Filtrovať podľa:

Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Osušky

Osušky z vysokokvalitných materiálov vás pohodlne, rýchlo a hlavne dosucha osušia. Nie sú len príjemné na dotyk, ale aj výborne savé a absorpčné. Navyše si môžetre vybrať bavlnené alebo bambusové osušky v rôznych farbách, a preto ich môžete použiť aj ako dekoračný prvok, ktorý skrášli vašu kúpeľňu. Pre jednoduchší výber si prečítajte náš článok: Ako správne vybrať uteráky a osušky.

 • Detská osuška Mickey Mouse je vyrobená zo 100% bavlny. Rozmer osušky je 70 cm x 140 cm. Plážová tématika vyobrazená na osuške poteší na dovolenke pri mori,ale aj doma. 

  Vypredaný
 • Bavlnená osuška so vzorom z rozprávky Mickey Mouse- Minnie. S ružovo-bielym pásikovaným pozadím, vo veľkosti 70x140 cm. 

  Vypredaný
 • Detská ružová osuška s motívom princezien. Vyrobená zo 100% bavlny, vo veľkosti 70 cm x 140 cm. Dá sa využiť aj ako plážová osuška.

  Vypredaný
 • Bambusová osuška 70x140 cm v tmavo sivej farbe pozostáva zo 70% bambusu a 30% bavlny, vďaka čomu získala svoje vlastnosti, ako výborná savosť - 4x lepšia savosť ako bavlna, vstrebateľnosť či antialergickosť. Je šetrná k pokožke a vhodná pre alergikov. Pôsobí luxusne a štýlovo.  

  Vypredaný
 • 80%

  Bambusová osuška o rozmerov 70x140 cm v jemnej lososvej farbe vyrobená 70% z bambusu a 30% bavlny, vďaka čomu saje vodu až 4x lepšie ako bavlna. Rýchlo schne, bráni vzniku baktérii a plesní, je antialergická a príjemná na dotyk. 

  Vypredaný
 • Osuška bambusová hnedá o rozmerov 70x140 cm je vyrobená z 30% bavlny a 70% bambusu. Je savá, netvoria sa na nej žmolky, je vhodná aj pre alergikov a ľudí náchylných na kožné ochorenia. Osuška je hnedej farby a hodí sa do akejkoľvek kúpeľne. 

  Vypredaný
 • Osuška bambusová prírodná 70x140 cm je zhotovená kombináciou 70% bambusu a 30% bavlny, vďaka čomu má neobyčajne savé vlastnosti. Navyše rýchlo schne, je antialergická, eliminuje tvorbu baktérií a roztočov, netvoria sa na nej žmolky a má dlhú životnosť.  

  Vypredaný
 • 100%

  Osuška bavlnená biela je vyrobená zo 100% bavlny. Je jemná a príjemná na dotyk. Ideálna na domáce použitie, ale aj do ubytovacích zariadení, či nemocníc.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Osuška bavlnená biela o rozmerov 70x140 a je vyrobená zo 100% bavlny. Hodí sa do každej kúpeľne, ubytovacích zariadení- hotelov, nemocníc, ale aj do sauny a wellness centier.  

  Vypredaný