krepovou úpravou. Ich hlavnou výhodou je ľahká údržba bez žehlenia