EMI: Slovenský bytový textil

Obliečky bavlnené Kruhy 3 hnedé EMI

100 %
2 hodnotenia

Obliečky bavlnené Kruhy 3 hnedé, sú vyrobené na Slovensku zo 100% bavlny deluxe. Posteľné obliečky si môžete vybrať z viacerých veľkostí.

14,50 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Materiál obliečokBavlnené obliečky
Farba obliečokHnedé obliečky
Materiál100% Bavlna

Viac informácii

Kvalitné bavlnené posteľné obliečky s moderným vzorom

Posteľné obliečky Obliečky bavlnené Kruhy 3 hnedé, sú vyrobené z kvalitnej bavlny deluxe. Bavlnené vlákno je už odpradávna získavané z plodov kríku bavlníka a v súčasnosti je prítomné vo väčšine vyrábaných textílií.

Bavlnené vlákno a tkaniny z neho zhotovené disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Bavlna ma dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje a aj z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie.

Bavlnené obliečky Obliečky bavlnené Kruhy 3 hnedé, sú obľúbené vďaka vlastnostiam, ktorými disponujú. Sú to najmä pevnosť, trvácnosť a kvalita, aj po niekoľko násobnom praní sú ako nové. Sila texových priadzi obliečok je (o/ú)  20/20. Gramáž materiálu je 125 g/m2.

 Obliečky Kruhy hnedé

Rozmery bavlnených obliečok

Naše/vaše obliečky si môžete objednať vo viacerých setoch a rozmeroch. Obliečky Kruhy 3 hnedé máme v týchto setoch: štandardný set 200X140+90X70, predĺžený set 220X140 + 90X70 .

Obliečky Kruhy 3 hnedé, si môžete objednať aj samostatne pre vankúš, alebo pre paplón v týchto rozmeroch. Vankúš: 90x70, 70x50, 74x48, 50x50, 45x45, 40x40, 35x45. Paplón:  220x140, 200x140.

Špecifické rozmery obliečok: valec plnený veľký 61X14, valec plnený malý 44cmX13cm.

Ak ste si nevybrali z našej širokej ponuky rozmerov nezúfajte, stačí nás kontaktovať a my Vám ušijeme obliečky na mieru.

Zapínanie obliečok

Zapínanie obliečok Emi, je vyriešené štandardne. To znamená, že obliečky Emi sa zapínajú pomocou umelohmotných gombíkov. V prípade záujmu, alebo na požiadanie zákazníka, vám vieme v rovnakej cene ušiť obliečky, ktoré sa budú zapínať pomocou zipsu. Pre náročnejších zákazníkov dokážeme zapínanie vyriešiť takzvaným hotelovým uzáverom. Hotelový uzáver šijeme za príplatok. Počet gombíkov: paplón 4x, vankúš 2x.

Rady pre predĺženie životnosti obliečok

1. Práčku je nutné pri praní naplniť len do 3/4 jej maxima, pretože pri naplnení doplna sa nedostane prášok a voda v potrebnej miere ku každej textílii, čo má za následok nedostatočné vyčistenie bielizne. Navyše sa ničí práčka aj vaša bielizeň.

2. Pri praní je potrebné aj vhodné nastavenie teploty a ošetrenie produktu podľa informácií, ktoré sa nachádzajú na priloženom štítku.

 Bonus trik na homemade aviváž

3. Čistota a lesk budú odmenou po tom, čo svoju práčku raz mesačne očistite pracím procesom len s vodou a šálkou octu. Dvierka na práčke nechajte po tomto procese otvorené, aby sa práčka dôkladne vysušila a prevetrala.

4. Základné pravidlo pre udržanie žiarivých a jasných farieb je rozdelenie bielizne podľa farieb. Potrebné je taktiež prať prádlo naruby, so zapnutím zipsov alebo gombíkmi. Pri nedodržiavaní tohto pravidla môže zips poškodiť nie len vašu bielizeň, ale aj práčku.

 

28.09.2017

kvalitný výrobok

  20.06.2017

  lukyyyy

  su dobre

   Napíšte vaše hodnotenie!

   Napíšte hodnotenie

   Obliečky bavlnené Kruhy 3 hnedé EMI

   Obliečky bavlnené Kruhy 3 hnedé EMI

   Obliečky bavlnené Kruhy 3 hnedé, sú vyrobené na Slovensku zo 100% bavlny deluxe. Posteľné obliečky si môžete vybrať z viacerých veľkostí.