Obliečky krepové deluxe oranžové listy EMI

Jemné krepové obliečky deluxe oranžové listy sú utkané zo 100% bavlny s vysokou hustotou priadzí. Ich prednosťou je nežehlivý materiál s charakteristickým krepovým efektom. Obliečky sú vyrobené na Slovensku.

Cena:
19,90 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Vlastnosti
  • Príslušenstvo
  • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Materiál obliečokKrepové obliečky
Farba obliečokOranžové obliečky
Materiál100% Bavlna

Viac informácii

Krepové posteľné prádlo-charakteristika:

Krep- je veľmi priedušný a prirodzene pružný, vďaka čomu je skvelou voľbou počas teplých letných nocí, alebo tiež pre spánok v teplejšom prostredí. Slovo krep ale samo o sebe nehovorí nič o tom,aký druh materiálu bol na výrobu obliečok použitý. Vyjadruje len to,že je ich povrch jemne zvlnený- riasený.    

Na výrobu takýchto  obliečok je najčastejšie využívaná  a osvedčená 100% bavlna. Dnešná moderná doba a neustály tlak na nižšie ceny však zapríčinili, že sa dostáva na trh posteľné prádlo s ďalšími vláknami, alebo aj zo 100% polyesteru. Isté však je, že najlepšou voľbou je bavlna, ktorá poskytne vždy príjemný komfort a je vzdušná,vďaka čomu sa postará o Váš príjemný spánok. 

Krepové posteľné prádlo EMI a materiál,z ktorého je vyrábané: 

Bavlnené krepové obliečky de luxe - oranžové listy EMI- sú, kvalitné a veľmi príjemné na dotyk. Veľkou výhodou, ktorú tieto obliečky majú, je oproti klasickým bavlneným posteľným obliečkam nekrčivosť - materiál je vyrobený tak,aby ho nebolo potrebné žehliť a udržiava si svoj tvar aj počas každodenného používania.  

Bavlna de luxe je známa svojou prvotriednou kvalitou, ktorá sa vďaka svojim vlastnostiam stala obľúbenou medzi našimi zákazníkmi. Kvalita, pevnosť a trvácnosť, sú výhody, ktoré tento materiál poskytuje. Obliečky si uchovávajú svoje farby aj po dlhodobejšom používaní a viacerých praniach. Počet gombíkov: paplón 4x, vankúš 2x.

Má tiež o 20 g/m2 vyššiu gramáž ako klasická bavlna. Obliečky boli navrhnuté, vyrobené a ušité na Slovensku. 

Starostlivosť o krepovú posteľnú bielizeň:

Krepové obliečky je možné prať v práčke,avšak je veľmi dôležité nastaviť správnu teplotu prania. Vo všeobecnosti platí pravidlo, že sa spotrebuje pri nižšej teplote prania menej elektrickej energie a tiež tým určite ušetríte svoje posteľné prádlo. Čo sa krepových obliečok týka, je pri nich maximálna odporúčaná teplota prania - 40°C

Používaním správneho pracieho prostriedku, tiež docielite, že sa životnosť vašich obliečok predĺži. Pri farebných obliečkach, by to mal byť samozrejme prášok, ktorý je určený práve na toto prádlo. Pridaním aviváže zabezpečíte, nie len že prádlo bude na dotyk mäkké,ale bude mať príjemnú vôňu.

Po praní nasleduje správne sušenie. Obzvlášť pri krepových obliečkach, ktoré netreba žehliť, je dôležité, ako prádlo zavesíte. Ak ho nebudete vešať za rohy, vyhnete sa ich poškodeniu. Je dobré, ak je prádlo voľne prevesené cez šnúru na bielizeň,ešte ideálnejšie, ak je prevesené cez viac šnúr, čím sa postaráte o to, že na ňom nebudú vznikať neželané puky.

sive krepove obliecky

Viac o krepových obliečkach sa dozviete v našom článku: Prečo sú krepové obliečky praktickým pomocníkom každej domácnosti?

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Obliečky krepové deluxe oranžové listy EMI

Obliečky krepové deluxe oranžové listy EMI

Jemné krepové obliečky deluxe oranžové listy sú utkané zo 100% bavlny s vysokou hustotou priadzí. Ich prednosťou je nežehlivý materiál s charakteristickým krepovým efektom. Obliečky sú vyrobené na Slovensku.