EMI: Slovenský bytový textil

Obliečky detské žirafy ružové EMI

100 %
2 hodnotenia

Obliečky detské žirafy ružovej farby doprajú vášmu dieťatku pohodlie, jemnosť a zaručenú kvalitu. Obliečky sú vyrobené na Slovensku. Obliečky majú zapínanie vyriešené pomocou gombíkov z PVC.

11,90 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Materiál obliečokObliečky bavlna deluxe
Farba obliečokRužové obliečky
Ostatné obliečkyDetské obliečky
Materiál100% Bavlna

Viac informácii

Posteľné obliečky pre deti, ktoré sú zárukou pohodlia a kvality

Detské posteľné obliečky žirafy ružové sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Bavlnené vlákno je už odpradávna získavané z plodov kríku bavlníka a v súčasnosti je prítomné vo väčšine vyrábaných textílií.

Bavlnené vlákno a tkaniny z neho zhotovené disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Bavlna ma dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje a aj z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie.

Obliečky vyrobené z bavlny de luxe, detské žirafy ružové, sú veľmi obľúbené, najmä vďaka vlastnostiam, ktorými disponujú. Sú to najmä pevnosť, trvácnosť a kvalita, aj po niekoľko násobnom praní sú ako nové. Sila texových priadzi obliečok je (o/ú)  25,5/22. Gramáž materiálu je 120 g/m2. Obliečky sú ušité a vyrobené na Slovensku.

Výhody detských obliečok

 • 100% bavlna deluxe
 • príjemný a hrejivý materiál
 • vhodné pre citlivú detskú pokožku
 • antialergické vlastnosti
 • látka s gramážou 120 g/m2
 • domáci výrobok ušitý na Slovensku

detské posteľné obliečky žirafy

Vlastnosti detských obliečok

 • materiál: 100% bavlna deluxe
 • rozmery: široká ponuka rozmerov
 • zapínanie: gombíky
 • hustota látky: 120 g/m2
 • pranie: 60 °C

Rozmery bavlnených obliečok de luxe

Naše/vaše obliečky si môžete objednať vo viacerých setoch a rozmeroch. Obliečky, detské, bavlnené, žirafy ružové, máme v týchto setoch: štandardný set 200X140 + 90X70, detský set130X90 + 65X45.

Obliečky, detské žirafy ružové, si môžete objednať aj samostatne pre vankúš, alebo pre paplón v týchto rozmeroch. Vankúš: 90x70, 70x50, 65x45. Paplón: 200x140, 130x90.

Špecifické rozmery obliečok: valec plnený, veľký 61X14, valec plnený, malý 44X13.

Ak ste si nevybrali z našej širokej ponuky rozmerov nezúfajte, stačí nás kontaktovať a my Vám ušijeme obliečky na mieru.

posteľné obliečky do detskej postieľky

Zapínanie bavlnených detských obliečok

Zapínanie obliečok EMI, je vyriešené štandardne. To znamená, že obliečky EMI sa zapínajú pomocou umelohmotných gombíkov. V prípade záujmu, alebo na požiadanie zákazníka, vám vieme v rovnakej cene ušiť obliečky, ktoré sa budú zapínať pomocou zipsu. Pre náročnejších zákazníkov dokážeme zapínanie vyriešiť takzvaným hotelovým uzáverom. Hotelový uzáver šijeme za príplatok.

Posteľné obliečky s detským motívom nie len že potešia vaše deti, ale vhodne zvolený materiál sa postará aj o ich zdravie a citlivú pokožku. Pre viac informácii o detských obliečkach, čítajte článok Detské obliečky, ktoré oživia každú detskú izbu.

07.09.2017

ponúka slovenské výrobky

  28.06.2017

  postelne

  rozkošné posteľné prádlo, dcérka je veľmi vyberavá ale tieto obliečky zbožňuje od prvého okamihu :) aj materiál je super, už som ich toľko krát prala a vôbec nevybledli ako iné posteľné, proste stopercentná bavlna ozaj kvalita :) idem objednávať ešte nejaké ďalšie vzory

   Napíšte vaše hodnotenie!

   Napíšte hodnotenie

   Obliečky detské žirafy ružové EMI

   Obliečky detské žirafy ružové EMI

   Obliečky detské žirafy ružovej farby doprajú vášmu dieťatku pohodlie, jemnosť a zaručenú kvalitu. Obliečky sú vyrobené na Slovensku. Obliečky majú zapínanie vyriešené pomocou gombíkov z PVC.